Şimdi Ara

Beylikdüzü - avcılar aylardır geçmeyen genel gaming sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fifa forumunda aylardir insanlar online maclarda inanilmaz yavaslik ve gecikmelerden yakinmakta.

Bende ayni sorunu yasiyordum.

isin ilginc kismi sonradan bu sorunu yasayanlara nerede ikamet ettiklerini sordugumda tamami beylikduzu,avcilar buyukcekmece cevaplarini verdi.bende beylikduzundeyim.

Sonuc olarak ne onerirsiniz? bu sorun tum iss lerde mi var? hepimiz turk telekoma gecsek duzelir mi sizce? baska semtlerden fifa da bu sorunu yasayan kimseye rastlamadim.

• FIFA oynamadığım için bilmiyorum ama aylardır akşamları Valorant'da paket kaybı sorunu var. lokasyon beylikdüzü.

• Beylikdüzü - avcılar aylardır geçmeyen genel gaming sorunu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kadıköy Göztepe Mahallesi aynı şekilde.

• Superonline ı aradım 2100 lira cayma bedeli çıktı.geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esenyurt tada aynı sorun var inanılmaz derecede yurtdışına engel koyuyor süperonline Beylikdüzü - avcılar aylardır geçmeyen genel gaming sorunu 

• MARCO kullanıcısına yanıt

Okuduğum gaming forumlarında sorun yaşayanların alayı esenyurt avcılar bdüzü bcekmece bahçeşehir bu bölgelerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Kadıköy Göztepe'yi de ekleyebilirsiniz rahatlıkla.

• Beylikdüzü / Adnan Kahveci sonuçlar aynı tass aynı hamam SOL tırrt ve zaarrrttt ettii

• beylikdüzü'nün düzeleceği yok. adamlar 10-15 sene önce kurdular sistemleri gittiler. 10 sene önceki beylikdüzü ile şuan ki beylikdüzü nüfusu arasında ciddi artış var. beylikdüzü doldu taştı zaten, şimdi yakuplu, esenyurt taraflarına bina dikiyorlar. oralarda da superonline hakim. sanırım beylikdüzü-esenyurt bölgesine internet sağlayan omurga artık yükü kaldırmıyor. benim sıkıntılar akşam yoğunluğun olduğu saatlerde oluyor çünkü. ya da diğer bir ihtimal, akşam saatlerinde kasıtlı bir şekilde yurt dışı çıkışlarını kısıyorlar. ama hiç bir şekilde superonline sorunu kabul etmiyor. beylikdüzü bölgesine keşke başka bir fiber alternatif gelse. en azından benim oturduğum yerde sol FTTB dışında başka fiber alternatif yok henüz.

• Beylikdüzü tarafında Turkcell mobil hat ile 25ms civarı aldığım sunucuda 60-70ms aşağısı almıyorum. Türk Telekom ve Vodafone 20-25ms vermeye devam ediyor.. Garip şekilde. Bu durum ev internetine de yansımış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 19 Eylül 2022; 23:54:13 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İşin ilginç tarafı geçeceğimiz başka bir ISS de yok heee öle böle değil..

Adamlar tek dedikleri dedik çaldıkları düdük.

• Aynı şekilde Kadıköy Göztepe'de yaşıyorum buradaki sistemi de kim bilir kaç yıl önce kurdular, mevcut bölgemde yıkılıp yenilenmeyen bina kalmadı 8 daireli apartmanlar 20 küsür daire oldu aynı hesaba çıkıyor yani dediğiniz gibi burası da aynı durumda ve özellikle akşam saatlerinde ekstra ekstra kötü oluyor.

• Beklendiği gibi SOL dan bi cacık olmadı ve bir gelişmede yok.

• Önceden forumda bunların adamlarıda vardı şimdi adamda roketledi galiba..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.