Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amiens skoru efsaneydi tamam da..SÜVEYŞteki C bayrağı neydi.? Hatırlayan varsa orda savaş bitmek bilmedi..karşı takım D den biz B den saldırıp C de kesişmek..her yerden adam çıkıyo,özellikle kum tepesinin ordan .tankı topu tüfeği..ölen ölene..bana göre dün gecenin en uzun ve en ateşi yüksek anlarıydı..Kesintisiz 3 dakika çatışma oldu orda.Bayrak gitti geldi
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Abi tam süveyş haritasında ben sıra bekliyordum 2 kişiyi tam 15 dk bekledim. Harita değişince yer açıldı. Bütün heyecanını kaçırdım Süveyş'in
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

quote:

Orijinalden alıntı: sung

quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Herkese günaydın.

Daha kimse uyanamadı sanırım.

Gençler yatakta

Bizim gibiler ayakta

günaydın en genciniz olarak yeni kahvaltı ettim:))

Dayı afiyet olsun dün gece Çöl Tilkisi gibiydin :)

200 pingli hayalet tilki o yüzden beni yakınıma girmeden vuramıyorlar nerede olduğumu kestiremiyorlar:))) anca kürek çivili sopa bol bol:))) hatta bi ara binanın penceresinden üst üste 10 12 kişi aldım sonunda baktılar olmayacak biri binaya girip kürekledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sung -- 22 Nisan 2017; 12:16:23 >

• quote:

Abi tam süveyş haritasında ben sıra bekliyordum 2 kişiyi tam 15 dk bekledim. Harita değişince yer açıldı. Bütün heyecanını kaçırdım Süveyş'in

C bayrağın da çok aradım seni doktor
    Abi yavaştan alışıyorum ps4 te oyun oynamaya. Yakında farkımı fark ettireceğim.

Mermiye kafa atacaksınız nasıl olsa doktor kaldırır diye
  • quote:

Amiens skoru efsaneydi tamam da..SÜVEYŞteki C bayrağı neydi.? Hatırlayan varsa orda savaş bitmek bilmedi..karşı takım D den biz B den saldırıp C de kesişmek..her yerden adam çıkıyo,özellikle kum tepesinin ordan .tankı topu tüfeği..ölen ölene..bana göre dün gecenin en uzun ve en ateşi yüksek anlarıydı..Kesintisiz 3 dakika çatışma oldu orda.Bayrak gitti geldi

Karşımızda rakibimiz binalar sağlı sollu dolu yerde bipodlu silahlar kurulmuş çatılarda sniperlar sağımızda tren trenin önünde bina adam dolu solumuzda hafif tank ve süvariler trenin bombasının dumanı tozu ortalık cehennem ameins tamam iyiydi ama uzun zamandır tam istediğimiz göğüs göğüse çarpışma ahanda buydu

Bildiğin savaş sahnesiydi h içi buna benzer bi çatışma verdun da c ile b arasında olmuştu ama bu unutulacak cinsten değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Süveyşte baktım olmuyor sıka sıka gitmeye başladım Hakikaten cehennem gibiydi her tarafta adam var kim kiminle belli değil Alışma haritası diye kondu ama en zevkli olandı bence
  • Dün geceki kapışmalar dediğimiz gibi tam bir kanlı cuma akşamı oldu. Amiens efsaneydi.
  • quote:

Abi yavaştan alışıyorum ps4 te oyun oynamaya. Yakında farkımı fark ettireceğim.

Mermiye kafa atacaksınız nasıl olsa doktor kaldırır diye

Yaralıbereli nin pabucunu dama atmanı bekliyorum Vurulanı daha yere düşmeden havadayken kaldıracak potansiyel var sen de.

• quote:

Orijinalden alıntı: cutanis

Süveyşte baktım olmuyor sıka sıka gitmeye başladım Hakikaten cehennem gibiydi her tarafta adam var kim kiminle belli değil Alışma haritası diye kondu ama en zevkli olandı bence

Kayıt alaydın iyiydi
  • Aksam cok keyifliydi.Herkesin eline sağlik.Kanli cuma bitti.Bu aksam Cumartesi Cehennemi mi var?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cutanis

Kayıt alaydın iyiydi

Ben video aldım ama sonuna kadar aldı mı emin değilim bu gece bakacağım Şerif abi

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Bugünki oyunlar için herkesin ellerine sağlık. Rakip baseye sızma konusunda rahatsız olan arkadaşlar var anladığım kadarıyla.

