Şimdi Ara

Bf4 güncellemeden sonra sıkıntı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün güncelleme yapmadan önce oyunu rahatlıkla oynayabilirken şimdi ise güncellemeden sonra oyuna giremez oldum. Battelogda servera girmek istiyorum join serverda takılıp kalıyor. originde ve battelogda sıkıntı yok. serverlara giremiyorum. oyuna repair yaptım sildim kurdum yeniden güncelleme yaptı yine aynı sıkıntı. sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

• aynı sorun bende de var update yaptık şimdi serverlara giremiyorum
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    sıkıntının kaynağını buldum dostum. virüs programınızı ve güvenlik duvarını kapatın oyuna girmeyi tekrar deneyin. benim oyuna girmemi virüs programım engelliyormuş. durdurdum sıkıntı kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harece66

sıkıntının kaynağını buldum dostum. virüs programınızı ve güvenlik duvarını kapatın oyuna girmeyi tekrar deneyin. benim oyuna girmemi virüs programım engelliyormuş. durdurdum sıkıntı kalktı.

kapalı oyun modunda zaten bf4 forumunu araştırıyorum elemanın biri böyle diyor ;

quote:

-Close Origin
    -Go to Origin games installation folder for Battlefield 4
    -Rename BF4 folder to something else (example = AAA)
    -Restart Origin
    -Begin to re-download BF4
    -Pause download
    -Close Origin
    -Move files from AAA folder in to the newly made BF4 folder
    -Restart Origin
    -Cancel the previous update
    -Update again

yaptım gene olmadı

Düzeltme : Bu yöntemi uyguladıktan sonra pcye reset atın düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 4 Haziran 2014; 0:35:35 >

• Bu güncellemeyle karakterlerin hareket hızları yükseldimi acaba?
  • oyunda biraz akışkanlık artmış gibi. karekterlerdeki hızlanmalar belli ediyor kendini. şöyle bir sıkıntı farkettim sağlıkçıyken revive yapmak istiyorum cihazı hazırlarken istek dışı revive yapıyor. adama 100 revive yapacakken kendiliğinden 34 ya da daha farklı revive yapmış oluyorum. op. lockerde adamlar duvar içine girip saklanır olmuşlar
  • oyunu güncelleyince PB'yi de güncellemeyi unutmayın arkadaşlar. onun da yeni sürümü çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 4 Haziran 2014; 10:01:46 >
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    hatırlatmanız için tşk. güncellemeyi gerçekleştirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.