Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır teşekkürler. Bir bakayım sağa sola
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam ps4 sahibiyim yaklaşık olarak 4 Aydır da battlefield kurulu makinede, arada bi girip oynuyorum ancak bi ekip olmadığı için çok sarmamıştı. Bu akşam etkinlik var ise bu akşam kaçırabilirim memlekette olduğum için, ancak diğer etkinliklere katılacağım o halde. bu arada forum nickname ile psn adım aynı

Hocam grubumuz 7-8 ay önce kuruldu, oyunun beta asamasindaydi. O zamanlarda kurucumuz olan dramkow abimizle oynamaya başladık. Daha sonra oyun çıktı, başlarda pahalı diye alamadım. Aralık ayında oyun indirime girince hemen aldım. Dramkow abimizle tekrar oynamaya başladık, hem yeni hemde eski üyelerle manga kurup girmeye başladık. Her gece bu dediğimizi yaptık artık millet kaynaşmış ve birbirine alismisti. Daha sonra da Server i kurduk. Server in bize ve bana kazandırdığı en güzel şey burdaki abilerimiz arkadaşlarımız oldu. Yeni insanlarla tanıştık ve kaynastik, güzel muhabbetler döndü hep ve hala da devam ediyor. İnanın dün maçtan sonra whesper abimizle Dice in kendi serverlarindan birine girdik bu serverdaki heyecan, taktik, kalite yi bulamadık. Grubun üyesiyim diye değil bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben daha tanışamadım ama kalite kesinlikle çok iyi inşallah sizinle de tanışırım ali bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

drogba diye alıyoruz mitorviç çıkıyor geçen cuma geldi başımıza

Uçak için yeni birini buldum size kaptan pilot Mustafa Kısakilot

Bu gece hazırım Serhat emretsin katılayım mangasına diyor
    Değerlendir derim

• Ali_80 kullanıcısına yanıt
    engnavci kullanıcısına yanıt
    Ps4'ü alalı 1.5 yıl oluyor, aldığımdan beri genelde single oyunlar oynadım, bir çok oyunu bitirdim ancak bir türlü Fifa dışında online kısımda istediğimi bulamadım bu da sanırım online girdiğim zaman takım olarak değil tek başıma takılmaya çalıştığım için oldu. Bu başlığı da uzun süredir görüyordum bir türlü girmek nasip olmamıştı kısmet bu haftayaymış, memleketten 2 gün sonra döneceğim ardından her gece ps4 başında olma imkanım var, sabırsızlıkla bekliyorum

• reeguu R kullanıcısına yanıt
    engnavci kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim, saolun. sahibinden,gg,n11 gibi platformlarda 50-60 tl bandında satıyorlar. onlarda attığım aliexpress linkinden alıyor. 5-6 dolarlık bir plastiği fahiş bir fiyatla satıyorlar. fazla para vermek istemiyorsanız aliexpress'den sipariş verebilirsiniz, tabi daha ucuza almak isterseniz yaklaşık 1 ay sürede elinize geçer. beklemek istemiyorsanız ne yazık ki bizim çakal türk satıcılarına mecbursunuz, tercih sizin.

buradaki arkadaşlara yardımcı olabildiysek ne mutlu @engnavci
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Ps4'ü alalı 1.5 yıl oluyor, aldığımdan beri genelde single oyunlar oynadım, bir çok oyunu bitirdim ancak bir türlü Fifa dışında online kısımda istediğimi bulamadım bu da sanırım online girdiğim zaman takım olarak değil tek başıma takılmaya çalıştığım için oldu. Bu başlığı da uzun süredir görüyordum bir türlü girmek nasip olmamıştı kısmet bu haftayaymış, memleketten 2 gün sonra döneceğim ardından her gece ps4 başında olma imkanım var, sabırsızlıkla bekliyorum

Aynen hocam bu oyunu tek ve mangasiz oynuyorsaniz sıkıcı olması çok normal, biz manga halinde ve sesli chat açarak oynuyoruz. Chatte taktik ve stratejiler havada uçuşuyor ama gırgır şamata yapmadan da tadı çıkmaz yeri geliyor gülüyor egleniyoruz

En kısa zamanda aramızda görmek isteriz sizi de

• Kontrol freak hemen araştırayım.

