Şimdi Ara

BF: BAD COMPANY 2 ONLINE OYUNCULARI (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.536
Cevap
5
Favori
226.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 2 gün önce yaptım konsol ntsc_j oyunum ise bölge 3 asia limited edition .zaten psn de belirttim bölge ile ilgili yani herkese gelicek update

Bu arada Store açıldı bende vip kodu kullandığım haritalar available kısmında gözükürken gelecek olan update ler tarih ve detaları ile alt da belirtilmekte.

Update den mi yoksa zaten bilinen server iyileştirme işlemlerinden mi kaynaklanıyor tam emin değilimi ama ne lag ne oyundan atma yaşamadım aman NAZAR değimesin

Bu arada oyunu geç almamdan kaynaklanan rütbe ve silah olayını assault ve engineer da kapatmış bulunmaktayım artık daha deli maçlar yapıcaz yarından başlıyoruz. forumda gerekli koordinasyonu sağlayıp hep beraber coşalım arkadaşlar
  • Ali abi bende Medic ve Recon'u yaladım yuttum Engineer ve Assault kaldı bende de onları kasıyorum şimdi umarım update en kısa zamanda gelir 2. bölge oyunlarada.. ben bugün store bölümüne girdim fakat hiçbirşey çıkmadı sanırım update olayından sonra gelir
  • Aynen Update ile gelicek Bana Sniper demeyin , kemal sunalın filminde MAYDONOZ olayı gibi alerjim var
  • HAEheaaehhea doğrudur abi benimde öyle ama naparsın.. sırf Recon oynayan tipleri indirerek bitti ha yoksa açıp hiç Recon oynamadım
  • Arkadaşlar selam,

dünkü lag'ların sebebi EA serverlarındaki iyileştirme ve genişletme çalışmalarındandı. ama umarım iyileştiricez diye mantarlatmamışlardır.

gerçekten bazen abartı olmasada can sıkıcı laglar vardı oyunda. Bakalım bugün normale dönmer inşallah.
  • oyundan atma sorunu giderildi sanırım. hafta sonu hiç düşmedim oyundan.
  • Beni de yazabilirsiniz listeye. PSN: Arphenion Sınıf: Hepsi Headset: Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ps3Slim_

Aynen Update ile gelicek Bana Sniper demeyin , kemal sunalın filminde MAYDONOZ olayı gibi alerjim var

• Barışım akşam oyunda görüşürüz ,

En kısa zaman da aramızda görmek ümdiyle
  • suçu neymiş barışın 4 gün almış
  • Geçen gece ve dün gündüz oynadığımız maçlar çok güzeldi. Buradan hatırladığım alicihan, RaptureTR, profiteertr, Asp3ndora666, rudeTR, hkn446 ve diğer arkadaşlar vardı. Bizim evli ps3 kullanıcıları kulübüyle (TMT) birleşince kabus gibi çöktük rakip takımın üzerine. En kısa zamanda tekrar toplanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orctzl -- 15 Mart 2010; 10:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hOOligy

Geçen gece ve dün gündüz oynadığımız maçlar çok güzeldi. Buradan hatırladığım alicihan, RaptureTR, profiteertr, Asp3ndora666, rudeTR, hkn446 ve diğer arkadaşlar vardı. Bizim evli ps3 kullanıcıları kulübüyle (TMT) birleşince kabus gibi çöktük rakip takımın üzerine. En kısa zamanda tekrar toplanalım.

Bu kadarda kabus gibi çökülmezki kardeşim gavurların üstüne
  • quote:

Geçen gece ve dün gündüz oynadığımız maçlar çok güzeldi. Buradan hatırladığım alicihan, RaptureTR, profiteertr, Asp3ndora666, rudeTR, hkn446 ve diğer arkadaşlar vardı. Bizim evli ps3 kullanıcıları kulübüyle (TMT) birleşince kabus gibi çöktük rakip takımın üzerine. En kısa zamanda tekrar toplanalım.

evet hocam dün gerçekten türkler olarak oluşturulan tüm squadlar o kadar iyi bastıkı hem atakta hem defansta inanılmazdı şu squad işlerini biraz daha ciddiye alrısak gerçekten çok güzel şeyler olucak millettin sniper alıp bi kenara çekilmesine kıl oluyorum.
  • quote:

dün gündüz yaptığımız maçlarda çok bilinçli oynadık

rakip sniper alıp sadece adam öldürmeye çaliştiği için birşey yapamadı bize karşı

dün öğlen yımahla beraber 2 kişi squad kurup bir oyuna girdik

sonra dağdan aşağiya attığımız kartopu çığa dönüştü online olan bize katıldı takım süper oldu 1 saat içinde

ben yorulup çikana kadar hiç yenilmedik

daha sonra ara verip 2 saat sonra oyuna döndüm

takım aynen devam ediyordu hepsi Türktü takımın
    hatta rakipte bile Türkler vardı
  • Atak yaparken çok iyiydik özellikle yanılmıyorsam koskoca valparaiso'yu (5 base'den 10 tane rush kurma alanı eder) 10-15dk'da bitirdik. :D
    Defans'tada tersine rush yapmadık. Herkes muazzam savunma yaptı ben kaç kere c4 ile adam aldım hatırlamıyorum bile. Baya değişik taktikler denediler arkamıza atladılar heli ile, yanımızda spawn olmaya çalıştılar vs. ama ona rağmen gelemediler :)
  • Psn: uA_tekquila
    Class: Assault - Recon
    Headset: Var

eklerseniz sevinirim ben cok anlamiorum ekleyip invite falan yapmaktan ama siz invite ederseniz cok sevinirim
  • Benim psn: onurf bende davet alırsam sevinirim. Açıkçası bende sıkıldım mermisi bitene kadar pusan yabancılar
  • beyler var mı oyun? sniperımın tadına bakmak isteyen yok mu?
  • en sonunda headset geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

en sonunda headset geldi

Turist gibi gezmezsiniz artık.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.