Şimdi Ara

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
5
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolthejackal

quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

quote:

Sana ben ban atmışım, muhtemelen küfür etmişsindir.

Bırak şimdi üçkağıdı. Yediremediniz oyunu banladınız. Küfür için uyardınız daha sonra tamam dedik etmiyorz dedik ve etmedik ama aynen bu uyarıyla karşılaştım. Neyse çokta önemi yok nasıl insanlar olduğunuzu görmüş olduk sıkıntı yok

Sana ne üç kağıt yapacam, evet takım oyuncumuza ettiğin küfürü yediremedik banladık bu kadar basit, uyanıklıp yapıp squad dan küfür edip kimsenin görmeyeceğini sanıyosun ama haberin yok oyundaki tüm yazışmaları görüyoruz. Server da sürekli spam yapılıyor saygılı olun diye insanlara saygılı olmanız için daha ne yapmak gerekli bilmiyorum, bu saat den sonra kimseye terbiyeden bahsedip ahlak dersi verecek değiliz ben panelde küfür gördüm mü kick yada ban atarım bu kadar basit. Saygısız adam gitsin başka server da oynasın.

Zaten squadda narthtunder mi ne o vardi ettik ve kicklendik. Oraya kadar sorun yok. Daha sonra girdik servere hiç kimseye laf etmedik ama daha sonra banladın beni ya birbirinizden haberiniz yok yada kafana göre iş yapmışsın. Sıkıntı yok zaten neyse

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Ben bütün konuşmaları takip etmiyorum, müsait olduğum zamanlarda panele bakar küfür görürsem gereğini yaparım. Bu arada banı açtım.
  • Server gayet güzel hız ve bağlantı herhangi bir sıkıntım yok.Bir kaç sorum ve önerim olacak
    Maximum hardcore ayarlarında Conquest serveriniz varmıdır? Şahsen kill cam mini map spot ve vb özelliklerin kapalı olduğu map lerde oynuyorum.

Evvelki gece lancing dam vardı serverda bende girdim girer girmez 40x dürbünle spawn olanları vuran sniper bi arkadaş vardı . Dedimki spawn olanları vurmak daha mücadele etmeden oyunu bitiriyor . Oynayan oyunculardan biri ismini hatırlayamıyorum karşı takımdan cık ozaman sende serverden dedi . Pek iştahım kalmadı.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 4 Kasım 2014; 11:53:21 >
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Hardcore Türkiye de pek tutulmadığından bizim böyle bir serverımız yok.

Baserape yasaktır, oyun kurallarında açıkça yazıyor ss ile beraber nick verebilirsen uyarı olarak süreli ban atabiliriz.
  • Yeni DLC haritalarını açmışsınız, girmek mümkün değil... Aylardır DLC oynayalım diyoruz açılmıyor, yenisi herkeste yok açıyorsunuz... Millet silah açmanın peşinde herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 19 Kasım 2014; 17:39:12 >
  • sniper dmr limit geldi mi?
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Başımızın etini yediler dlc haritaları niye yok diye, açtık kimse girmedi geri eski haline aldık.
  • dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 3-4 haftadır, sniper limit var, dmr limit de sniper içindeydi ancak dmrleri çıkarmak zorunda kaldık.
    Başlarda 5 kişiydi limit sonradan 7 ye çıkardık.
  • coolthejackal C kullanıcısına yanıt
    Evet öyle oldu, kimsede DLC yok demek ki... Şans.

Bu arada sunucu bu gün 6-7 kez ögçtü akşam saatlerinde. Şu anda gidik (00:21)
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Kontrol edicem, sağol.
  • Sunucuda pc deyken oynuyordum aynı sunucu ps4 içinde geçerli mi ? Pc ve ps4 Oyuncuları aynı mı farklı sunucularda mı oynuyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Sunucuda pc deyken oynuyordum aynı sunucu ps4 içinde geçerli mi ? Pc ve ps4 Oyuncuları aynı mı farklı sunucularda mı oynuyorlar ?

.

• Battlefield cross platform desteklemiyor, bu nedenle ps3-ps4-pc-xbox herkes ayrı ayrı sunucularda oynuyor.
  • quote:

Battlefield cross platform desteklemiyor, bu nedenle ps3-ps4-pc-xbox herkes ayrı ayrı sunucularda oynuyor.

Ps4 sunucunuz var mı peki bakma fırsatım olmadı henüz ?

• Maalesef yok.

• Serverlar su anda kapalı mı?

İnternette genel bir sorun var gibi.
  • nfsworld kullanıcısına yanıt
    Serverı host eden firmadan kaynaklı bir sorun var, sorunu düzeltmeye çalışıyorlar.
  • [BFTURK] Clan Tanıtım Konusu

BFTURK CLAN TAKIM ARKADASLARINI ARIYOR.
    Başvurularınız için tıklayınız.Yaş sınırımız 18 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedic-Tr -- 17 Aralık 2014; 19:27:47 >
  • Taymeki alana üste para veriyom not:ciddiyim

• şu an muazzam küfür ve ırkçı söylemler var serverde.
    loglara bakıp gereğini yapın lüften.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 28 Aralık 2014; 14:44:21 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.