Şimdi Ara

Bf3 BETA Sizce Nasıl??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf3 BETA Sizce Nasıl???

Böyle başlıklar atmayın arkadaşım çarpılırsınız, bilgisayarınız bile açılmaz bir daha. Hatta oyuna başlarken besmele de çekin huzur bulun. duymamış olayım BF3 bu boru değil
  • Kardeşim çarpıldığım felan yok bir aksina üzgünlük var oyun için :)Beklediğimin altında çünkü tekrar söylüyorum bf2 nin oyun içi heycanına göre..Oyun çok ayrıntılı ve map te kayboluyorsunuz.Konuştuğum herkeste böyle diyor.Bu oyunu hiç bf serisi oynamamış birisi için konuşacak olursam Müthiş tabiki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZealotTR

Kardeşim çarpıldığım felan yok bir aksina üzgünlük var oyun için :)Beklediğimin altında çünkü tekrar söylüyorum bf2 nin oyun içi heycanına göre..Oyun çok ayrıntılı ve map te kayboluyorsunuz.Konuştuğum herkeste böyle diyor.Bu oyunu hiç bf serisi oynamamış birisi için konuşacak olursam Müthiş tabiki :)

http://resim.donanimhaber.com/m_53215258/mpage_1/f_/key_//tm.htm#53215258

aynen senin gibi dusunuyorum bf2 oynamis insanlar icin rush ve operation metro map i cok kotu geliyor ,oyun ciktiginda 64 conquest yerine 32 rush oynayacak kisi sayisi bir avucu gecmeyecektir, caspian border i keske herkese acsalardi benim deneme sansim oldu ve gercek battlefield o

• su an serverler bakımda galıba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

crysis wars'a devam.
    kuytu yerlerden gitmekten sıkıldım park yolu felan oralardan gittimmi küt ölüyoruz. bu haritada 64 kişi olacaksa ortalık anababa günü olur. zaten anlamadım nasıl oynanıyor. biraz daha zor ölsek fena olmaz.
    bi parlak ışık geldi gözüme ne diye bakmaya niyetlendim ama bi gariplik vardı ekran bulandı ne olduğunu anlamadan yüz üstü yerdeydim güp güp atan kalp sesi ve mutlu son. ilk öldüğüm zaman ne olduğunu anlamadım

o ışığı görünce çevresine sıkmaya başla, genelde fener açıkken parlaklıktan kaynaklanıyor ve adamı ördek gibi avlatıyor o fener. dip dibeyken işe yarıyor sadece

sniperin ışığı o dediğim.
    ne olduğunu anlamadan indiriyor

• benide okadar sarmadı bunun nedeni çok bug ve haritada uçak tank kullanama gibi ama bazen heyecan dozacı bayağı artıyor mesela metrodan çıkrken orayı koruyanlar ateş edio sende binayı üstlerine yıkıon bu gazla bi çıkıon falan bence full ü çıkınca başından kaltamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hinna

quote:

Kardeşim çarpıldığım felan yok bir aksina üzgünlük var oyun için :)Beklediğimin altında çünkü tekrar söylüyorum bf2 nin oyun içi heycanına göre..Oyun çok ayrıntılı ve map te kayboluyorsunuz.Konuştuğum herkeste böyle diyor.Bu oyunu hiç bf serisi oynamamış birisi için konuşacak olursam Müthiş tabiki :)

aynen senin gibi dusunuyorum bf2 oynamis insanlar icin rush ve operation metro map i cok kotu geliyor ,oyun ciktiginda 64 conquest yerine 32 rush oynayacak kisi sayisi bir avucu gecmeyecektir, caspian border i keske herkese acsalardi benim deneme sansim oldu ve gercek battlefield o

Bende şifre var oynuyorum casbian..Ama orasıda çok karışık geldi yahu.Çok büyük harita karkand lazım bize:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hinna

quote:

