Şimdi Ara

Beyler WOW oynamayı düşünüyorum.Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir sürü oyunu var bunun.Hangisi alınır ? birde hesaba ayrı para mı veriliyor acaba ? Hiç bir şey bilmiyorum.Sizden ricam mağara adamına anlatır gibi şu işi bana anlatabilir misiniz ?

Edit:Sanırım son oyun World of Warcraft®:Mists of Pandaria™ isimli oyun.Şimdi ben dnr a ve kendi battle.net sitesine baktım.

DnR da "World Of Warcraft: Mists Of Pandaria Collectors Edition PC" isimli olan versiyonu var.Oyuncak filan veriyor.80 lira.Normal sadece oyunu 30 tl.

Battle.net'te de 2 farklı seçenek var.STANDARD EDITION ve DIGITAL DELUXE EDITION.Hangisini alayım ?

Digital Deluxe Edition'da fark nedir ? eğer DnR daki "Mists Of Pandaria Collectors Edition PC" ile aynı ise DnR daki 80 liralık kutuyu almak istiyorum.

Ayrıca aylık üyelik ne kadar onu da merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 1 Şubat 2014; 22:22:51 >

• Oyunu oynamak için 2 adet paket alman gerek biri battlechest diğeri de mists of pandaria bu iki paketi alınca ilk ay bedava oynayabilirsin. Aylık ücret 15 euro dur. Dijital içerik olarak digital Deluxe ile collector aynı içeriğe sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: welmour

Oyunu oynamak için 2 adet paket alman gerek biri battlechest diğeri de mists of pandaria bu iki paketi alınca ilk ay bedava oynayabilirsin. Aylık ücret 15 euro dur. Dijital içerik olarak digital Deluxe ile collector aynı içeriğe sahip.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.