Şimdi Ara

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
5
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThatCrazyTurk

quote:

server keske gunduzleride dolu olsa.....sadece aksamlari dolu oluyor.archelot hocam gunduzleri doldurmak icin bişiler yapsak.ben ne zman istersen musaitim.3 5 kisi geldiginde alip basını gidiyor server zaten.

Gencerticaret sen misin? :))

abi nasıl anladin ya.offf.deşifre olduk.yakalanmayiz zannediyordum ama yakalandik.

AHAHASDV PŞĞLSAVPKLQWVKLDPQWKLP

gencerticaret kazıkcı beyler hep çeki yazılmış devlete sermayesinin 1500 katı borcu olan.kredi kartlarına pos makinasina devlet tarafından el konan esnaf.Onun için dükkanına gidin alışveriş yapın oyuna giremesin bizde kurtulmuş oluruz :DAS:D:AS lan gencerticaret

devlete borcum filan yok benim.kazikcida degilim.kaliteciyim.param pulumda var benim.senin imzandaki sistemi ben wc de tuvaletimi yaparken internette gezinmek icin kullaniyorum.

:D:D:D:D::QW:DQW:DQW.
    Valla ben geçen sene 338000 lira vergi ödedim.Yediğim cezaları sayarsam 370000 lira civari tutar.Onuda geçtim imzamdaki sistem sadece 1 adet bilgisayarıma ait.Şuanki ekipmanlarımı sistemimi alman için 15.000 lira lazım onuda peşin parayla alırsın.Onuda geçtim sana veresiye falan vermezler.Sen zaten 15.000 lirayı her tuvaletinde bitiriyorsun.Günde 3 kere tuvalete ÇIQSAN 45000 lira yapar.Acaba oğlun olsa kaç lira tutar 1 tuvaleti :D KAZIKCI GENCERTICARET :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 14 Nisan 2014; 12:12:08 >

• Tatil içinde naval'a uçuyodur kesin :))
  • ThatCrazyTurk T kullanıcısına yanıt
    Valla uçtukları kesinde artık nereye uçuyorlar onu bilemem :)
  • bekleme suresi cok kısa 2 dk mi 1 dkmi bilmiyorum.tuvalete gidemiyoruz valla.bu yaştan sonra don kilot yıkattirmayin bize ya.4 dk olsun 5 dk olsun bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 17 Nisan 2014; 15:29:33 >
  • quote:

bekleme suresi cok kısa 2 dk mi 1 dkmi bilmiyorum.tuvalete gidemiyoruz valla.bu yaştan sonra don kilot yıkattirmayin bize ya.4 dk olsun 5 dk olsun bari.

Bens serverda oynarken daha puanların geldiği aşamada müdahale edip diğer haritaya geçmesini sağlıyorum. O zaman baya küfür eden oluyor demek ki
  • Arkadaş bu nedir bu ve bir kac konu hep clan sahipleri ve onun iyeleri ile tartisma konusu olmus ,yetmemis fake uyeliklerle gelmis bazilari.Sonra da sag da solda Turkler boyle boyle oynanmaz dersiniz once kendinize ceki duzen verin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

Arkadaş bu nedir bu ve bir kac konu hep clan sahipleri ve onun iyeleri ile tartisma konusu olmus ,yetmemis fake uyeliklerle gelmis bazilari.Sonra da sag da solda Turkler boyle boyle oynanmaz dersiniz once kendinize ceki duzen verin.

Yok hocam oynanıyor merak etme. Hiç bir Troll'un serverımızda oynamasına müsaade etmiyoruz. Dolayısıyla saygılı bir ortam oluyor. Merak etmeyin. Her Türk böyle değil Allaha şükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sizin servera girerken port hatası alıyorum.Modem arayüzünden baktım belirttiği port açık. Bi yardımcı olun lütfen.

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu
    Edit: Forumda ceza almışsınız,battlelogdan yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksbrky -- 23 Nisan 2014; 17:38:54 >

• ksbrky K kullanıcısına yanıt
    Ban yemişsin hocam. Küfür vs bişi mi oldu?

• Archelot kullanıcısına yanıt
    Oh beee rahatladım. Ban yediğime değil sorunu bulduğuma sevindim Ban konusuna gelirsek herhalde küfürden ama küfür de şöyle bi küfür. 'Hay ben senin ta' sadece bunu yazıp bıraktım.Sonuna bi şey yazmadım. That crazy 'hayırdır' dedi :D Olay öyle yani.Millet ana bacı söver ben bunu yazdım diye ban yediysem helal olsun.Bi de bu olay bi kaç gün önce oldu belki de 1 hafta.Geçen böyle bi hata aldım o gün giremedim. Bugün girdim 30 dk oynadıktan sonra attı. Bu da mı ban yememden dolayı.Bu süreli bi ban mı süresiz mi nolcak benim halim. Kafamda deli sorular var
  • server' a dlc mapleri gelmeyecek mi ya? carrier assault fena gitmez yani
  • tdm serverına girdim patrick nikli bi oyuncu var macro kullandıgı bariz bellı yada baska bir hile çeşidimi bilmıyorum nefret ediyorum böyle insanlardan birdahada girmedim zaten
  • general_einstein kullanıcısına yanıt
    Server dolduktan sonra ekliyoruz. Genelde akşamları tüm DLC'ler oluyor.

• hknups kullanıcısına yanıt
    TDM sunucusuna pek vakit ayıramıyoruz doğrudur.

• Arkadaşlar bugün akşam üstünden beri sizin sunucu pingi 80'den aşağı inmiyor. Normalde 13-15 olurdu. bu genel bir durum mu?
  • oğuz15 O kullanıcısına yanıt
    Aynen şimdi baktım favori serverlara ve diğer Türk serverları 8-9 ping iken bftr conquest server 80 tdm server 120 gözüküyor.İnşallah düzelir.
  • Şu an düzelmiş olması lazım arkadaşlar.

• Açanlardan ALlah razı olsun düşük ping ile oynayınca ilkkez elin gavurlarına karşı bir avantajımız oluyor.

Ben genelde TDM serverında oynuorum (daha henüz diğer oyun türlerine alışamadım).

Lütfen şu TDM serverini 100 tickets değilde 200 yapın.
    Sahayı tanıyamadan saha bitiyor, yenisi geliyor
  • Archelot kullanıcısına yanıt
    Hocam hala aynı durumda 90-85 arası server pingi. Bizim yapmamız gereken bir şey var mı bu durum için farklı DNS falan? Diğer serverların pingi normal gerçi.
  • Genel olarak ben pingi 8-11 arası görüyorum ama oyun esnasında ara sıra 60-100 arasına çıktığını görüyorum.

Ekleme: Şuan 203

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SebastianTR -- 29 Nisan 2014; 11:51:56 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.