Şimdi Ara

BF3 AŞIRI DONMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 hafta önce ne oldu bilmiyorum ama oyun düzgün çalışırken oyuna girdim ve sağ alt köşedeki yanıp sönen şey yavaş yavaş gidip geliyor sonra oyuna giriyorum fakat aşırı donma 8-10 FPS sanki ama daha önce full ultura oynuyordum 64 kişlik map lar da hiç de kasma yoktu sonra dedim bir sileyim sonra düzelir sildim yükledim düzeldi taaki pc kapatıp yarın açana kadar açtık dan sonra bir daha oldu birdaha indirdim bunların hepsi 31.4GB bu arada sonra dün oyna girdim gine aynı olay ama bu sefer ben 31.4GB dosyanın yedeğini aldım ve oyun donma yaptığında çıktım oyundan sildim oyun yedeği attım ve düzeldi bunun hakkında bana yardım edebilecek biri varmı ?

1.Virüs yada ona benzer birşey yok malwarebytes kullanıyorum oyuna girerken de kapatıyorum sıkıntı yapmasın diye(ama daha önce den de yüklü olduğu halde bir sıkınto yok du)

2.M5A97 EVO RE.2.0 Anakart İşlemci Fx 8320 3.5Ghz Ram Kingston 1866Mhz HDD 500 GB Toshiba Ekran kartı Sapphire R9 270 O.C Dual X Soğutucu H80İ PSU 1000W 80+ Gold Corsair RM1000

arkadaşlar bilginiz felan varsa yardımcı olun geçne battlelog a girdiğim de mavi yazıda punkbuster hakkına bir şey yazıyor du çevirdiğim de punkbuster de sıkıntı var en kısa zaman da onarıcaz gibsin den dün girdiğim de o yazı gitmişti.

• Sorma kardeşim bende lowda 40-50fps alıyordum 64 maplar hep lag onceleri boyle bişe yoktu bi yol deniycem eğer olursa yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 24 Haziran 2014; 9:49:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doqusss

Sorma kardeşim bende lowda 40-50fps alıyordum 64 maplar hep lag onceleri boyle bişe yoktu bi yol deniycem eğer olursa yazarım

tamam kardeşim yazarsın buraya
  • asi3636 kullanıcısına yanıt
    şuan yaptım ama serverler boş deneyemedim sanada yazıyım ilgisi varmı bilmiyorum dostum ama denemekten zarar çıkmaz origine gir origin-application settings-origin ın game-enable orıgın ın game nin ordaki tiki kaldır belki işe yarar hadi bakalım
  • eve geçince direk deniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: doqusss

şuan yaptım ama serverler boş deneyemedim sanada yazıyım ilgisi varmı bilmiyorum dostum ama denemekten zarar çıkmaz origine gir origin-application settings-origin ın game-enable orıgın ın game nin ordaki tiki kaldır belki işe yarar hadi bakalım

Electronic Arts'ın yardım websitesinde yapılan açıklamaya göre Battlefield 3'teki hileleri engellemek için kullanılan üçüncü-parti anti-hile yazılımı kazara oyundaki birçok oyuncuyu banladı.

Even Balance'ın geliştirdiği Punkbuster, harici anti hile yazılımı oyuncuların BF3 oynamasını engellemişti. "Yanlış uygulanan Punkbuster banlarını araştırıyoruz," diyor postta."Lütfen biraz anlayışlı olun, bu problemi çözebileceğimiz en hızlı şekilde çözeceğiz ve banları geri açacağız."

EA bu problem hakkında hertürlü desteği vereceğini söyledi. Sistem hatasına kurban gidip yanlışlıkla Punkbuster yazılımı tarafından banlanan oyuncular Electronic Arts'a direk olarak burayı tıklayarak başvurabilir. yazıyor bir yerde acaba bundan dolayı mı ?

• asi3636 kullanıcısına yanıt
    bundan olsa bizim gibi başkalarıda oynayamaz bence cünkü adamlar takır takır oynuyor tek bende aşırı bi lag var fps yerlerde geziyor 64lük mapta
  • evet :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.