Şimdi Ara

Beylikdüzü Sera Konutları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sera konutlarında tapusunu 5 ay sonra vermek suretiyle noterden peşin para ile ancak uygun fiyata daire satışları yapılmaktadır, sizce buradan daire almak mantıklı mı ? İleride sorun yaşanırsa noter satışı bir anlam ifade eder mi ? Ayrıca belediyeden sorunca dairelerin tapuları var ancak tapular arsa sahibi adına, elektrik doğalgaz vs için tapunun fotokopisini veriyorlar ama devir işlemleri için mütahit ile problem mi ne yaşadıkları için 5-6 ay arasında bir süre veriyorlar.

Edit: Dairenin kat irtifakı da varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 1 Mayıs 2016; 12:26:01 >

• GM satışları tapuda olur.....En azından arsa tapusu alınmalı,paranın hepsi verilmemeli....

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

GM satışları tapuda olur.....En azından arsa tapusu alınmalı,paranın hepsi verilmemeli....

Tapuya şerh koydursak benim açımdan avantaj olur mu ?
  • TAPUSU OLMAYAN EVE ASLA TALİP OLMAYIN..ORALAR KAÇ YILDIR YAPILDI, SATILDI......HER TÜRLÜ SÜRPRİZ ÇIKABİLİR....BANKALAR O NEDENLE TAPUSUZ EVE KREDİ VERMİYORLAR...UZAK DURUN...Tapu alacağız ev başı 45 bin lira topluyoruz. Şu kadar borcumuz var, dedilermi ucuz ev pahalı olur. Daha beteri .....Aldım sandığınız dairede 5 tane ortak çıkabilir..Aynı evi çok ucuz satıyoruz 5 ay sonra tapu alacaksın diye 5 ayrı insana satabiliyorlar......Bunlar kötü senaryolar...Hiç bir aksilik yoksa 5 ay sonra tapu verilecek ise niye şimdi ucuz veriyorlar ??? Çok darda isem bile 5 ay sonra satarım ??? 150 demem 260 derim...Normal olanı bu...5 ay dedikleri 5 yıl olabilir.......Karar sizin....Ben girmem...DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DON BİÇİLMEZ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Mayıs 2016; 12:36:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.