Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salamandertr

Cevap için teşekkür ederim. internet + sabit telefon, fiyat ve akk olarak bayağı farkediyor. Çok arada kaldım.

Yanılıyosam düzeltsin bilenler:

Süperonline kullanan bir arkadaşım arıza durumun da çok sıkıntı yaşadığını alt yapı telekom olduğu için ttnet yetkilikerinin bilerek geciktirdiğini söylüyordu..Süperonline dan gelen cevap buymuş..

Ama dediğim gibi ben sadece duyduğumu söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 20 Eylül 2017; 21:49:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamandertr

Cevap için teşekkür ederim. internet + sabit telefon, fiyat ve akk olarak bayağı farkediyor. Çok arada kaldım.

Süperonline'ın kendi fiber altyapısının olduğu yerde dahi, arıza durumunda müdahale etmeleri gecikiyor, fakat hız konusunda mükemmel. Onun haricinde dsl altyapısının tamamı Türk Telekom tarafından sağlanıyor. Ben internet+sabit telefon olarak Türk telekom'a 56 tl ödüyorum. 24 mps hız 75 gb akk ve ayda 500 dakika her yöne. Bulunduğunuz yerde fiber yoksa kalmayı düşünün. Ayrıca taahhüdünüz bitti ise kapatmak istiyorum diye dilekçe bırakın. 3 gün sonra sizi arayıp cayma teklifleri sunuyorlar. Hatta siz teklif sunuyorsunuz. Ben öyle yapmıştım. İnternet ve telefona 50 lira veririm dedim 55 olsun dediler kabul ettim. 1 lira da faturalama bedeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh_howard -- 20 Eylül 2017; 21:59:40 >

• Türknete ön kayıt yaptırdım. Bakalım sorun yaşayacak mıyım? deneyimlerimi daha sonra paylaşırım. Taahhüt olmadığı için olmazsa yine dönerim. Fantezi yapıp şansımı deneyecem artık.
  • Server neden eskisi gibi dolmuyor :( Bugün 10-15 kişi vardı anca :(

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Bazı oyuncular destiny 2 ye geçti.Senin psn nickin neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

Bazı oyuncular destiny 2 ye geçti.Senin psn nickin neydi?

Neyse biz bize yeteriz

Psn nickim : LeG0LaS5590

İsteyen ekleyebilir birlikte oynariz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 21 Eylül 2017; 11:1:42 >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettiğim kişisin automatico siper kullanıyordun.Her aksam servera bekleriz.Dün argonda trene bindim binmez olaydım dice oyundan attı beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

Tahmin ettiğim kişisin automatico siper kullanıyordun.Her aksam servera bekleriz.Dün argonda trene bindim binmez olaydım dice oyundan attı beni.

Evet dostum automatico siper dehşet silah ya önüne çıkanı affetmiyor. önüme çıkanı affetmem Dice 'in serverlarinda bu aralar bir sorun var benide atıyor bazen

Bu arada teşekkür ederim dostum ;) Her akşam genelde giriyorum. Bu aksam da oynarız inşaAllah

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    Ben keyif aldım. küçük haritalar olması da isabet olmuş. Çok koşturmadan oynadık :D
  • salamandertr kullanıcısına yanıt
    Ben Turknet kullanıyorum. Pek sorun yaşamadım ama baştan beri düzeltemedikleri hatalar var bilgilerimle ilgili. dün de internet / telefon komple yok. Arıza kaydı bıraktım, bekliyorum bakalım

AKN'yi de kaldırdılar, bu ara yoğun olurlar. Bunu göze alıp başvurun bence
  • reeguu R kullanıcısına yanıt
  • Bu akşam fetih modunun küçük versiyonu olan üstünlük modu serverda olacaktır. Kapışmaya herkesi bekleriz.
    Valla tam isabet Barış abi, ben geçtim geçeli çok memnunum akk 150 benim sene sonu akk kalkıyor kalkmasa da olur. Düştüğünde bile 24mbit cillop gibi düşünen varsa geçsin özellikle ttnet’ten kurtulsun

• Server sorunları için güncelleme gelmiş.. 585 MB
  • G.Ceylan kullanıcısına yanıt
    Pek ümidim yok ama umarım vardır bir düzelme.
  • ben guncelleyemedim.indirilemiyor diyor.yerde var diskte ama

• Günaydın beyler.Dün az kişi olmamıza rağmen güzel maçlar oldu.Üstünlük modu güzelmiş.
    İnsallah server eskisi gibi dolar.

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 22 Eylül 2017; 9:54:34 >
  • geçtik bakalım nasıl olacak umarım senin kadar memnun kalırım
    benim facia netimden sonra bu ilaç oldu kesin memnun kalırsın 2 aydır 1 defa kopma bile olmadı maşallah diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

benim facia netimden sonra bu ilaç oldu kesin memnun kalırsın 2 aydır 1 defa kopma bile olmadı maşallah diyelim

ping farkediyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.