Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bf3 uçak kullanmak çok zor ya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
62
Cevap
0
Favori
2.046
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> bf3 uçak kullanmak çok zor ya..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15466 Mesaj
    Yüksek ve açık arazide uçar, fazla hareketli olmazsanız, jetler sizi rahat bırakmaz. Ayrıca sizin takımınızda düşman jetlerini rahat bırakmayacak veya oyalayacak jet pilotları da olmalı tabii ki.

Eğer düşman jetleri ortamı boş bulursa ne helikopterlere ne tanklara nefes aldırmazlar. Helikopterler hızlı değil ama çeviktir, tabii AH1Z için geçerli bu dediğim, rus alternatifi tam bi hödük.

AH1Z favori aracımdır BF3te. Çok iyi manevra kabiliyeti var, bölümdeki engelleri lehinize kullanmalısınız AA ve Jetlere karşı.
    |
    |

159 1.9 JTDM
  • Emekli Yönetici
    2574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Noobluk zor zenaat.

+1
    |
    |
    |
    |

"Everything around you that you call life was made up by people that were no smarter than you.
    And you can change it, you can influence it…"
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Abi seninki yine iyiymiş ben bizzat BF3'ü oynayamıyorum. Benim fragları caps alsak 9GAG'e düşerim heralde.

Orijinalden alıntı: DarkPrince27

Abi seninki yine iyiymiş ben bizzat BF3'ü oynayamıyorum. Benim fragları caps alsak 9GAG'e düşerim heralde.

Dostum ben de iki gün önce başladım inan bc2 de medic ile harikalar yaratan ben, burada adam görecem de vuracam diye acayip sıkıntı çektim başlarda. Tabii haritalara yabancı olmanın, başlangıçta güçlü ekipmanlara sahip olamamanın da etkisi vardı. Şimdi daha rahat hareket ediyorum, ama şu uçakla heat seeker olmadan bişeyler vurmak cidden zor yaklaşık bi 20 dk kadar uçuş yaptım totalde, hiç bişey vuramadım bi defa uçagı bi adamın kafasına düşürdüm sanırım ondan biraz puan aldım

• Yarbay
    15466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremg

Dostum ben de iki gün önce başladım inan bc2 de medic ile harikalar yaratan ben, burada adam görecem de vuracam diye acayip sıkıntı çektim başlarda. Tabii haritalara yabancı olmanın, başlangıçta güçlü ekipmanlara sahip olamamanın da etkisi vardı. Şimdi daha rahat hareket ediyorum, ama şu uçakla heat seeker olmadan bişeyler vurmak cidden zor yaklaşık bi 20 dk kadar uçuş yaptım totalde, hiç bişey vuramadım bi defa uçagı bi adamın kafasına düşürdüm sanırım ondan biraz puan aldım

Jetlerde heatseeker kullanan yok ki hocam, oyuna alıştıktan sonra göreceksiniz ki, heat seeker pek bir işe yaramıyr, onun yerine ana topu ve rocket pods kullanmak iyidir. Tabi açtıktan sonra.

159 1.9 JTDM

• Yüzbaşı
    335 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

quote:

Orijinalden alıntı: keremg

Jetlerde heatseeker kullanan yok ki hocam, oyuna alıştıktan sonra göreceksiniz ki, heat seeker pek bir işe yaramıyr, onun yerine ana topu ve rocket pods kullanmak iyidir. Tabi açtıktan sonra.

Neyse işte biz daha heat seekerı göremedik ki diğerlerini açabilelim
    |
    |

• Yarbay
    3092 Mesaj
    heatseeker cidden işe yaramıyor. adam flare ile savuşturuyor. hoş füze flare'den hızlı doluyor ancak sen zaten füze dolana kadar hedefi kaçırmış oluyorsun uçak ile. helikopter'de füze iş görüyor ama.

Battlelog ID : Bewildrecht

Orijinalden alıntı: murdocklawless

heatseeker cidden işe yaramıyor. adam flare ile savuşturuyor. hoş füze flare'den hızlı doluyor ancak sen zaten füze dolana kadar hedefi kaçırmış oluyorsun uçak ile. helikopter'de füze iş görüyor ama.

Helikopterde 2 tane IR FLare var yalnız, aklı başında pilot + topçu ikilisini heat seeker ile vurmanız imkansıza yakın.

