Şimdi Ara

BEYOND TWO SOULS (PS3 ANA KONU) [PS3 EXCLUSiVE] 8 EKİM 2013 (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
21
Favori
64.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eguven57

Beyond touch uygulaması sadece android de mi var.windows Phone da yok mu arkadaşlar.

Ben windows phone de bulamadım,beyond sitesine baktım orada da android yazıyordu. Bende android den indirdim.
  • Beyler oyunun bitişine 3-4 bölüm falan kaldı da birşey soracaktım.Şimdi oyunda hikayeleri anladıgım kadarıyla parça parça veriyor,bu parçalara oyunun sonunda mı birleşiyor ? Çünkü anladıgım kadarıyla bölümlerin sonunda başlangıç yazıyor orada tüm hikayeler mi birleşecek cok merak ettim.O kadar cok kafam karıştı ki yani birisi aydınlatırsa sevinirim.
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Bence oyunu bitirip her seyi kendiniz görseniz daha iyi.bitirince kafanızda soru işareti kalırsa o zaman cevap veririz .böylece spoiler yememiş olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eguven57

Bence oyunu bitirip her seyi kendiniz görseniz daha iyi.bitirince kafanızda soru işareti kalırsa o zaman cevap veririz .böylece spoiler yememiş olursunuz.

Hocam oyunu bitirdim.
    Şimdi sonunda olan şeyleri biraz anladım yani çıktı aradan o da.Benim anlamadıgım hikayeleri neden parça parça veriyor ? Yani başlangıçtan itibaren gitmiyor mesela,bir büyük oluyoruz bir küçük oluyoruz sonra bir bakmışız çölün ortasındayız.Tamam bazı şeylerden kaçıyoruz ama durduk yere saçın keslmesi,sonra saçın uzaması falan aklımı karıştırdı.Birde son soru olarak ben 3-4 sonla bitirdim sonuncu bölüme geçip karar vererek amma velakin,sonrasında trophy vermedi.Trophy vermesi için baştan oynayıp mı o sonlar ile bitereceğiz ?
  • Sonunda Platinum almayı başardım. Hiç sıkılmadım. Defalarca kendini oynatıyor. Oyunda bir açık yakaladım.
    Evsizleri yangından kurtarırken dumandan boğulursak ölüyoruz; ama hastanede uyandığımızda başımızdaki dikiş iziyle uyanıyoruz. Bir de trenden kaçtığımız bölümde motorsikletle yakalanıyoruz. Üşenmedim. Bekledim. Hiçbir şey olmuyor. Sonsuz yol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 23 Kasım 2013; 3:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Sonunda Platinum almayı başardım. Hiç sıkılmadım. Defalarca kendini oynatıyor. Oyunda bir açık yakaladım.
    Evsizleri yangından kurtarırken dumandan boğulursak ölüyoruz; ama hastanede uyandığımızda başımızdaki dikiş iziyle uyanıyoruz. Bir de trenden kaçtığımız bölümde motorsikletle yakalanıyoruz. Üşenmedim. Bekledim. Hiçbir şey olmuyor. Sonsuz yol...

Hocam platinium için tüm trophyleri almak gerekiyor değil mi ? Birde ben yangınlı bölümde öldüm,ama devamında hastahanede falan kalkmadım nasıl iş çözemedim Birde birşey daha var,şimdi ben tüm trophyler için en baştan mı oynamam lazım yoksa bölümlerden bölümleri seçip oynasam olur mu ? Bide sonsuz yol dediğiniz yer motor ile kaçtığımız bölüm mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 23 Kasım 2013; 3:36:17 >
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Bronzların hepsini bölüm oynayarak açabilirsin. Diğerlerini baştan oynamalısın.
    Sonsuz yol polisler yakalayınca ortaya çıkıyor. Sözde seni merkeze götürecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Bronzların hepsini bölüm oynayarak açabilirsin. Diğerlerini baştan oynamalısın.
    Sonsuz yol polisler yakalayınca ortaya çıkıyor. Sözde seni merkeze götürecekler.

