Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi kandiller arkadaşlar. Birazdan kapışma başlıyor. Yerinizi şimdiden alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sigara molasindayim server atmasın diye eşime verdim gamepadi monte grappayi geziyor şuan :))) Beni İtalya ya goturmedin diyemez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: orqun_1907

Ben sigara molasindayim server atmasın diye eşime verdim gamepadi monte grappayi geziyor şuan :))) Beni İtalya ya goturmedin diyemez artık

En iyisni yapmışın bende düştüm 4 kişi sıra verdi

• Off net gidiyor devamlı.Bu seferde sırada 10 kişi bekliyorum..
  • Bi topçu tankı uçurup oyundan ayrılıyorum.

Bugünlük bu kadar. Maalesef iki maçın da ortasında girmek zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 24 Nisan 2017; 0:50:19 >
  • quote:

Ben sigara molasindayim server atmasın diye eşime verdim gamepadi monte grappayi geziyor şuan :))) Beni İtalya ya goturmedin diyemez artık

Süper taktik..benimki de Paris deyip duruyo..ilk fırsatta vaux kalesin de gezdireyim yakın mı parise acaba?

• Bugün ki oyunların çoğu keyifli geçti herkesin eline sağlık hayırlı geceler

• Herkese iyi geceler güzel oyunlar oldu özellikle süveyş C yine tadını damağımızda bıraktı ama olsun D de devam etti

Karşı takımın hekimleri iyi çalıştı C de bizde hekim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Herkese iyi geceler güzel oyunlar oldu özellikle süveyş C yine tadını damağımızda bıraktı ama olsun D de devam etti

Karşı takımın hekimleri iyi çalıştı C de bizde hekim yok

Biçtiniz bu gece..Çare drogba dan sağlam transfer var

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Süper taktik..benimki de Paris deyip duruyo..ilk fırsatta vaux kalesin de gezdireyim yakın mı parise acaba?

Yakın yakın Eyfeli görüyor :)

• Haftanın kapanışında guzel maçlarla tamamladık herkesin eline saglik

• bir el oynayayim diye girdim, yine cikamadim sabah ise nasil gitcem bilmiyorum.

bir sey sormak istiyorum ben bu chat isini beceremedim. ne yaptiysam olmadi ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 24 Nisan 2017; 2:29:28 >
  • ilk kez böyel tamı tamına denk geldim oyuna, harika maçlar döndü ellerinize sağlık abiler
  • Günaydınlar
    Cuma Cumartesi Pazar akşamları oyunlara iştirak eden arkadaşlara şahsım adına teşükkürlerimi sunarım.
    Güzel bir hafta olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

bir el oynayayim diye girdim, yine cikamadim sabah ise nasil gitcem bilmiyorum.

bir sey sormak istiyorum ben bu chat isini beceremedim. ne yaptiysam olmadi ne yapmam gerekiyor?

Anlatıyırum

1- ps4 açılacak

2- Mikrofonlu kulaklığa sahip olunacak

3- Kodamanlar grubundan arkadaşlar eklenecek

3- ps4 ana menüden(Chat bölümünden) Eklenen arkadaşlar party chat kurulup eklenecek veya kurulmuş olan grubu katılınacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Blow

ilk kez böyel tamı tamına denk geldim oyuna, harika maçlar döndü ellerinize sağlık abiler

Ya arkadaşlar tanıtın kendinizi şu sayfa da..psn Nickinizi görmesek yabancı sanacağız.Dün gece 10 premium sıraya yakalanan arkadaşlar oldu..admin oyunda olsa dışar da kalan arkadaşlar için içer den atış yapılacaktı..yabancı ve tanımadık nickler den başlıyoruz..biri de sen olabilirdin.
    Yazın şuraya 2 cümle de bilelim sizi.
  • EliteMaka kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim, saolun. ben de kulakligi takinca her sey hallolacak zannediyorum

• Rica ederim
  • Yine ben olmadan güzel maçlar olmuş...

Bana bir kastınız mı var, ne zaman girmesem kafa kafaya maçlar oluyor..

Bu gece dönüyorum aranıza...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 24 Nisan 2017; 9:47:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese iyi haftalar. 3 gün üst üste güzel oyunlar oldu. Özellikle cumartesi gece saat 4 te hala doluydu server.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.