Şimdi Ara

*BF3 Premium Ucuza Almak,Hindistanda Fiyat Yükseldi,Meksika da Hala ucuz.* (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
17
Favori
78.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olaya bak be, 3-4 oyun alsak yeni oyun parasını çıkartacağız valla. Hakikatten emeğe saygı, teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

evet tepedeki arkadaşın verdiği proxy ile 249 peso 36.89 tl ye premiumu almış bulunmaktayım. premium editionda aynı fiyat sıfırdan başlamayı düşünenler direk alabilirler. email falan hiç bir şey gelmedi ancak battlelogda aktif oldu ve originden inmeye başladı.

Hocam nasıl aldığını anlatırmısın beceremiyorum da.
  • ilk sayfadaki yöntem ile proxy girip ardından verilen linkten mexico originden satın aldım. son sayfadaki benim yorumun bi üstündeki arkadaşın proxy si sağlam onu kullanabilirsin.
  • Ödeme başarısız diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

ilk sayfadaki yöntem ile proxy girip ardından verilen linkten mexico originden satın aldım. son sayfadaki benim yorumun bi üstündeki arkadaşın proxy si sağlam onu kullanabilirsin.

ödeme başarısız diyordu bende de bahsettiğiniz proxy ile sorunsuz aldım teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brazilyadan aldım dün ancak sabah hesabıma gireyim dedim girdim ofline olarak girdi ardından you must online ...................................... bir şeyler dedi.Hesaba giremiyorum
  • Standart edition için bir kampanya var mı ?
  • nasıl görüyorsunuz yetişiyorsunuz indirmlere şaşkınım yine kaçırdım :/
    /
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipee

nasıl görüyorsunuz yetişiyorsunuz indirmlere şaşkınım yine kaçırdım :/
    /

Buradan takip et kaçırmazsın.

http://www.reddit.com/r/GameDeals/
  • eywallah hocam sağolasın =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

Ayrıca Premium ve Premium Edition da indirimde. Geçerli bir Amerika adresi girmeniz yeterli.

http://www.amazon.com/Battlefield-Premium-Service-Online-Game/dp/B0087STJLS/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1368716223&sr=1-1&keywords=Battlefield+3%3A+Premium+Service

http://www.amazon.com/Battlefield-Premium-Online-Game-Code/dp/B0098QPPL6/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1368720358&sr=1-1&keywords=Battlefield+3%3A+Premium

Ne fark var. Almayı düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 18 Mayıs 2013; 10:57:02 >

• Premium Edition, ana oyun ve Premium'u içeriyor. Eğer Battlefield 3'ünüz varsa Premium Service alacaksınız, yoksa Premium Edition.
  • Sistem devam ediyomi hala ?

• http://www.amazon.com/gp/product/B00CPBZEPI/ref=s9_al_ft_g367_ir08?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=1FDDD8NXDZ4GE7J6XG4G&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1557612922&pf_rd_i=1000716161

İlgilenenler için 4 Adet Battlefield Oyunu = 19.99 Dolar satıyorlar

Battlefield Fan Pack Includes

Battlefield 3
    Battlefield 2 Complete Collection
    Battlefield Bad Company 2
    Battlefield: Bad Company 2 Vietnam - Expansion

• Amazondan 10 dolarlık Bf3'ü almayı düşünüyorum , alırken ekstra bi şey yapmamız gerekiyor mu? (Amerika adresi , proxy vs)

• quote:

Orijinalden alıntı: :NeFeS:

Amazondan 10 dolarlık Bf3'ü almayı düşünüyorum , alırken ekstra bi şey yapmamız gerekiyor mu? (Amerika adresi , proxy vs)

Ben biraz önce Premium servisini aldım.Sadece adresimi amerika olarak değiştirdim.Amerika dışına satış yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_dogus

quote:

Amazondan 10 dolarlık Bf3'ü almayı düşünüyorum , alırken ekstra bi şey yapmamız gerekiyor mu? (Amerika adresi , proxy vs)

Ben biraz önce Premium servisini aldım.Sadece adresimi amerika olarak değiştirdim.Amerika dışına satış yoktu.

Peki kod tarzı bi şey mi gönderiyorlar mail ile yani origin hesabımızla ilgili bi şey yazmamıza gerek var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunter_dogus

quote:

Peki kod tarzı bi şey mi gönderiyorlar mail ile yani origin hesabımızla ilgili bi şey yazmamıza gerek var mı?

Sana oyunun serialini gönderiyorlar orijine kodu girerek oyunu indiriyorsun.Ekstra birşey yapmana gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.