Şimdi Ara

Beylikdüzünde yabancı gruba fena dayak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Videodan kalleslik akıyor mert adam kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayırım yok.
  • İstanbul barzo, mafya tipli, isid tipli adam, her türlü nerden geldiği belli olmayan ortadogulu yabancı dolu. Bende İstanbul'dayım ama yaşanacak bir şey değil kanalida yaparak zaten bitik olan şehre son noktayi da koyacaklar.
    Klasik 1 adama 10larca kişi sopalarla dalmışlar gördüğüm kadarıyla Afrikalı kokenliler bir şey yapmıyor barzo grubu adamlar kalabalığa güvenip sopalarla dalıyor ne de olsa biraz parası olan herkes mafya şaşırmadım ülkede. Amerikada olsa polis bunları direk vurur. 1 gün bile ceza yemeden kurtulmuslardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 26 Aralık 2019; 21:44:20 >
  • Beylikdüzünde yabancı gruba fena dayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

İstanbul barzo, mafya tipli, isid tipli adam, her türlü nerden geldiği belli olmayan ortadogulu yabancı dolu. Bende İstanbul'dayım ama yaşanacak bir şey değil kanalida yaparak zaten bitik olan şehre son noktayi da koyacaklar.
    Klasik 1 adama 10larca kişi sopalarla dalmışlar gördüğüm kadarıyla Afrikalı kokenliler bir şey yapmıyor barzo grubu adamlar kalabalığa güvenip sopalarla dalıyor ne de olsa biraz parası olan herkes mafya şaşırmadım ülkede. Amerikada olsa polis bunları direk vurur. 1 gün bile ceza yemeden kurtulmuslardir
    Bro tüm Türkiye öyle tipler dolu doğudan gelen suriyeli vb. İzmir Mardin olmuş bildiğin. Anadolunun da bir farkı yok
  • Just an ordinary day in the Middle East

• Afrikalıymış iyi yapmışlar aidsli oogaboogalar yamyam ülkelerine geri dönsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 27 Aralık 2019; 13:46:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar zenci, kalabalık olsalardı kan çıkarırlardı ordan. Az olunca dayağı yiyip gitmişler.

Hollanda da bunu yapacaksın, o mekanı basmaya 2 kamyon adamla gelmezlerse bende bişey bilmiyorum.

İyi ki az sayıdalar Türkiyede. Zenciler cidden çok tehlikeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hiç dilenen afrikalı görmedim hepsi ticaretinde saat satar cüzdan satar kahvehaneleri dolaşır en azından bazıları gibi maaşa bağlanmamışlar.
  • istabuldan 2 kamyon çıkmıyor mu. toplanıp gelsinler.

hollandalı bebelerle karıştırma
  • kaptan341 K kullanıcısına yanıt
    merak etme yakında tanıdıklarının boğazını kesen afrikalılar görürsün nüfusları suriler kadar olsa sokağa adım atamazdın silahsız.
    Suriler en azından yarı-insan bunlar tam hamam böceği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 27 Aralık 2019; 19:7:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.