Şimdi Ara

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
5
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır hocam kull'a'namayacaksın dendi. admin kill çekince de "killed in action" diyor diye biliyordum ben öyle değilse benim hatamdır kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Hocam o an hangi admin olduğunu bilmiyorum fakat kendi base'imizde daha havalanmadan arkadaşın birisi in, kullanamayacaksın, ben kullanayım yazdı cevap vermedim havalandıktan 5 saniye sonra killed in action dedi. bunu görünce direk çıktım serverdan zaten.

Hocam bu olay oyunun en başında olduysa eğer bu bir bug. Snaırım yüklediğimiz Pluginlerden birisi sebep oluyor. Oyunun en başında bir çok kişi Killed in Action yazıyor. Ama oyunun ilerleyen dakikalarında olduysa bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaniCalifornia

Superonline ı olan herkeste aynı şey var. TTNet bu konu da en iyisi. 7 ping veriyor serverda.

Ben başka oyun oynamadığım için bilmiyorum da başka oyunlarda da aynı mı acaba?
  • egoları üst seviyelerde gezen üyelerden oluşan saçma sapan bi clan serverı 3-15 yaş herkesi görebilmekteyiz.Saygılarımla
  • Ercan abi?
  • Serverlere girmeyin hileler dolmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Serverlere girmeyin hileler dolmuş

Normalde senin gibi ne olduğu belli olmayanlara cevap vermem ama bi kapak mahiyetinde iki ss atayım önüne belki acını hafifletir.

Sunucularda punkbuster,pbbans,ggc stream, metabans aktif ve adminler sürekli online.

Bak bu en son banlanan kişiler

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu

Bu da dünya sıralamasında yaklaşık 5000 server arasında şuanda 266. olduğumuzu gösteren ss.

Yani kısacası sen gelmek istemiyorsan gelme , hatta zahmet etme nickini ver biz seni banlayarak bu dertten kurtaralım

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedic-Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Serverlere girmeyin hileler dolmuş

Normalde senin gibi ne olduğu belli olmayanlara cevap vermem ama bi kapak mahiyetinde iki ss atayım önüne belki acını hafifletir.

Sunucularda punkbuster,pbbans,ggc stream, metabans aktif ve adminler sürekli online.

Bak bu en son banlanan kişiler

Bu da dünya sıralamasında yaklaşık 5000 server arasında şuanda 266. olduğumuzu gösteren ss.

Yani kısacası sen gelmek istemiyorsan gelme , hatta zahmet etme nickini ver biz seni banlayarak bu dertten kurtaralım

Ben saten bir kere girdim türk severlere hepsinde hile kaynıyor komik

ABD ve İngiltere serverleri daha iyi yazık sizeee

• Hooah!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [BFTURK] Clan Tanıtım Konusu

Nitrado'nun düzenlemiş olduğu turnuvada infantry takımımız 2 rakibinide yenerek finale yükselmiştir.Aynı zamanda BNL liginde CQ takımımız da namağlup şekilde devam edip kısa bir süre içinde 2.liğe yükselmiştir.

Battlefield 3 te ESL de düzenlenen 8 on 8 CQ EUROPE Liginde dünyaca ünlü takımların olduğu bir ortamda yaklaşık 2 AY gibi bir süre boyunca liderlik koltuğuna bulunarak ülkemizin bayrağını göndere çekmiş ve DICE topluluk yöneticisi ve Battlefield 3 yaratıcılarından Daniel 'zh1nt0' Matros 'a TURKIYE 1. dedirten takımımız umarız BNL liginde de aynı başarıyı sağlayacaktır.

ESL Sayfasındaki orjinal haberimiz :http://www.esl.eu/tr/news/181585/

BFTURK CLANDAN SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedic-Tr -- 23 Eylül 2014; 18:12:37 >

• Paramedic-Tr kullanıcısına yanıt
    Hooah!
  • Paramedic-Tr kullanıcısına yanıt
  • server patladı galiba
  • Türk bayrağını zirvede gösteren her oyuncuya her üyeye Teşekkürler.
    Başarılarınız daim olsun arkadaşlar.
  • Nitrado Turnuvasında favori oyuncum recep.go recep go!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Propilayer -- 15 Ekim 2014; 9:06:03 >
  • BF serisine BF4 ile başladım ve ilk çoklu oyuncu deneyiyim. Bayağı cahildim ve sonra bu sunucuyu gördüm ve gördüğüm günden beri takılıyorum. Son DLC hariç diğer DLC'ler olmasına rağmen oyun keyfimin çoğunu bu sunucuda yaşıyorum. Açıkçası büyük bir sorun yaşamadım. Yöneticilerden yana bir sıkıntımda olmadı. Hiç küfür etmedim, edeni gördüğümde de hep kibarca uyardım. Ha tuhaflıklar olmuyor mu, oluyor... En son piyade olarak gezerken BFTR taglı biri tarafından Stinger ile vuruldum... Hala çözebilmiş değilim!? Etrafımda herhangi bir heli filanda yoktu. Vuranın ismini hatırlamıyorum ama 1-2 gün önceydi. Sunucuda olan varsa belki o muhabbeti hatırlar.

