Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alper yok omzum demişin, kolum demişin, reddit demişsin, hotfix demişsin valla sungur abi iyi teşhis koymuş sana
    Ne nazlandın be alper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Manhattan

Alper yok omzum demişin, kolum demişin, reddit demişsin, hotfix demişsin valla sungur abi iyi teşhis koymuş sana
    Ne nazlandın be alper

gökay abi valla bu benim omzum nası düzelcek bi çözemedik, 1-2 saat ps başında kaldımmı fena ağrı giriyo, 4-5 senedir var. doktora gittim, yüz biraz sırt kasların gelişsin dedi. 2-3 hafta önce baya yüzdüm, bu sefer daha kötü oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 29 Nisan 2017; 21:37:32 >
  • Abi imzama psnimi yazmistim ama hata mi oldu bilmiyorum bilgisayarim arizali mobilden giriyorum.psn:mlhslmz birlikte de varim iki uc defa alinin chate girdim ama dun chat kuramadik bu gece bekliyorum chat kuran davet atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel bizim mangada rongers01 var akının abisi adana'da doktor olmadı git bi masaj yaptır kendine gelirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Manhattan -- 29 Nisan 2017; 21:57:55 >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    alper 2 yıl önce benzerini bende yaşadım doktorunun dediği doğru yüzeceksin ama sırtüstü yüzmen lazım ben 2 ay haftada 2 gün havuza gittim iyileşti.ama dediğim gibi sırtüstü yüzmek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sung -- 29 Nisan 2017; 22:13:53 >

• Dün balo salonu bölümünün tamamında böyle oynadım 5 kill aldım sadece bıçak ve süngü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 29 Nisan 2017; 22:23:30 >
  • işte tam da sorun bu hocam ya. adama şarjörü yedirdin ama ölmüyor.

• Bugün gelen pek yok.

• quote:

Gel bizim mangada rongers01 var akının abisi adana'da doktor olmadı git bi masaj yaptır kendine gelirsin...

bakalım olmadı bi daha gidicez, eskisine göre gittikçe şiddetlenmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sung

alper 2 yıl önce benzerini bende yaşadım doktorunun dediği doğru yüzeceksin ama sırtüstü yüzmen lazım ben 2 ay haftada 2 gün havuza gittim iyileşti.ama dediğim gibi sırtüstü yüzmek gerekiyor

ooo abi bak ben bunu bilmiyodum işte, bana sadece yüz demişti ben düz yüzünce yine zorladım galiba 2 hafta geçmedi onun ağrısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Dün balo salonu bölümünün tamamında böyle oynadım 5 kill aldım sadece bıçak ve süngü

bu oyun bu halde oynanmaz ya, dün bende sürekli böyleydi işte

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Alper yok omzum demişin, kolum demişin, reddit demişsin, hotfix demişsin valla sungur abi iyi teşhis koymuş sana
    Ne nazlandın be alper

gökay abi valla bu benim omzum nası düzelcek bi çözemedik, 1-2 saat ps başında kaldımmı fena ağrı giriyo, 4-5 senedir var. doktora gittim, yüz biraz sırt kasların gelişsin dedi. 2-3 hafta önce baya yüzdüm, bu sefer daha kötü oldu

Oturma şeklini değiştir ben dev gibi biriyim benim bile ağrıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaka

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Ne nazlandın be alper

Oturma şeklini değiştir ben dev gibi biriyim benim bile ağrıyor

dediğin gibi aslında oynarken oturduğum sandalyeden veya tvnin yüksekte olmasından da kaynaklanabiliyo. uzanarak oynadığımda ağrı olmuyo ama bfyi uzanarak oynamak da sıkıntı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben ps'nin başına otururken yere oturuyorum. tvde hafif yukarıda saatlerce oynayabilirim bu şekilde. Koltukta otururken ağrı oluyor bir süre sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ua_hector -- 30 Nisan 2017; 13:7:31 >
  • beyler takımları az dengelemeye çalışın DICEın dengeleme sistemi bi halta yaramıyor zaten.nedense rakiplerde vurduğum vurulduğum kişiler hep aynı şaşırmıyorum.aynı tarafta kalmayın sürekli 2 oyun falan bayrağımız kalmadı merkezde çırpındık böyle olacaksa uğraşmayalım hiç.geçen olan 1000-999 maçtan eser yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: Irrestible

beyler takımları az dengelemeye çalışın DICEın dengeleme sistemi bi halta yaramıyor zaten.nedense rakiplerde vurduğum vurulduğum kişiler hep aynı şaşırmıyorum.aynı tarafta kalmayın sürekli 2 oyun falan bayrağımız kalmadı merkezde çırpındık böyle olacaksa uğraşmayalım hiç.geçen olan 1000-999 maçtan eser yoktu

Elimizden bişey gelmiyoki..KDm ve KDMN Yi ayrı ama eşit dağıtsın diye kurduk, ya 2 birliği de aynı tarafa atıyo yada karıştırıyor

Dağılmaya kalkıyoruz çoğu zaman geçiş için yeterli boşluk yok..

Bu Dıce birlik sistemini neden getirdi ..anlayan var mı?

• Server akıyor maşşalah benim hanım oyun da oynamayı fazla bilmez vurmayın

• Herkes birbirini tanıyo takımlara baktın mı anlarsın eşit mi değil mi dikkat edelim bazı oyunlar 4-5 sefer takım değişiyom

• Ya arkadaş bu mermi islememe sorununu acilen halletmeleri lazım, vallahi adama ateş etmeye korkuyorum. Ateş etsem hem ölmeyecek hemde yerimi belli edeceğim kendim öleceğim.

Biran önce düzeltilmeli. Güncellemeden önce ne güzel oynuyorduk ya

• Güzel bir geceydi ama güzel olan tarafı sohbet bölümü Oyundan güncelleme sonrası çok şikayetler gelmeye başladı.Salı günü Dice in bu işi çözeceğini umut ediyorum. Karşılık takımları ayarlayamadık, sohbet içinde bile mangaları karşılıklı böldük. Oyunu açık ara kaybetsekte muhabbet kırdı geçirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.