Bende şifre var oynuyorum casbian..Ama orasıda çok karışık geldi yahu.Çok büyük harita karkand lazım bize:)

ayenen kardeşim bize karkand lazım ordaki binaların teker teker yıkılışı harika olcak

• Betasını yarım saat oynayıp çıktım çünkü oynadığım haritada ne araçlar vardı, ne pingimi görebiliyordum, buglar vs bir sürü sorun vardı. Tam sürümünün yanına yaklaşamaz tabii ki normadir. Bug olması çok normal zaten betanın asıl amacı bugları temizlemektir. Ben de BF2 ciyim dir. Araçlı haritalar gelince o zaman görün eğlenceyi. Tankımı alıp dehşet saçmayı özledim
  • bende bugün donup oyundan atmalar filan başladı serverlarla ilgili diye düşünüyorum çünkü bazı serverlarda yapmıyor yada çok geç yapıyor.
  • Oyunun sonuna yaklaşırken o malum müziğin çalması ve eli kazanınca 1942 temasının hafif tınısını duymak çok hoş olmuş.Tactical light , dürbünün yansıması , yere yatma aksiyonu , duvarların köşelerinin yıkılması , roket atarın giderken saçtığı ışık ve patlama sesi çok başarılı.Tek beğenmediğim nokta bu haritaya mahsus olarak her yerin dolu olmasından dolayı uzaktan adam gibi ancak sniper ile vurabiliyorsunuz , diğer silahlarla biraz zor oluyor.Ve iki tarafın adamları da biraz benzer , ben direk BC2'den kalma kırmızı şapkalıları badem bıyıklıları RayBan sponsoru abimizi arıyorum BF'yi BF yapan hiçbir öğe olmamasına rağmen tek harita beta da bile kendini oynatıyor.
  • Oyuna bağımlı oldum hep 2 yada 3 oluyodum 10 dk içinde bi tane adam bile vuramadım klavyeyi yumruklaya yumruklaya oyundan çıktım

Oyun güzel , beğendim beta sürümü zaten daha bu ama yinede beğendim, bazen tim gibi hareket ediyoz çok güzel oluyo
  • Mühendis ne işe yarıyo oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Bende oyunu beğendim alphasına göre oldukça geliştirilmiş ufak tefek buglar var zaten oyun bitmiş sayılır oyuncular sayesindede 3 haftada ne kadar bug varsa düzeltip sürerler piyasaya, ayrıca performans olarak full sürümde bundan daha iyisini beklemeyin adamlar grafik motorunu tamamen oturtmuşlar zaten o yüzden tüm ince ayarları yapabiliyoruz o kısmı bitirmişler. Optimizasyon oldukça güzel hd5870 ile 50-60 fpsde tutunuyor genelde pc fakat oyuna defans oalrak başladım bahçede 60fps civarı takılıyordum sonra aynı bahçede atak olarak oynadığımda 30-35fps ile başladım ya oyunda bir bug var yada sv'de bir sıkıntı var yada atak oynadığım sırada ultra aktif oldu fps sürünmeye başladı diyeceğim fakat 5850 ile 50-55 aldım diyor arkadaş o zaman sorun bende değil diye düşünüyorum.

@kumandan oyuna ultra yapıp girdim 4xAA var en yüksek sen nasıl 16xAA yaptın?

hocam şimdi gördüm yazını. keşke alıntı yapsaydın.

bende 16X AA da var.