Bunun dışında bir sıkıntım yok. Eğlencesine oynuyorum, yenmek yenilmek vs. çokta entrese etmiyor. Ama beni enterese etmiyor iken birilerinn aşırı hırs yapması rahatsız edici olabiliyor ara sıra... Ama bu herhalde her sunucuda böyledir.

Uydunet kullanıyorum ve genelde 10ms alıyorum.

Şahsen DLC haritaları olsa dadından yenmez derim ben... En azından bir China Rising. Sürekli aynı haritalar sıkıcı olabiliyor.

Teşekkürker (psygnosis)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 15 Ekim 2014; 10:45:09 >

• Bu serverda yaşadığım en büyük sıkıntı hemen tüm maçların dengesiz geçmesi. Server bunu tam olarak nasıl düzeltir bilemeyeceğim ama ne zaman girsem bir taraf diğer tarafı 500 ticket'la falan yeniyor. Haliyle iki tarafta oynarken de keyif alamıyorum. Belki bir şekilde oyun sırasında takımları kararak bunun önüne geçilebilir sanırım. Düzenli olarak girdiğim server'larda en azından istikrarlı bir şekilde böyle bir sorun yaşamıyorum.
  • bugun bir gireyim dedim aksam uzeri. 155ping aliyorum moskovadan. birini vurdum sniper ile, ne anamiz kaldi ne bacimiz. yuksek pinglilerden hoslanmiyor olabilirler ama bu kadar kufur edilir mi ya? dedim turklerle oynayayim biraz eglenceli olur diye ama birakin abi bizim milletle oyun falan oynanmaz. sanki adami reelde vuruyoruz oyle sinirleniyor yav
  • Kesinlikle ping sınırlaması lazım servera.Yüksek pingliler doluşunca lag dan geçilmiyor.
  • Bazı arkadaşların başına gelen ping ile alakalı bir sorunum yok çok şükür.BF serisine başladığımdan beri %80 Türk sevrerlarında oynuyorum sonuçta aynı dili kullanıyoruz ve anlaşabildiğin bir takım arkadaşı oluşturduğun zaman eğlenceli bir oyun çıkıyor ortaya.

Fakat geçen hafta oyundan admin tarafından atıldım.Atıldım çünkü admine ortada olan bir derdimi anlatmaya çalışıyordum fakat admin hiç tepki vermiyordu,şunu sordum kendisine sizler burda ne işe yarıyosunuz sizin göreviniz oyunun düzenin sağlamak değil mi ?(bu yazdıklarımı en son büyük harfle yazdım cevap verilmeyince) bir baktım ki oyunun dışındayım.Tekrardan girdiğimde ben neden attığını sordum, bana verdiği cevap oyunun düzenini bozuyorsun oldu.Oysaki oyun içerisinde küfürler havada uçuşuyor,bir önceki günde oyun içerisinde ben dahil kendini vuranlara ana avrat küfür eden bir nick vericektim, bu ismi şikayet edicektim fakat yinede yarım saat boyunca derdimi anlatamadım.Olaydan bir iki gün önce admin ile yazışanlar gördüm oyun içerisinde küfür edenleri admine şikayet ediyorlardı,bende o gün bu oyuncu arkadaşın ismini not aldım admin girdiğinde bende şikayetimi dile getiririm diye fakat dediğim gibi nafile bana senin derdin nedir ne istiyorsun diye soran bile olmadı.

Bu şikayette bulunan oyuncu arkadaşlarla aramda şöyle bir fark var yanlız onlar admin ile anladığım kadarı ile arkadaş olmuşlar tanıdıklar,ben sadece daimi bir misafir.
    Başıma gelen bu olay haricinde herhangi bir sıkıntı yok bazen oyun içerisinde hakkikaten çok efendi saygıdeğer insanlarlada karşılaşabiliyorsunuz ve oyunun zevki bir o kadar artıyor, ne yalan söylim günün iş stresini orda atıyorum.
    Bundan sonrada buraya girmeye devam edeceğim.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.