Şimdi Ara

*BF3 Premium Ucuza Almak,Hindistanda Fiyat Yükseldi,Meksika da Hala ucuz.* (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
17
Favori
78.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaRReT81

an itibari ile standar + b2k almış bulunmaktayım, bidahaki bahara artık premiyum

Siz nasıl, kimden aldınız?
  • An itibariyle aynı yöntemle bende aldım

*BF3 Premium Ucuza Almak,Hindistanda Fiyat Yükseldi,Meksika da Hala ucuz.*
  • şuan işteyim ve bu olayı gördüm gelde sabret kapanmaz inşallah
  • quote:

ultimate kit bundle ne işre yarıyor?

Oyundaki herşeyi açıyor
  • ALDIM

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

quote:

Orijinalden alıntı: RaiKo

quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

quote:

Orijinalden alıntı: RaiKo

arkadaşlar bende alayım dedim. HSBC Campus kartı var. Sanal kart hesabıda mevcut; ancak onay sırasında şu hatayı alıyorum "Payment Authorisation Failed " Yeterli limitim var sebebi ne olabilir ?

Bankan onaylamiyor ödemeyi.İnternete acık mı ?
    Başka kartla dene , bazı kartlarda bu hatayı veriyor, bazı arkadaşların da oluyordu boyle, bir şekilde çözdüler ama nasıl bilmiyorum.

Sanal kart üzerinden mi almam gerekiyor ? 2 yöntemide denedim(normal-sanal) olmadı. Bu arada kartım internet kullanımına açık

Valla sanırm bazı banka ve bazı kartlarda sorun oluyor boyle ama neden bilmiyorum,

hdloader11 adlı arkadaşın vardı bu sorunu ,onun da boyle idi ,sonra bir şekilde çözdü ama nasıl bilmiyorum,Mesaj atıp sorarsan daha iyi olur , en azından soyler nasıl yaptıgını.

Hocam normal kart ile aldım sanal ile değil sorun çıkmaz değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PiccoLo

An itibariyle aynı yöntemle bende aldım

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: metars82

quote:

hayırlı olsun

Ben niye close quarters oynayamıyorum anlayamadım ???

• quote:

Orijinalden alıntı: mummy_07

quote:

quote:

hayırlı olsun

Hemen açılmıyor mu close quarters

• quote:

Orijinalden alıntı: mummy_07

quote:

quote:

hayırlı olsun

o haritalar daha açık değil.anlayacağın bi problem yok yani.sanal kartı da güvenlik açısından kullanıyoruz.birileri kartın bilgisini çalsa da bi şey olmaz.çünkü içinde para yok

• Yahu beyler alanlar hangi yolla aldı söyleyebilir mi? Proxy üzerinden kredi kartı bilgisi göndermenin tehlikeli olduğunu okudum. Bu Paypal, sanal kart filan nasıl kullanılıyor anlatabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Langdon

Yahu beyler alanlar hangi yolla aldı söyleyebilir mi? Proxy üzerinden kredi kartı bilgisi göndermenin tehlikeli olduğunu okudum. Bu Paypal, sanal kart filan nasıl kullanılıyor anlatabilecek olan var mı?

varsa internet bankası üzerinden yapılıyor.limitsiz bir şekilde tanımlanıyor ve siz ihtiyacınız kadar limit aktarıyorsunuz.misal premium alamak istediniz ve 50 tl tuttu diyelim.karta 50 tl aktarıp alış verişinizi yapıyorsunuz.kartın tüm bilgileri asıl kartınızdan farklı.dolayısıla bilgileri çalınsa bile sıkıntı oluşturmaz.
  • quote:

quote:

Yahu beyler alanlar hangi yolla aldı söyleyebilir mi? Proxy üzerinden kredi kartı bilgisi göndermenin tehlikeli olduğunu okudum. Bu Paypal, sanal kart filan nasıl kullanılıyor anlatabilecek olan var mı?

varsa internet bankası üzerinden yapılıyor.limitsiz bir şekilde tanımlanıyor ve siz ihtiyacınız kadar limit aktarıyorsunuz.misal premium alamak istediniz ve 50 tl tuttu diyelim.karta 50 tl aktarıp alış verişinizi yapıyorsunuz.kartın tüm bilgileri asıl kartınızdan farklı.dolayısıla bilgileri çalınsa bile sıkıntı oluşturmaz.

Teşekkürler. Peki PayPal da aynı görevi mi görüyor?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. Peki PayPal da aynı görevi mi görüyor?

paypal hiç kullanmadım.ne desem yalan olur...

• garanti sanal cardla aldım 50 kusur lira cekti karkandı da almamıstım super oldu daha oyunlar gelmedi beklemedeyim :)
  • arkadaslar premşumu aldım fakat ben bu karkand ı falan nereden indirecegim alısveris onaylaındı origin de my games e baktıgımda sadece bf 3 var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

arkadaslar premşumu aldım fakat ben bu karkand ı falan nereden indirecegim alısveris onaylaındı origin de my games e baktıgımda sadece bf 3 var?

Oyuna gir HOME ' e bak orda yazar gelip gelmediği
  • hocam orda yazıyor aldıgım an yazıyordu zaten premium sq b2k diye hatta oyuna girdigimde premium itemlar camo larda var ama b2k pakedini falan nerden yukleyecegim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

arkadaslar premşumu aldım fakat ben bu karkand ı falan nereden indirecegim alısveris onaylaındı origin de my games e baktıgımda sadece bf 3 var?

Herhangi bir yerden indirmene gerek yok.Oyun kendini update yaptığı zamana zaten 2-3 gblık güncellemeler yapıyor.Haritalar bu güncellemeler ile geliyor.

Premium görünüyorsa zaten tüm haritalara girebilirsin.

Proxt bulamayanlar x-proxy programı indirsin.program içindeki proxy listesinden India olanlardan birini seçin ve çift tıklatın.Biraz bekleyin ve ip adresiniz Hint ipsi olur
  • Banka kartlarında da sorun çıkarıyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.