HD5850 PCS+ kullanıyorum. buyrun bende performans bu...

http://b1110.hizliresim.com/11/10/1/1337.jpg

http://b1110.hizliresim.com/11/10/1/1345.jpg

birde hocam ben ULTRA ayarlarda oynuyorum... hiç 45 FPS nin altına bile düşmedim. en kalabalık yerlerde bile. bir kere gördüm 45i genelde hep 50 ve üstü takılıyorum.
    50-70 arası gidip geliyor işte mekana ve kalabalığa göre.

driver versiyon olarakta 2011.0728.1756.30366 kullanıyorum. artık nasıl okunuyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 1 Ekim 2011; 1:28:57 >

• Cevap için sağol dostum. Şimdi ben 11.8 kullanıyorum driver olarak 11.9 çıkmış şimdi kontrol ettim onunla deniyeyim bakalım 16xaa olacakmı. Ayrıca şu fps olayı devam etmekte 40-45fps ile oynuyorum açık alanda 50'in üstüne çıkmıyor bir türlü işin garip tarafı oyunu ilk oynadığımda 60fpsyi görüyordum orada sanırım oyuna high olarak başladı ultra yapınca bir sonraki açılışta geçerli oldu ayarlar. Driver dışında bir problem gözükmüyor şimdilik diğer oyunlarda testlerde hiçbir sorun yaşamadım. Birde bugün oyundayken google chrome'u kapatıp oynamaya devam ettim o biraz arttırdı fpsysi arkadan kastırıyor web browserlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Cevap için sağol dostum. Şimdi ben 11.8 kullanıyorum driver olarak 11.9 çıkmış şimdi kontrol ettim onunla deniyeyim bakalım 16xaa olacakmı. Ayrıca şu fps olayı devam etmekte 40-45fps ile oynuyorum açık alanda 50'in üstüne çıkmıyor bir türlü işin garip tarafı oyunu ilk oynadığımda 60fpsyi görüyordum orada sanırım oyuna high olarak başladı ultra yapınca bir sonraki açılışta geçerli oldu ayarlar. Driver dışında bir problem gözükmüyor şimdilik diğer oyunlarda testlerde hiçbir sorun yaşamadım. Birde bugün oyundayken google chrome'u kapatıp oynamaya devam ettim o biraz arttırdı fpsysi arkadan kastırıyor web browserlar.

oyunun içinde ESC ye basınca çıkan menüdeki OPTIONS tan bakıyorsun değil mi AA değerlerine kardeşim?

• Aynen option-video ordan ultradan sonra custom yapıp aa değerlerine bakınca off-2x-4x şeklinde çıkıyor bende driver olayını denemem lazımda yarın iş güç koşturcaz akşamına dener sonucu yazarım buraya
  • tmm hocam. bende girdim baktım. bende 16AA ve 16X ikiside mevcut. yarın dene bakalım. hadi hayırlı işler. bende biraz daha kelle alayım
  • Bende bf serisini takip eden ve oynayan biri olarak bf 2 ve bc2 ye göre daha az beğendim nedense..Eyvallah sesler yine her zamanki gibi çok güzel, grafiklerde öyle.. Fakat sanırım harita seçimleri yanlış. BF ve BC ye göre bir eksiklik birşey var ama...
    ---------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

bence MUHTEŞEM!
    sonuçta bu bir BETA. bu böyle ise FULL sürümüne şimdiden %100 inandım. bu kez olayı bitirecekler.
    betayı 15dk oynayan arkadaşlar oyun hakkında yorum yapmasın. harita okadar genişki takım maçlarını kaybedince bile bir diğer harita bir önce oynadıgınız harita ile baglantılı.
    kısacası devası bir çatışma alanı var ve etrafınızdaki bir arkaplan FOTOĞRAF DEĞİL... hepsi etkileşimli. mermilere füzelere tepki veriyorlar vs...

AMD Athlon II X4 2.6ghz
    3gb ram (normalde 8gb ama win7 32bit kullanıyorum)
    ve HD5850 pcs+ kartım var

tüm ayarları ULTRA ya çekip 16X AA ile bile 50-55 FPS alıyorum 1680x1050 çözünürlükte.

gerisini siz düşünün. bir en yogun bölgelerde bile 50nin altına inmedi.

benim yorumumda budur..

( Not: bf serisini takip eden biri 15 dk da oynasa yorum yapabilir ve oyunun kalitesinden de anlayabilir )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 1 Ekim 2011; 2:53:40 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.