S R T hocam peki siz hangi modeli kullanıyorsunuz.Sanırım kısa , orta yada uzun modelleri var.

Lazboard hocam siz de mi kullanıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 21 Nisan 2017; 15:8:10 >
  • S R T kullanıcısına yanıt
    Yararlı bilgiler özellikle kontrolfreek şiddetle öneririm ilaç gibi geliyor fps oyunlarda eline sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Kontrol freak hemen araştırayım.

S R T hocam peki siz hangi modeli kullanıyorsunuz.Sanırım kısa , orta yada uzun modelleri var.

Lazboard hocam siz de mi kullanıyorsunuz ?

Kesinlikle almalısın alışınca farkı hissedeceksin 2 yıldır kullanıyorum freek olmadan ds4 kullanamıyorum o zamanlar Tr'de satışı yoktu direk sitesinden 10 dolara almıştık biz topluca 10 gün içinde adrese geliyor

• LazBoard L kullanıcısına yanıt
    bende de bu 2 si var galaxyi cüneyt abiyi küreklemek için kullanıyorum vortex normal oynadığımda çok farkediyor

edit : sağ analog uzun oluyor genel olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 21 Nisan 2017; 15:24:11 >

• LazBoard L kullanıcısına yanıt
    Hocam peki hangisini almak lazım? 3 boyutu var. Ona göre sipariş verelim.Kesin Kıbrıs'a kargo yoktur
  • Bende Kontrolfreek Vortex var.. Tavsiye ederim..

Kendi sitesinden almıştım.. Fakat biraz geç geliyor..
    https://www.kontrolfreek.com/fps-freek-vortex.html

Edit: 2-3 sayfa arkada, attığım resimde görebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 21 Nisan 2017; 15:22:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Kanlı Cuma Gecesi saat 23:00'da...

Hazır mısın?

Gökçe abi sen işi ilerletmisin dualshochk u da kamufulajlamissin Mavi dualshock ile gece bende varım

• Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Yakında yüzümüzü de boyamaya başlıyoruz Ali..

Özellikle senin yapman lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 21 Nisan 2017; 15:20:36 >
  • hocam ben fps freek vortex modelini kullanıyorum. paketten 2 tane sticks çıkıyor. sol analoga takmadım. hızlı koşmak istersem uzun bir şeye basmak biraz zor oluyor, ya da ben alışamadım bilemiyorum. sol analoga da silikon koruyuculardan taktım daha iyi oldu. sol analog yaklaşık 0,25 cm sağ analog 0,5 cm yükseklikte oynuyorum.

teşekkür ederim, saolun @LazBoard
  • Şu anda bende vortex verme konusunda bir ışık oluştu. Ancak takıntılı birisi olarak vortex ve diğer modeller arasında ki farka da bakacağım.

Farklı modeller kullananlar neden kullandıklarını yazabilirler mi ?

Hepinize verdiğiniz değerli bilgiler için ayrı ayrı teşekkür ederim.
  • Çatışma anında bazı Murphy kuralları:
    Don't look conspicuous, it draws fire.
    Try to look unimportant, they may be low on ammo.
    If the enemy is within range, so are you.
    Anything you can do can get you shot, including doing nothing.
    Never draw fire, it makes everyone around you nervous.
    If you can't see the enemy, he still may be able to see you.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 21 Nisan 2017; 15:31:59 >
  • Vay uyanıklar vayyy..Alayınızı freeksliycem bu gece beyler.Hem de aparatsız.
    Korkun benden
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    freek mreek yok, kürek mi var diyorsun abi...
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.