Şimdi Ara

*BF3 Premium Ucuza Almak,Hindistanda Fiyat Yükseldi,Meksika da Hala ucuz.* (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
17
Favori
78.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1nFlames

KAYNAK

Resmiyet içermeyen üye mesajlarına mı güvenmemi bekliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

quote:

KAYNAK

Battelog'da biraz gezinin. Mod cevaplarını da göreceksiniz. Herşey insanın ayağına gelmiyor.

• quote:

quote:

quote:

KAYNAK

Battelog'da biraz gezinin. Mod cevaplarını da göreceksiniz. Herşey insanın ayağına gelmiyor.

Herneyse hocam, benim sormak istediğim şey polonya proxysinden alırken paypalda yeni hesap açarak ödeme yapmamız filanmı? kendi hesabıma girince kabul etmiyor tekrar ödeme başarısız tarzı birşeyler söylüyorda

• quote:

quote:

quote:

quote:

KAYNAK

Herneyse hocam, benim sormak istediğim şey polonya proxysinden alırken paypalda yeni hesap açarak ödeme yapmamız filanmı? kendi hesabıma girince kabul etmiyor tekrar ödeme başarısız tarzı birşeyler söylüyorda

Paypal konusunu bilmiyorum. Ben İş Bankası kartım ile aldım. Ülke olarakta Türkiye seçtim. Polonya falan seçmedim yani. Hiç sıkıntı olmadı.

• Hatta alım işlemi sorunsuzca tamamlanmış mı diye live chat ile görüştüm. Herhangibir sorun yok dediler. Adam da fena çıktı. Sabırsızlıkla bekliyorum Bf4'ü diyor, FPS oyunların hastasıyım diyor. Hah şimdi canımın sıkıntısı geçecek derken ttnet yaptı yapacağını ve internetim koptu.
  • Aynen arkadaşın dediği gibi.. Premium olmuyorsun ''PREMIUM İÇERİĞİ OLAN EXPANSION PACK'' hediye diyor ki burda da lafı bükmüşler zaten, premium olsaydı oraya premium expansion pack yerine be premium falan derlerdi allı şallı yazılarla gözüne soka soka gösterirlerdi.. Reklam stratejisi işte, biz böyle düşünelim diye adamlar oraya premium expansion pack yazmışlar zati..
    : http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/html/pbPage.battlefield4_en_IE/

beklemekte fayda var premium bi çıksın, üzerine bir de indirim zamanı gelsin hah işte o aralar proxy ile almak lazım.

• Gençler BF4 için RUS keyi olayı yalan olmuş

Proxy olayını da çaktılar. Şimdi ne yapacağız? 110 lira az para değil daha bunların expansion pack'i var şusu var busu var. Bu terazi bu sikleti çekmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meanyack

Gençler BF4 için RUS keyi olayı yalan olmuş

Proxy olayını da çaktılar. Şimdi ne yapacağız? 110 lira az para değil daha bunların expansion pack'i var şusu var busu var. Bu terazi bu sikleti çekmez.

Ea live chat ile görüştüm proxyleri tanıyormuş sistemleri, proxy üzerinden alışveriş yaparsanız paranızı iade edebilirler hatta hesabınızı kapatabilirler dedi live chatteki eleman. bf3 te veteran seviyemi fullettim ve indirim çeki istedim kapattım konuşmayı

• Şöyle 50-60 liraya Bf3 premium keyi bulamaz mıyız ?
  • arkadaşlar linke bakarmısınız bf3 premıum edition 32 usd diyor siteye giriyorum 45 usd yazıyor acaba proxy mi değiştirmeme gerekiyor

http://cheapdigitaldownload.com/battlefield-3-premium-edition-digital-download-price-comparison/
  • Hala çalışıyor mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meanyack

Gençler BF4 için RUS keyi olayı yalan olmuş

Ea live chat ile görüştüm proxyleri tanıyormuş sistemleri, proxy üzerinden alışveriş yaparsanız paranızı iade edebilirler hatta hesabınızı kapatabilirler dedi live chatteki eleman. bf3 te veteran seviyemi fullettim ve indirim çeki istedim kapattım konuşmayı

İndirim çeki nasıl istedin ???

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

arkadaşlar linke bakarmısınız bf3 premıum edition 32 usd diyor siteye giriyorum 45 usd yazıyor acaba proxy mi değiştirmeme gerekiyor

http://cheapdigitaldownload.com/battlefield-3-premium-edition-digital-download-price-comparison/

Benim anladığım kısa süreliğine indirime girmiş o fiyat 32 dolar olarak kalmış, güncellemeden sonra 45 dolar olmuş tekrar.
    Şimdi bakarsan en düşük 43 dolar.

• Hali hazırda oyun ve B2K pakedi bulunmakta ve yeni modlarıyla haritalarını merak ettiğim için premium almaya karar verdim. Bu proxy/vpn ile satın alma olayı hala geçerli mi arkadaşlar?

• Biraz önce Bimeks'te kutulusunu 89 lira olduğunu gördüm ve alıp geldim. Şimdi sormak istediğim bir soru var, Premium Edition aldığım için oyun da dahil içine. Benim eski hesabımın üzerine yazdırabiliyor muyum bu cd keyi, yoksa sil baştan yeni bir üyelikle en başından kasmak mı gerekmekte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slash

Biraz önce Bimeks'te kutulusunu 89 lira olduğunu gördüm ve alıp geldim. Şimdi sormak istediğim bir soru var, Premium Edition aldığım için oyun da dahil içine. Benim eski hesabımın üzerine yazdırabiliyor muyum bu cd keyi, yoksa sil baştan yeni bir üyelikle en başından kasmak mı gerekmekte?

kutunun içinden iki key çıkması lazım biri bf3 limited edition biri premium service. eğer sizde bf3 varsa premium keyini hesabiniza ekleyip bf3 limited edition keyini satabilir veya arkadaşıniza verebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF3 Premium Ediyiton Oyun elime yeni ulaştı.Bu cdyi takıp yüklerke product key istiyo o hangi key?Dvd nin üzerinde key var onu yazıyorum böyle hata veriyor origin 'the product code you entered is not valid.Please confirm that the code has been entered correctly' diye cevap veriyor.Yardım edin lütfen.
  • Premium edition ve Premium membership kodları var, limited dediğin membership oluyor sanırım.

Düzenleme: Bendeki key ilk zamanlarında aldığım Rus keylerinden. Her güncellemeden sonra dil düzeltmekten gına geldi. Premium keyi aynı hesapta eklersem düzelir mi o mevzu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slash -- 9 Nisan 2013; 14:04:04 >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.