Şimdi Ara

BF: BAD COMPANY 2 ONLINE OYUNCULARI (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.536
Cevap
5
Favori
226.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sangre -- 10 Mart 2010; 23:11:28 >
  • hadi var mı oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man0waR
    hadi var mı oyun

gel kurduk abi
  • dur açıyorum cihazı, ısınsın biraz meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man0waR
    dur açıyorum cihazı, ısınsın biraz meret

psn: Batikn ekle
  • yaa arada sırada makınası kıtlenen varmı bıde arada catırtı cuturtu gelıo ps3 slım kullanıyorum bı sorun olmas demı:D
  • ya abi Failed to connect den bıktım ya
  • Arkadaşlar PS3slim kurduğu server hep başlatıyor ama girmiyormuş EA SERVER hatası veriyormuş ona göreBoşuna sövdük PS3slim"e
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextGenCeo

Arkadaşlar PS3slim kurduğu server hep başlatıyor ama girmiyormuş EA SERVER hatası veriyormuş ona göreBoşuna sövdük PS3slim"e

2 gündür aynı hata var zaten.
  • Kafam rahat istediği kadar oyundan atsın etsin artık umurumda değil bugün yarın son oynamalarım sonradan arkasına vuruyorum tekmeyi bu oyuna. EA'in kurduğu ve kuracağı online altyapıya gerisini yazmama gerek yok.
  • ne olyyor bu oyuna ya daha destur 1 hafta olmadı.
  • Aga attı ya EA'ya sevgilerimi sundum zaten. Neyse iyi eğlenceler. Bu arada ps3slim manyak yönlendiriyor squad'ı.
  • Aynı tank"a bütün squad binince sıka sıka ilerlerken tank patlayınca oyundan atıyorEA allah seni bildiği gibi yapsın puhhh güzelim oyunun içine ediyor resmen
  • benide attı bugün 2 defa.ea nın serverlera acil el atması gerekir.
  • Bu kadar kötü online altyapı görmedim.
  • Beyler yazık etmeyin mis gibi online vardı 3-4 gün önce.Düzelir en yakın zamanda.EA forumuna şikayetlerimizi iletelim.Ben hergün birşeyler yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

Beyler yazık etmeyin mis gibi online vardı 3-4 gün önce.Düzelir en yakın zamanda.EA forumuna şikayetlerimizi iletelim.Ben hergün birşeyler yazıyorum.

Beyler biraz sabredin EA haber yayınladı zaten ps3 için biraz beklemeniz.Sizlerde haklısınız böyle bişeyin olması bu dönemde affedilemez ama işte olabiliyor böyle hattalar ama elinize böyle güzel multi'si olan bir oyun için biraz dişinizi sıkın.

Kaynak:http://www.n4g.com/ps3/News-488169.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Aga attı ya EA'ya sevgilerimi sundum zaten. Neyse iyi eğlenceler. Bu arada ps3slim manyak yönlendiriyor squad'ı.

Ah Ah güzel günlerdi.Güzel bir squad dostuydu kıymetini bilin komutanın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Firenze
    Beyler yazık etmeyin mis gibi online vardı 3-4 gün önce.Düzelir en yakın zamanda.EA forumuna şikayetlerimizi iletelim.Ben hergün birşeyler yazıyorum.

Tamda headset vardı tadını çıkarıyordum attı hacı ya sen olsan sinirlenmez misin ?
  • beni de ekleyin listeye.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.