Şimdi Ara

Beyler sizce yapayım mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haftalık 100-125 lira ile bir yerde çalışıyorum, aynı zamanda okuyorum. Ayda 50TL taksitle GM Discovery alayım mı ? Kendimde idare eden 4.7" ekranlı telefon var, işimi yeterince görüyor ama ne bileyim işte. Yani bu kadar aldığım parayı böyle bir şeye harcayayım mı ? Yoksa boşver gitsin mi dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: İpleyen Adam

Arkadaşlar haftalık 100-125 lira ile bir yerde çalışıyorum, aynı zamanda okuyorum. Ayda 50TL taksitle GM Discovery alayım mı ? Kendimde idare eden 4.7" ekranlı telefon var, işimi yeterince görüyor ama ne bileyim işte. Yani bu kadar aldığım parayı böyle bir şeye harcayayım mı ? Yoksa boşver gitsin mi dersiniz ?

Bence biriktir yazın Süper bi tatile çık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 11 Aralık 2013; 7:43:14 >
  • Telefonun ne ?
    Eğer iyi bir telefonsa duruma göre Nexus 7 alman daha mantıklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon işimi karşılıyor demişsin
    O zaman bişey alma kenarda dursun
    Malum PS4 vs XBox One
    Lazım olur oyun gerekir falan
    Ayrıca Haftalık o kadar kazanıyorsan sanırım okuyorsun
    Ne iş yapıyorsun?

• GM Discovery pişmanlıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Telefonun ne ?
    Eğer iyi bir telefonsa duruma göre Nexus 7 alman daha mantıklı olabilir.

Replika SIII var, abimden kalma. telefonu arama hariç kullanmıyorum bile işin aslı.

Oyunlarla alakam yok. Yine de tavsiyelerinize açığım.
  • Eğer düşündüğüm şey ise... Yap
  • quote:

Arkadaşlar haftalık 100-125 lira ile bir yerde çalışıyorum, aynı zamanda okuyorum. Ayda 50TL taksitle GM Discovery alayım mı ? Kendimde idare eden 4.7" ekranlı telefon var, işimi yeterince görüyor ama ne bileyim işte. Yani bu kadar aldığım parayı böyle bir şeye harcayayım mı ? Yoksa boşver gitsin mi dersiniz ?

Nerede çalışıyorsun ?

• Aynen
  • boşver telefonu. hiç gereği yok, bütün birikimini ona harcamana.
    ihtiyacını karşılayacak telefonun varmış zaten.
    başka bir ihtiyaca yönelebilirsin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Heisenberg_

GM Discovery pişmanlıktır

işini görüyorsa elindeki telefon hiç girilmemesi gerekilen bir risk.
  • Olm kendin diyosun telefonum işimi görüyor diye ne diye paranı savuruyorsun. Biriktir daha güzel şeyler yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EbBüyükKıyak

quote:

Nerede çalışıyorsun ?

Bir ofiste grafik tasarım.

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzTüccarı

Olm kendin diyosun telefonum işimi görüyor diye ne diye paranı savuruyorsun. Biriktir daha güzel şeyler yaparsın.

Ne bileyim, öyle salağım ki parayı nereye harcasam diye düşünüyorum. İşin aslı paraya tapmayan birisiyim. O yüzden çabuk elimden çıksın ve bana bi getirisi olsun istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.