Şimdi Ara

BF4 mantle desteği gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mantle desteği gözükmüyor menüde onu nasıl aktif duruma getiricez kart hd7870

• Ex5kal kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar cevap vereceklerdir ama ekran kartı ayarlarından etkinleştiriyodn görmüştüm sen yine gurcalama 1-2 dk bekle yardım ederler. iyi forumlar .
  • Oyun orjinal değilse(korsan olup son patch yoksa) veya beta driverlardan biri yüklü değilse aktif görünmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Oyun orjinal değilse(korsan olup son patch yoksa) veya beta driverlardan biri yüklü değilse aktif görünmez..

hocam oyun orjinal son pachte yüklü beta driver yokmus onu yükledim oldu çok saol fakat dx11 de 110 fps aldığım yerde 150 160 fps alıyorum iyi hoş ama mantlede fps düşüşü oluyor 150 den 25 30 a kadar düşüyor dx11 de böyle bi sorun yok neden acaba ?
  • Ex5kal kullanıcısına yanıt
    7000 serisinde oyle imis sanirim..tam oturmamis o seride mart sonunda yeni driver gelcek sanirim o zamana duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

7000 serisinde oyle imis sanirim..tam oturmamis o seride mart sonunda yeni driver gelcek sanirim o zamana duzelir

hmm teşekkür ederim hocam eyvallah birde ben bu hd7870 asus dc2 kartıma hd7870 asus dc2TOP biosu atsam nasıl olur ?
  • Gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.