Anladım hocam teşekkürler.Platinum için yani oyunu en baştan oynayacağız değil mi ?
  • oyunun demosunu bile yeni oynadım ben (vurmayın) çok beğendim iyi güzel de dövüş biraz zorlayıcı olmuş bazı pozisyonlarda analoğu hangi yöne ittireceğimizi karıştırabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

oyunun demosunu bile yeni oynadım ben (vurmayın) çok beğendim iyi güzel de dövüş biraz zorlayıcı olmuş bazı pozisyonlarda analoğu hangi yöne ittireceğimizi karıştırabiliyoruz

Ben de ilk bitirisimde çok hata yapıyordum. Sonra 2.kez oynadığımda ne olacağını bildiğim için biraz daha sakin olunca hiç hata yapmıyordum mesela. O anki heyecandan oluyor yani evet sistem de biraz zor ama bence gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

oyunun demosunu bile yeni oynadım ben (vurmayın) çok beğendim iyi güzel de dövüş biraz zorlayıcı olmuş bazı pozisyonlarda analoğu hangi yöne ittireceğimizi karıştırabiliyoruz

Ben de ilk bitirisimde çok hata yapıyordum. Sonra 2.kez oynadığımda ne olacağını bildiğim için biraz daha sakin olunca hiç hata yapmıyordum mesela. O anki heyecandan oluyor yani evet sistem de biraz zor ama bence gayet güzel

o anki adrenalinin de etkisi var tabii
  • Oyunu US psnden arkadaşla almayı istiyoruz şuan indirim varken amazonda. Türkçe altyazı seçeneği olur mu us psnden aldığımızda acaba?
  • oyunun daha 3-4 bölümünü bitirdim ve hayran kaldım acayip zevk aldım. hastane bölümü çok iyiydi. last of us gibi oyunu erken bitirmemek için kendimi tutuyorum :) konunun bu kadar gerilerde kalmasıda türkiyede ki oyun piyasası açısından üzücü ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

Oyunu US psnden arkadaşla almayı istiyoruz şuan indirim varken amazonda. Türkçe altyazı seçeneği olur mu us psnden aldığımızda acaba?

Psn sürümü yok. Sadece disk. Amazonda da kutulu satılıyor ve Türkçe olmaz. Sadece Türkiye'den alırsan Türkçe olur, Ingiltere sürümünde de yok mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

Oyunu US psnden arkadaşla almayı istiyoruz şuan indirim varken amazonda. Türkçe altyazı seçeneği olur mu us psnden aldığımızda acaba?

Psn sürümü yok. Sadece disk. Amazonda da kutulu satılıyor ve Türkçe olmaz. Sadece Türkiye'den alırsan Türkçe olur, Ingiltere sürümünde de yok mesela

Tüh cevabınız için teşekkürler. Bir şekilde kutulu alacağım ozaman yapacak bir şey yok :)
  • Salı gibi başlamayı düşünüyorum. Umarım istediğim gibi olmuştur oyun..
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    Bende size katiliyorum bu oyun gercekten gereken degeri gormedi.

• bitirdim oyunu gerçekten etkileyici bir hikaye..heavy rain'in üzerine baya şey eklemiş bu oyunda Quantic Dream. hiç düşünmeden 9/10 veririm oyuna.

yalnız jodie'nin ufak hali allahım o ne tatlılıktır öyle.öyle bi kızım olsun milyon dolar borcum olsun be
  • Ayıp olmazsa birşey sorucam oyunu daha yeni bitirdim :)
    Zoey kim ? Ben bu kızı hiç görmedim sanırım jodie gibi gücü var onun da..

• Bu oyun kesinlikle demodan kaybetti bende demoyu oynayıp etkilenmemiştim. Oyun çıktıktan aylar sonra aldım az önce bitirdim ve vay be ne oyunmuş diyorum. Hikaye kurgu mekanlar grafikler her şey çok çok başarılı. David Cage Fahrenheit ve Heavy Rain'den sonra yine oyun değil interaktif bir SİNEMA yapmış. Last of Us gibi bu oyunda hakettiği değeri görmeli. En azından PS3 sahibi olupta oynamayan kalmasın diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.