Şimdi Ara

Beynim Yavaş Çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başkaları söylenen söze bitmeden cevap yapıştırıyor, ben sonuna kadar dinleyip algıladıktan sonra cevap veriyorum

Depakin kullanıyorum galiba beynimin çalışmasını yavaşlattı

Bipolar bozukluk olduğu için iyi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 3:33:51 >
  • konu dışına hoş geldiniz...doğru yerdesiniz burada herkes böyle  

• Dostum zihnini yırtman lazım tabiri caizse. Benimde bir dönem aklımda bir duvar varmış ötesine geçemiyormuş gibi hissediyordum. Yazılım, ingilizce, oyun, hobi gibi şeylerle uğraşıyorum sürekli aklım hiç boş kalmıyor. Çünkü hissediyorum zihnimdeki duvarı yıkmam lazım. Özellikle yazılımda kendimi çok zorluyorum, bunu şunu nasıl yapabilirim diye sürekli aklımda. Ve bu düşünme zorunluluğu aslında çok iyi geliyor insan konuşmayı öğreniyor çünkü düşünüyor. Sürekli birşeyleri düşünür çözüm ararsan kafanda aslında konuşmayıda öğreniyorsun bu ayıp değil. İki kelimeyi bir araya getiremezdim, şimdi kendimi ifade edebiliyorum zorluk çekmiyorum kitap az okuyorum ama sürekli başka şeyler okuyorum. İngilizce makaleler, sorular, çözümler. Sorunun çözümü oku, düşün, yorum yap. ( içimdende olsa)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.