Şimdi Ara

Beyonder vs fulcrum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce hangisi daha güçlü ve hangisi yener? one above all den sonraki en güçlü iki karakteri karşılaştıralım.

• Fulcrum alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    neden fulcrum? bu arada hulk hayranıysan çok sevineceğin bir anket göstericem.
    http://ofpof.com/test/sizce-marvel-evreninin-en-guclu-karakteri-hangisi
    bu ankette en güçlü marvel karakterini sormuşlar hulk açık ara farkla one above allıda geçerek birinci olmuşsonucu görmek için herhangi bir seçeneğe tıklayıp anketi tamamla de.ben one above alla oy verdim.anketin sonucu çıkınca şok oldum.hala aklımda bu anket

• The Beyonder kullanıcısına yanıt
    Fulcrum çünkü bir çizeri temsil ediyor o yüzden asla dayak yedirmezler

Ankete gelirsek hulku çok severim fakar o kadar güçlü karakter varken hulk OOA yı gtçerek nasıl 1. Oldu anlamadım

Daha demin beyonder kimdir yazısını okudum elinize sağlık kaynak nerden ?

• marvel wiki
    İsterseniz bende fulcrumla hakkında bilgi atabilirim

• hulk sinirlendikçe güçleniyor yani gücü sınırsız ya üstelik iyileşme yeteneği varya herkes düz mantık hulka yağdırmış oylarıama marvel sinematik evren filmlerinde hulk 3-4 karakterden dayak yedi artık herkes öğrenmiştir gerçeği
    Hulk sinirlenmeyi bırak hulka dönüştüğu an vs de OOA evrenden siler

• fulcrum hakkında hiç bir yerde yeterli kaynak yok diye biliyorum.zaten hikayelerde hiç bir şeye doğrudan karışmıyor.beyonder gibi kendi hikayesi bile yok.nasıl gereken bilgileri bulucaksın merak içindeyim.ama atabilirsen at.
    http://vsbattles.wikia.com/wiki/The_Fulcrum

Tıkla sayfayı çevir hayatı ve güçlerini oku

• oaa ya gerek yok.galactus beyonder living tribunal phoenix force Franklin richards eternity sadece bakışlarıyla hulku atomlarına ayırırlarbu arada one above allın kısaltılmışı oaa.ooa değil
    Yanlış yazmışım

Dediğin karakterler hulku sn yede yener

• yazıyı okudum.orda dikkat ettiysen one above allın başka bir hali olabilir diyor.yani bu durumda oaa ile fulcrum aynı kişi olabilirler.
    Yoo OAA staün lee fulcrum jack kirby

• valla ne bileyim yazıda oaa nın farklı bir hali olabilir yazıyordu.ama dediin doğru one above all gerçektende stan lee yi temsilen yaratıldı.fulcrumun ise jack kirby olduğunu senden duydum.
    Jack kirby fulcrum olduğunu çoğu kişi bilir

• Beyonder ile Fulcrum'un karşı karşıya gelmesi halinde Beyonder'in hiç şansı yok. Buna karşılaşma bile denmez sanırım, Beyonder'in intiharı denebilir.
  • ama beyonder da hafife alınacak bir karakter değil.one above all hariç evrendeki bütün karakterleri aynı anda yenmişliği var.zaten beyonders ırkından evrende güçleri herşeye yeten ırk olarak bahsediliyor.
  • Fulcrum featless bir karakter. Featler üzerinden değerlendirirsek beyonder alır.

Ama burdaki bilgilere bakarak yorum yaparsak fulcrum alır. Omnipotence ve Omniscence olarak geçiyor.

http://marvel.wikia.com/wiki/Fulcrum_(Earth-616)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 24 Mayıs 2018; 16:32:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.