Şimdi Ara

Beynimin İçinde Müzik Çalıyor Delirecegim Yardım Edin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefona Kill Bill ıslık müziğini zil sesi yapmıştım. Birkac gündür böyle kullandım ancak kafama yer etmiş bu sabahtan beri ara ara yani önemli.birşey yapmadigim yada düşünmediğim her anda bu melodi beynimin içinde çalıyor. Şu anda da öyle uyuyamıyorum delirecegim ne yapayım sizce?

• kardeş o zil sesini otobüste duyunca fena laflar ediyom icimden sana denk geldiyse kusura bakma
  • Şarkıyı bir kere açıp bitene kadar dinlersen geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvaneyy

Şarkıyı bir kere açıp bitene kadar dinlersen geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

quote:

Hocam sonuna kadar dinledim şimdi ancak bu seferde bastaki 10 - 20 saniye aklımdaydi artik ortalardaki uzun ıslıkli bölümlerde beynime girdi daha berbat olduk yahu :(
  • Ben yatarken uykuya dalmadan beynimde Beatles caliyor. Cok eglenceli bence :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kardeş o zil sesini otobüste duyunca fena laflar ediyom icimden sana denk geldiyse kusura bakma

şahsa hakaretten şikayet ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: justlook78

quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

quote:

Hocam sonuna kadar dinledim şimdi ancak bu seferde bastaki 10 - 20 saniye aklımdaydi artik ortalardaki uzun ıslıkli bölümlerde beynime girdi daha berbat olduk yahu :(

Ardarda da bıkıncaya kadar tekrar dinle. Sonra Bırak. Zaten beynin de susar

• Bende Desperado Soundtrack çalıyor, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kardeş o zil sesini otobüste duyunca fena laflar ediyom icimden sana denk geldiyse kusura bakma

şahsa hakaretten şikayet ettim

hayattan on beş gün bam :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisesbimby

Ben yatarken uykuya dalmadan beynimde Beatles caliyor. Cok eglenceli bence :D

Benimkisi uyutmuyor sıkın orda zaten :( Çok tiz gelmeye başlıyor bir yerden sonra ve kafa yedirtiyor. Şarkı falan dinleyip foruma girerken sıkıntı yok ama gözümü yumup uyumaya çalıştığım anda head shotu yiyorum adeta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F8E64D309

Bende Desperado Soundtrack çalıyor, tavsiye ederim.
    Uykuya dalarken değil de ders falan çalışırken tayyibin seçim müziği aklıma geliyor.Sokakta o kadar çok arabası geçiyor ki anlatamam.Sürekli receppppp tayyip erdoğan diyorum asdjsdmamd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironim -- 28 Aralık 2017; 18:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisesbimby

Ben yatarken uykuya dalmadan beynimde Beatles caliyor. Cok eglenceli bence :D

Benimkisi uyutmuyor sıkın orda zaten :( Çok tiz gelmeye başlıyor bir yerden sonra ve kafa yedirtiyor. Şarkı falan dinleyip foruma girerken sıkıntı yok ama gözümü yumup uyumaya çalıştığım anda head shotu yiyorum adeta.

Edit: Mobilim 2 tane gitmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justlook78 -- 27 Mart 2014; 1:36:18 >
  • hangi muzik soylermisin.
  • Bende liseye giderken oluyordu sabah kahvaltimi bile muzik ritmine gore yiyordum.simdi dertler fazla o aklima bile gelmiyor
  • bende epic rap battles of history çalıyo ben napam ayqu
  • Benim kafamın icinde iki kisi var onlar sohbet ediyor ben dinliyorum.
  • kafanı duvara vur o baş ağrısından unutucan sesi
  • recep tayyip erdigaaaaaaaan erdogaaaan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.