Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam vortex al, pişman olmazsın. takacağın stick ne kadar uzun olursa o kadar iyi, ama ideali yaklaşık 0,5 cm. aklında soru işareti varsa şöyle bir yol izle. bu analog koruyucular var, 1-2 liraya satılan silikon bir şey. ilk başta bir tanesini tak biraz oyna. sonra ikisini üst üste koyup japonla yapıştır, analoga tak. aradaki farka bak dediğimi anlayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

freek mreek yok, kürek mi var diyorsun abi...

Aynen kardeşim;
    Ben Anlamam freekten mreek ten
    Yiyeceksiniz kafanıza benim kürek ten
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Zaten sıkıntı lan kablosunda Elektrikçide alıp bağlatmıştım ama bilgi işlemci arkadaşa danıştım.Elektrikçiden değil marketten al fabrikadan bağlantılı çıkıyor onlar birde bulursan 26 avg olsun dedi.Elektrikçide kafayı kendi bağladığı için iyi bastırmaz bu yüzdende temassızlık olurmuş.Bu gece ayarlamaya çalışacağım bakalım
  • Ben de sürekli wireless ile bağlantı sağlıyordum.
    Bu akşam kabo takayım bari.
    Herkesi diş bilemiş kıyamet kopacak bu gece :)
  • S R T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ya müthiş faydalı oldu bu bilgiler
  • bu oylama ne için
  • arkadaşlar kusura bakmayın. konuyu biraz dağıttım, özür dilerim. amacım daha iyi şartlarda oyun oynamanız içindi. hocam kabloyu elektirikçiden alma tabi, elektronik marketlerden cat6, cat6e alırsan daha iyi olur. hatta bulabilirsen cat7'de olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Yakında yüzümüzü de boyamaya başlıyoruz Ali..

Özellikle senin yapman lazım..

Şimdilik savaş alanındaki araç gereclerle kamufule olmaya çalışıyoruz

/>

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu gece harita sıralamasını belirlemek adına bir anket koyduk..en çok oy alan yani sevilen haritalar daha çok oynanacak en az oy alan yani daha az tercih edilen haritalar aynı oran da daha az oynanacak..
    Hem kodaman ahalisinin en sevdiği haritaları görmek hem de sıralamayı belirlemek adına katılımızı rica ediyorum beyler.

Boş geçmeyelim.[b/]
  • Yeni nesil DS4'ler de kabloyla konsola bağlanabiliyor. Çok hassas olanlar varsa DS4'ü de kablolu oynayabilir
  • Güzel olmuş sevilen haritalar ortaya çıkar
  • işede yaramıyor değil serhat
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Bu gece harita sıralamasını belirlemek adına bir anket koyduk..en çok oy alan yani sevilen haritalar daha çok oynanacak en az oy alan yani daha az tercih edilen haritalar aynı oran da daha az oynanacak..
    Hem kodaman ahalisinin en sevdiği haritaları görmek hem de sıralamayı belirlemek adına katılımızı rica ediyorum beyler.

Boş geçmeyelim.[b/]

Oylamayan kalmasın beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Şu anda bende vortex verme konusunda bir ışık oluştu. Ancak takıntılı birisi olarak vortex ve diğer modeller arasında ki farka da bakacağım.

Farklı modeller kullananlar neden kullandıklarını yazabilirler mi ?

Hepinize verdiğiniz değerli bilgiler için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ali express'de dealextereme'de mevcut arkadaş marka olanından almış bende muadilini kullanıyorum ps4 analogların malzemesi dandik bunları kullandığınızda eliniz terlese dahi kaymamasını sağlıyor birde tırtıklı olması hareket kabiliyetini hızlandırıyor.
  • Güzelim balo salonuna 1 tane oy mu olur ya..insafınız kurusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Hocam peki hangisini almak lazım? 3 boyutu var. Ona göre sipariş verelim.Kesin Kıbrıs'a kargo yoktur

Uzun olması daha iyi hassasiyeti ayarlarsın modellere çok takılma hemen hemen hepsi aynı etkiyi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

hocam ben fps freek vortex modelini kullanıyorum. paketten 2 tane sticks çıkıyor. sol analoga takmadım. hızlı koşmak istersem uzun bir şeye basmak biraz zor oluyor, ya da ben alışamadım bilemiyorum. sol analoga da silikon koruyuculardan taktım daha iyi oldu. sol analog yaklaşık 0,25 cm sağ analog 0,5 cm yükseklikte oynuyorum.

teşekkür ederim, saolun @LazBoard

Sol analog kısa olursa da olur önemli olan sağ analog ben her ikisinide uzun kullanıyorum zamanla alışacaksınız kullanmanızı tavsiye ederim

• Amiens gelir.

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    abi operasyon oylamasından tecrübemiz var argone yabana atma
  • gece inşallah aranızda olucam görüşmek üzere psn :tunahendek
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.