Şimdi Ara

BF: BAD COMPANY 2 ONLINE OYUNCULARI (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.536
Cevap
5
Favori
226.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bazı arkadaşlar sadece eksik yer olduğu zaman davetiye gönderiyor onun haricinde kendilerince takılıyor bunu da not etmekte fayda var..

BF: BAD COMPANY 2 ONLINE OYUNCULARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 12 Mart 2010; 22:44:21 >
  • Eveeeeet Cuma günü geldi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 12 Mart 2010; 0:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

bazı arkadaşlar sadece eksik yer olduğu zaman davetiye gönderiyor onun haricinde kendilerince takılıyor bunu da not etmekte fayda var..

Maç 12 vs 12'dir ya da oyunun aksiyonuna kaptırmıştır o yüzden yollayamıyordur.Art niyetli düşünmeye gerek yok bence.
  • iki gündür squad olarak çirpiniyoruz yabancıların vurdumduymazlığı yüzünden sıkıntı oluyor maçlar

• Son el süperdi. Kıyasıya bir çatışma ve mücadele oldu. Herkese teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Son el süperdi. Kıyasıya bir çatışma ve mücadele oldu. Herkese teşekkürler

ben bu sefer berbat oynadım herkesten özür dilerim :) .. yanlız biçim harita tank mank yoktu bizde hiç..
  • gercekten cok ıyıydı son el , cok ıyı savunma vardı ama almasını bıldık
  • İlk defa bu kadar iyi savunma gördüm 5 kişiyle. Karşı takımda UAV, helikopter ve zırhlı araçlar olmasına rağmen. Savunma yaparken bu kadar zevk aldığım bir oyun olmamıştı 12-12 böyle bir oyun olsa tadından yenmez vallahi :)
  •  BF: BAD COMPANY 2 ONLINE OYUNCULARI

Ben de bugün ilk defa oynadım ama Xbox'da, 1. oyunu çok oynamıştım,bugün öylesine 20 dk falan girdim fakat Türk arkadaşlar yok bu durum beni çok üzüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 12 Mart 2010; 3:36:20 >
  • bad company 2 de boyle kac kill aldiginizi falan mygamercard gibi gosteriyomuymus yav. ne guzel olmus helal olsun... tam siteyi verebilirmisiniz??? benim oyunda yarin gelicek tronixden...

edit : buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 12 Mart 2010; 3:50:40 >
  •  BF: BAD COMPANY 2 ONLINE OYUNCULARI
  • Sadece haftasonları oynıyorum bunu geçen haftasonu yaptım.Bu akşam yine oyuna dalıcam.Künyeleri eksik göstermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer1857

sniper mi kullanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

quote:

Orijinalden alıntı: zafer1857

sniper mi kullanıyorsun

Hayır tüm sınıflardaki tüm silahları açtım.Hepsiyle oynuyorum.
  • Bu gecede parti varmı 12 * 12 lik ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cempnr

gercekten cok ıyıydı son el , cok ıyı savunma vardı ama almasını bıldık

amma yürüdük ama ya:):) iyi savaştık aldık.. bu haritada az kişide olsa oynanıyor..
    ismail abide erkenden vınnnnn:)

buarada beyler bu oyun beni deli etti, mesela red dot açılıyor oyundan çıkıp girdiğimde son el
    açtığm eklentiler ve puanlar siliniyor.. daha öncede 2 kez oldu, f2000i toplamda 3 kez açtım..
    nie oluyor bu?
  • @profiteer dostum dün cevap veremedim kusura bakma akşama bizim ekip toplanır [TMT] bir private match yada team deathmatch yapalım hep beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozcivan -- 12 Mart 2010; 9:51:16 >
  • Sözleşip duyuralım burdan. Kesin zaten 10 kişi fln oluyor her akşam baktığımda. 11de 12-12 bir maç yapılabilir. Katılanlar cevap yazarsa toparlanalım.
    quote:

Orijinalden alıntı: nevalsem

Bu gecede parti varmı 12 * 12 lik ?

• buarada beyler bu oyun beni deli etti, mesela red dot açılıyor oyundan çıkıp girdiğimde son el
    açtığm eklentiler ve puanlar siliniyor.. daha öncede 2 kez oldu, f2000i toplamda 3 kez açtım..
    nie oluyor bu?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.