Şimdi Ara

bf4 premium mu gta5 mi? :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 200tl var 100tl ile 1yıllık psn plus alıcam sizce bf4 var elimde ona premium mu alayım yoksa az daha biriktirip gta 5 mi alayım benim şeyim bf4 den yana fakat hani oyun cıkar cıkmazda almak istemiyorum belki bi sorun fln filan olur diye sizce iimi yapıyorum

birde

bf4 online süper fakat sizce kaç sne gider?
    gta 5 bf4 multisinden sizce iiyimi????

• Bence GTA 5'i alırsın. Tabi bu göreceli bir kavram. Senin beğendiğin benim hoşuma gitmeyebilir. GTA alırsan keşfedecek çok şeyin olduğunu görürsün bence onda daha fazla yapacak şeyin olur. BF4 kötü oyun demiyorum çok güzel severek oynuyorum lakin GTA'da bulacağın keşfedeceğin ve paralel olarak zevk alacağın öğeler daha fazla. Seçimim ; GTA 5.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fps oyunlarını seviyorsana Premium alabilirsin ama benim terciğim gta'dan yan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak GTA online iyidir.Ama biraz emek ister.Çok oynuyacan oyunda çok para için.Eğlence için crew bulcan hergün deatmatch,yarış flaan akarsınız.Yoksa sıkılabilirsin.Ben sıkılmıyorum.Hep aynı görevi yapsam da sıkılmam.(Benim TV tüplü o yüzden arada grafikden sıkılabiliyorum.Ama yine de devam.).Tek oynarsan en azından arkadaş bul görev yaparsın.Yabancılarla zevksiz.Onun için kararı kendin ver.Yabancılarla bir yere kadar.Anlasıcak biri lazım.Yabancı
    lar görevde ezenimi dersin,afk kalanımı kalanını dersin,bilerek yapnayını mı dersin.....

• Bf4 tek yaptığın adam öldürmek ha dağda oldurmuşsun adamı ha çayırda bu yüzden sıktı beni

• GTA 5 :D
  • BF3 Premium :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.