Şimdi Ara

BF3 PSN kardeşlik (oyun alındı konu kapandı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
3.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

diğer konu halloldu, dolayısıyla uzun uzun kimse okumakla zaman kaybetmesin diye buradaki yazıyı sildim. almak isteyen olursa yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 30 Ekim 2011; 13:03:59 >

• nasıl insanlar ya , inşallah dolar grup
  • dostum cok tesekkur ederim bu jest icin su an icin tek temennim bu serefsizligi yapanin bulunmasi
  • dün iyi yırtmışız demek son anda gruptan çıkmakla.... yapan adi nin kullanıcı adı belli değilmi?? ücreti gönderirken hesab sahibi ismi soyadı görüyor diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 28 Ekim 2011; 15:57:04 >
  • beyler sızdıran kişi iş bankasından belli olur tc kimlik no giriyo sonuçta

TEL VE TC KİMLİK NO ALIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 28 Ekim 2011; 16:24:43 >
  • Valla katılmak isterdim isterim de hani 3lira 5 lira önemli değil de izine çıkardılar yaklaşık 1 ay yokum antalyada olucam eğer gelince bu grupta yer olursa kesinlikle katılırım.Halden anlarız kimsenin mağdur olmasını istemeyiz sonuçta biz bir aileyiz öyle çürük dometesler ne yazık ki çıkıyor önemli olan sorunu bir şekil de çözüp kimsenin mağdur olmaması.Buda bir ders olsun bize hepimize en önemlisi bundan sonra nasıl bir önlem alınmalı ki böyle üzücü olaylar yaşanmasın.
  • Oyunu ne zaman alırız? Çok acil arıyorum yardımcı olurum ama acil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 28 Ekim 2011; 18:18:39 >
  • arkadaşlar diğer konuda ki sorun çözüldü orta da bir yanlış anlaşma olmuş

orhunbjk ve Ike desteklerinizden dolayı teşekkürler. size de hak açığa çıkartmaya çalışıcam
  • Hocam ben yazımı değiştirdim yanlış anlaşılmasın desteğe dewam ama ne zaman alırız?
  • bende katılabilirmiyim?
  • hocam diğer sorun çözüldüyse burdaki kardeşlikler noldu şimdi?
  • Arkadaslar; yukarıda bahsettiğim arkadaşlar oyunlarını indirdi, ancak en son ben hala mağdur durumdayım. dolayısıyla isterseniz yeni bi liste yaparim sizin icin...

ike
    beto
    haydar
    ...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 28 Ekim 2011; 19:54:03 >
  • Beyler kardeslik yapan varsa bende katilabilirim. Kredi karti var fakat limiti dolu. O yüzden kendim yapmak yerine yapan baska birini ariyorum.
    Güven mevzusunda herhangi bir skinti olmasz, beni taniyanlar bilir, önceden bedavadan Bad Company 2 On-Slought mod ve Kamuflaj paketi dagitmistim, kendim zaten alacaktim, almisken de baskalarinin da isi gorulsun diye bedavaya digerlerine de vermistim.

Fakat havala, kontor vb sekilde yollayamam parayi, yurt disinda yasiyorum cunku. Paypal üzerinden hemen yollayabilirim fakat istenen miktari.
  • ike
    beto
    haydar
    bwant
    ...

yok mu arttıran son bir kişi :)
  • yer varsa katılırım
  • ike
    beto
    haydar
    bwant
    pscychotron

liste tamam

herkes teyit mesajı atarsa yapıım işlemlerinizi..
  • ben hazırım hesap bilgilerini bekliyorum :D
  • hazirim, hesap bilgilerini ve paypal adresini bekliyorum
  • bende hazırım
  • pschotron gönderdi
    Beto ya bilgiler gönderildi
    zdbrg arkadaşım aramıza katılacak.
    bywant ta sadece paypal varmış, ama paypal çözemedim.. :(
    haydar ve ike den ses yok

iki kişi daha gönderince alıcam oyunu, son iki kişiyi bi şekilde bulurum herhlade..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.