Şimdi Ara

Beyniniz kaç cigolayt? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1gb ram 64 gm rom s400 işlemci var, adreno 305 ana caddeye inince güneşte kasıyo ama güneş gözlüğüyle kaliteyi düşürünce sıkıntı olmuyo idare ediyoruz
  • gerekenleri kaydetmez gerekmeyen her şeyi kaydeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krakeg

geçen işlemciyi 4930k ile değiştirdim ayni anda bir çok şeyi düşünmeye başladım multitasking tavan yaptı. anakart olarak rampage iv extreme seçtim 4.4 ghz stabil kullanıyorum. gözlerim çok iyi görüyor 780 ti amp! edition kullanıyorum ne bir takılma ne bir kasma. sadece kafam ısınıyor o da stok fandan kaynaklanıyor sanırım. h100i alacağım. ram olarak 1600 mhz gskill ripjaws 32gb kullanıyorum. kasa olarak kendi vücudum tabi ki. sadece uzak mesafelerde alan genişledigi için anti aliasing açamıyorum bir tane daha 780 ti alıp sli yapmayı düşünüyorum.

Kardeş ben kötü hissettim ben mağara döneminden kalma cigolayt kullanıyormuşum. İyiki söyledim demin yıkarıdaki arkadaş da öyle bir cigolayt soylediki kesin kararlıyım toptan değişiricem

• Bende cigolat çokda ekran kartı az hayatı mario gibi görüyorum.
  • Beyler full grafikler de bende isinma sorunu oluyor sizdede varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

4.9YB(5.0664812518872945085873782389285224780905991791 × 10^16 bit)

O rakamı yazdığına göre baya güçlü bir cigolayta sahipsin kardeşim.
  • 32 cigolayt ddr 4 gelince 128 yapıcam

• Bilmiyorum beni leylekler getirmiş
  • Microsd kart takıyorum sorun olur mu 8 gb harici

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirova

Microsd kart takıyorum sorun olur mu 8 gb harici

Okuma hizin dusuktur kardrsim. Saniyede kac megolayt okuon.

• master of darkness kullanıcısına yanıt
    15 kekolayt

• Mirova kullanıcısına yanıt
    İşte zor. Gel beraber cigolayt değiştirelim. Rezil oluoz ele güne bak milletin 945959595 cigolaytı var.
  • O herkesde oluyor.O sorun Brain 5.6.7 sürümünü yükleyince geçiyor.Bir çok sorun düzeltilmiş, optimizasyon arttırılmış.
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    O bellek kapasitesi. Bir de APU var. APU devreye girip hesap makinesiyle hesapladı daha hızlı olsun diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

O bellek kapasitesi. Bir de APU var. APU devreye girip hesap makinesiyle hesapladı daha hızlı olsun diye.

Bu işlem cevap vermiyor dedi. Son mesajından sonra sanırım kaldırmadı demek istediğini. Beyin penceresinden işlemi sonlandır yaptım. Kitlendi. Resetledim beynimi. Bir Apu bana nelere mal oldu bak.
  • 1024 cigolayt. Arada plan yaparken yavaşlıyor . Kötülük düşünürken sistemi boşaltıp tam güç sağlıyorum anca birşeyler oluyor .İyilik yaparkende bit yetmiyor arada artniyet leri virüs programıyla temizlemeye çalışıyorum ama çok iyi gizlenmişler
  • 8mb

• 3 milyar 750 milyon sen milyar sen bu cigolayti ne yaptin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki 64 bit kanka

• Cigolaytı 500 den az olanlar Brain v1.43 ü yüklesin. Grafikler düşüyor biraz ama hem yer açılıyor hem FPS artıyor. 8gb GB ve altı Brain v0.43 beta yı yüklesin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.