Şimdi Ara

BF3 Keyi Satın Alacağım Nereden Almalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta yazdığı gibi arkadaşlar.Dün yeni bilgisayarım geldi.CD KEY alabileceğim güvenli site önerebilir misiniz?

Bu arada Rus keyi alsak EA sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Teşekkürler

• Leveltr.com'dan 49 TL'ye aldım.İniyor şuan
  • Forumda nuclear arkadaş var ondan alabilirsin ben ondan aldim 3 aydan beri hiç sorun cikmadi hem niye sorun cıksinki sen rusyaya gidip o oyunun keyini alamazmisin heme legal ileagal değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya daha geçen 2 hafta önce originden indirimden denk geldi BF BC2 aldım ama BF3 demi alsam nuclear'den acep önerileriniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOX-BytkN

ya daha geçen 2 hafta önce originden indirimden denk geldi BF BC2 aldım ama BF3 demi alsam nuclear'den acep önerileriniz?

pm.
  • Ben keyi aldım ama orginden aktif edip indirmesi çok uzun sürer bende oyunun setup ı var ben orginden download ı açsam sonra oraya oyunun kurulmuş halini atsam nasıl olur acaba?
  • sen oyunu kur origini kapa aç o oyunu görüyor en azından bende gördü :D ama belkide originin kurduğu yere kurduğum içindir oyunu ama kur sen olmazsa origin nereye indiriyor bak sonra oraya kur kesin çalışır
  • dostum denemekten zarar gelmez 5 saat bu beklenirmi ya ^^

Edit:Origin oyunu rusça yüklüyor bendeki oyun ingilizce birde oyunu kurarken sonunda TM koyarak yüklüyor napsam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jegande -- 5 Temmuz 2012; 14:32:14 >
  • cevabı pm olarak attım ama o sonundaki TM meselesine bişey diyemem lakin sen kurarkende TM olarak kuruyo olabilirmisin?
  • rus keyi alırsın hiçbir sorun yok ben aldım oynadım fakat yama lazım ingilizce için yama çok rahat sadece dosyayı atıyorsun fln
    hiçbir sıkıntı çekmezsin
  • cdkeyshere.com 35 lira rus key ! ingilizce dil yapımı ayrıntılı bir şekilde dosyaları ile sitesinde var ! %100 güvenlidir öneririm şimdiye kadar aldıgım bütün orjinal oyunlarımı ordan aldım
  • bi bakmak lazım birde bende oyunun setupu var originden indirmesemde setuptan key girsem olurmu acaba? ben bc2 için yaptım olmuştu şimdi ttnet saolsun adil kullanım kotasıda var ya o yüzden indirmek istemiyorum bilgilendirebilirmisiniz beni?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.