Jetlerin ana topu gayet etkili zaten, hem düşman jetlerini hem helikopterleri yoketmek için fazlasıyla yeterli bence. Heat Seeker zaman kaybından başka bişey değil.

Tabii bu benim görüşüm.
    |
    |

159 1.9 JTDM
  • Yarbay
    4498 Mesaj
    Sen BF2 PROJECT REALTY'de hiç uçak kullanmamışsın anlaşılan....
    |
    |
    "Aşırı sol ve aşırı sağ, her ikisi de demokrasiye muhaliftir, her ikisi de hürriyete hasımdır, karşıttır: Birisi işçi diktatoryasına dayanan tahakküm sistemini, diğeri hilâfet ve saltanat sistemine dayanan "istibdat" rejimini ister. Birisi aklın, hürlüğünü ve serbestliğini değil fakat şeriât'ın kalıplaşmış ve değiştirilmez hükümlerine göre kararlar almasını, diğeri ise materyalist ve determinist doktrinin dogmatik ölçülerine uymasını emreder."
  • Yarbay
    4326 Mesaj
    son patch den sonra jetlere heat seeker işlemiyor. adama 2 tane ısı güdümlü atıyorum. ne bi manevra yapıyor, ne flare atıyor ne ecm jammer. hiç bişey yapmıyor adam. buna rağmen attığım füzeler en ufak bi zarar bile vermiyor uçağa.

bazende helikopterin radarı çalışmıyor. hemen önümdeki helikoptere kilit atamıyorum, daha doğrusu atılmıyor.

oyundan soğutmak için elinden geleni yapıyor adamlar.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: bewildrecht2

Pratik gerekli biraz istersen beraber boş serverlarda pratik yapabiliriz

Bende gelebilirim pratik yapmaya
    |
    |
    A jukebox....
  • Çavuş
    61 Mesaj
    uçaklar oyunun kaderini değiştiriyor. zaten büyük haritalarda karşı tarafta 40 2 k/d'li adamlar felan görürsem direk çıkıyorum oyundan. ne tanka ne heli'ye ne jetlere nefes aldırmıyor adamlar. bu işe yeni başlayacak olanlar başlamasınlar bile.

Orijinalden alıntı: capturex

uçaklar oyunun kaderini değiştiriyor. zaten büyük haritalarda karşı tarafta 40 2 k/d'li adamlar felan görürsem direk çıkıyorum oyundan. ne tanka ne heli'ye ne jetlere nefes aldırmıyor adamlar. bu işe yeni başlayacak olanlar başlamasınlar bile.

Bir yerden başlamak gerekiyor bence. Ben 1 haftada az buçuk öğrendim bol bol video izledim. Youtubede Burrem diye aratırsanız işin inceliklerini öğretiyor izleyin çalışıyon bol bol mutlaka öğrenirsiniz. Tabi karşı takımda iyi bir jet pilotu varsa direkt çıkın başka servara girin Çünkü size rahat verdirmez Birde 16 ve ya 24 kişilik serverlara girin derim daha rahat antreanman yaparsınız. Operation firestorm bence uygun ağaç falan yok

• Yarbay
    3092 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bewildrecht2

Pratik gerekli biraz istersen beraber boş serverlarda pratik yapabiliriz

arkadaşlık isteği yolladım. teşekkürler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: n_geen

quote:

Orijinalden alıntı: capturex

Bir yerden başlamak gerekiyor bence. Ben 1 haftada az buçuk öğrendim bol bol video izledim. Youtubede Burrem diye aratırsanız işin inceliklerini öğretiyor izleyin çalışıyon bol bol mutlaka öğrenirsiniz. Tabi karşı takımda iyi bir jet pilotu varsa direkt çıkın başka servara girin Çünkü size rahat verdirmez Birde 16 ve ya 24 kişilik serverlara girin derim daha rahat antreanman yaparsınız. Operation firestorm bence uygun ağaç falan yok

bugün server'in birisinde 100 rank birisi vardı. hemen çıktım. bunlar ya günde 20 saat filan oynuyorlar ya da cheat. başka açıklaması yok.
    |
    |

• Yarbay
    3675 Mesaj
    oynadıkça o sallatınya alışıyorsunuz da bana uçağı çevirmek zor geldi. dönmüyor abi dönmüyor fareyi masada yer kalmayana kadar kolumun uzandığı kadar çekiyorum itiyorum halen arkamda adam nasıl o kadar manevra sağlayabiliyorlar anlayabilmiş değilim.
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.