Şimdi Ara

BEYLER VE BAYANLAR YAPTIĞINIZ AYIP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EfsaneMan

Madem eksigi yok kendi alanında başarılı olsun abi kendiniz mükemmel zannediyorsunuz yazdıklarında bildigin kibir var.

Alıntıları Göster
    Sadece kendi adıma değil benimle aynı sıralamayı ya da daha iyisini yapanlar da buna dahil.Kibir değil işin gerçeği bu.Kendi alanındaki başarıdan kastın nedir?Belki iyi bir sıralaması vardır ama tercih döneminde hukuk ya da iyi bir üniversitede işletme yazmak daha mantıklı gelmiştir.Kendi alanından tercih yapmayan insanlar kendi alanını becerememiş olmuyor.Fenin edebiyattan daha kolay olduğunu iddaa edecek kimse yoktur sanırım,bir sayısalcının TM'den daha iyi sıralama yapmış olması çok normal bunu söylüyorum.Üstelik yazdığım gibi,hadi bu sene 0.5 kuralı dedik tamam da geçen sene edebiyata giren sayısalcılar da hiç fena netler çıkarmıyordu en azından benim çevremdekiler 40ın üzerindeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

MF de başarılı olmak zor çünkü TM MF puanım arasında 50 puan fark var sıralamaları ayni
    Zorlugu bilerek seçiyorsun zaten bahene olamaz
  • Bu MF ler neyin kafasını yaşıyor la

3 5 fizik çözdünüz diye mi bu havanız beyler.Keşke azıcık kafanızı şu forumdan kaldırsanız da gerçek hayata dönseniz burası Türkiye Türkiyeeee

En babalarınız Tıp okuyor zaten garibanlar 10+ sene harıl harıl çalışıyorlar tonla sinir stres biniyor adamların üstüne aldığı ücret dahi haketmiyor

Mühendislik desen barajı gecene mühendis diyorlar diğer sağlık bölümleriniz allaha emanet

Tm de çok mu farklı hayır amacım mf nin de çok bir numarası olmadığını belirtmek

Takılmayın böyle ucuz şeylere bence egonuzu tatmin edecek başka şeyler bulun bu tür şeyler sizi insanlardan uzaklaştırır dışarıdan kibirli egoist görünürsünüz ve bir bakmışsınız ki ya yanınzda ya dalkavuklar birikmiş ya da kimse kalmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaktozSuzSüt -- 16 Ağustos 2018; 21:33:9 >

• İsteyen istediğini yapar.İsterse hukuk seçer isterse Mühendislik.Sen riskleri bil ona göre net yap.
    TM MF tartışmaları çok anlamsız geliyor bana.Elinize ne geçiyor anlamıyorum
    Bir taraf insan bilimleri ağırlıklı alan bir taraf doğa bilimleri ağırlıklı alan
    Eşit Ağırlık daha çok meslek edinmek için tercih ediliyor.Sayısal alanlarda ise daha çok öğrenmek ön planda.Tıp alanı mesela hukuk gibi sadece meslek edinmek için tercih edinme oranı yüksektir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.