Bunda anormal hiçbir şey görmüyorum ben. Rakibe saygısızlık veya yatarak beleşe kill kasma gibi birşey değil sonuçta. Rakip bölgeyi sürekli rahatsız etmeden nasıl oyun kazanalım? Oyunun amacı zaten en çok bayrağı toplayıp oyunu kazanabilmek değil mi?

Bu konuda lütfen rahatsız olan arkadaşlar neden rahatsız olduğunu açıklarsa sevinirim. Herkese iyi geceler.

+1 . Dün sırf bu muhabbet yüzünden en az bir saat oyun aksadı. Oyunun amacı bayrak yarışı. Arkadaşlar team deathmatch oynamıyoruz İyi eğlenceler, iyi hafta sonları diliyorum.

• Manga kilidini açıyorum boş gören gelebilir ancak grup sohbette olmayan arkadaşları çıkartıyorum haberiniz olsun sesli iletişim kuramadığımızda manga olmanın hiçbir anlamı kalmıyor ısrarla münferit oynamak isteyen arkadaşlara diyecek lafım yok

• Forum dışından arkadaşlarla oyuna giriyoruz forumdan sadece uluscuturkey arkadasımız mangamızda.işi olan arkadaşlar yattıktan sonra yeni arkadaşlarla oyuna devam ediyoruz coğu zaman saat 12 gibi uluscuturkeyle ikimiz kalıyoruz.forumdaki herkesle bu şekilde tanıştık.Manga liderliği ömerde yani atma işlerinden sorumlu bakan o, azınlıktaysak mangayı bırakıp çıkıyoruz.Bu güne kadar forumdan kimseyi atmadım bir arkadaşımız hariç (dün uluscuturkey yoktu) kişisel algıladıysa kusuruma bakmasın.Her ne kadar guruba uymuyor, mangaya bir fayda sağlamıyor olsa da başka bir arkadaşa yer açmak için yaptım yalan yok.Sanki yaka paça dışarı atmışım gibi bana attığı giderli mesajından ise çok iyi yaptığımı düşünmüyor değilim.
  • Herkese dün geceki oyunlar için teşekürler ,her haritada birbirinden güzel maçlar oldu.
  • Dr. Manhattan kullanıcısına yanıt
    böyle şeylere alınmamak lazım sonuçta herkesin bir takımı var.
    her zaman oynadığımız arkaşlarımız gelince mecbur atıyoruz mangadan gönül ister ki yazalım önce müsadenle diye ama ortalık karışık olduğu için mümkün olmuyor maalesef anlayışla karşılamak lazım böyle durumları tat kaçırmaya gerek yok
  • LazBoard L kullanıcısına yanıt
    akşam oynayalım artık lazbird bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Manhattan

Forum dışından arkadaşlarla oyuna giriyoruz forumdan sadece uluscuturkey arkadasımız mangamızda.işi olan arkadaşlar yattıktan sonra yeni arkadaşlarla oyuna devam ediyoruz coğu zaman saat 12 gibi uluscuturkeyle ikimiz kalıyoruz.forumdaki herkesle bu şekilde tanıştık.Manga liderliği ömerde yani atma işlerinden sorumlu bakan o, azınlıktaysak mangayı bırakıp çıkıyoruz.Bu güne kadar forumdan kimseyi atmadım bir arkadaşımız hariç (dün uluscuturkey yoktu) kişisel algıladıysa kusuruma bakmasın.Her ne kadar guruba uymuyor, mangaya bir fayda sağlamıyor olsa da başka bir arkadaşa yer açmak için yaptım yalan yok.Sanki yaka paça dışarı atmışım gibi bana attığı giderli mesajından ise çok iyi yaptığımı düşünmüyor değilim.

bende de suç var biraz, sormadan pat diye bacadan girdim guruba. olan arkadaşa olmuş gibi oldu ama öncesinde bayadır birlikte oynuyoduk her ne kadar düne kadar mikrofonsuz anlaşsakta

• en-ata kullanıcısına yanıt
    bide mağlubiyet şerbetinden içeydin güzel olurdu
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.