Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Beyler sevincimizi saygıyı bozmadan yapalım ?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Beyler sevincimizi saygıyı bozmadan yapalım ?!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4747 Mesaj
    Beyler hepimiz mutluyuz , değişik duygular içindeyiz ancak bunu yaşarken rakiplerimize saygısızlık yapmadan yaşayalım !

Mutlu günde biz sevinirken başkalarını kızdırıp , üzmenin manası yok ...

Sonuçta bugün günlerden Galatasaray

|
    |

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Beyler hepimiz mutluyuz , değişik duygular içindeyiz ancak bunu yaşarken rakiplerimize saygısızlık yapmadan yaşayalım !

onlarda kabul edecekler artık Galatasaray büyüklüğünü
    Şakanın dozunu artırmadan yaparlarsa rakip takımda güler eğlenir fakat abartırlarsa bir üstteki yorum gibi rakip takım taraftarı haklıdır.

• Yarbay
    4961 Mesaj
    " ŞINAYDÖÖÖÖÖÖRRRRRR "

diye seviniyorum, olur mu?
    |
    |

Orijinalden alıntı: halikarnasss

quote:

Hocam mesele bu değil , şimdi fenerbahçe'li beşiktaş'lı arkadaşlarımda aradı onlarda sevinmiş...

Kalkıp onlar üstünden saçmalarsak bu sefer bize saygı duyan rakipler değil , nefret eden rakipler görürüz...

Bugün bizim mutlu günümüz onlarda saygı duyuyor , bizde saygı duyalım ...istisnaları takarak birbirimizi kırmanın üzmenin manası yok

• Binbaşı
    1157 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

quote:

Hocam mesele bu değil , şimdi fenerbahçe'li beşiktaş'lı arkadaşlarımda aradı onlarda sevinmiş...

Kalkıp onlar üstünden saçmalarsak bu sefer bize saygı duyan rakipler değil , nefret eden rakipler görürüz...

Bugün bizim mutlu günümüz onlarda saygı duyuyor , bizde saygı duyalım ...istisnaları takarak birbirimizi kırmanın üzmenin manası yok

Keşke istisnalar olsa %85 i bizim fark yememizi bekliyor
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    4747 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Şakanın dozunu artırmadan yaparlarsa rakip takımda güler eğlenir fakat abartırlarsa bir üstteki yorum gibi rakip takım taraftarı haklıdır.

Aynen hocam bunu kastediyorum ,
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    galatasarayı hiçbir platformda desteklemedim bugüne kadar bundan sonrada çok ekstrem bir olay olmazsa desteklemem sanırım.fakat bu rakip başarılı yada başarısız olduğunda bana trolleme hakkı vermiyor.girdim konunun birine tebrik ettim ki şu an yeniden ediyorum.bu başarılara şu dönemde inanılmaz ihtiyacımız var heleki olimpiyakosta gruptan çıkmışken.keza ts nin durumuda aynı şekilde bu puanlara inanılmaz derecede ihtiyacımız var.90 dakika kalben juventusu destekleyebilirsiniz yada hiçbirşey hissetmezsiniz ama bu durum size maç öncesi 5 yer, tır gibi geçer, beter olun vs tarzı yorumlar getirmeyi gerektirmez.veya şu an kazandınız devam ediyorsunuz siz yada bir kısmınız yada bunu aklından geçirenler başlayacak ananızın ligi muhabbeti, konular felan gırla hele akşam olup liseli tayfası gelince ortalık iyice ayağa düşecek.kazandığınız bir ulusal başarının ulusal olarak zevkle kutlanmasına izin vermedikten sonra nasıl bir sonraki maçta destek bekleyeceksiniz yada en basitinden köstek olmamalarını isteyebileceksiniz ki.
    sözlerim herkese çünkü hepimiz aynı şeyleri yapıyoruz.

• Kurmay Yarbay
    4747 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

galatasarayı hiçbir platformda desteklemedim bugüne kadar bundan sonrada çok ekstrem bir olay olmazsa desteklemem sanırım.fakat bu rakip başarılı yada başarısız olduğunda bana trolleme hakkı vermiyor.girdim konunun birine tebrik ettim ki şu an yeniden ediyorum.bu başarılara şu dönemde inanılmaz ihtiyacımız var heleki olimpiyakosta gruptan çıkmışken.keza ts nin durumuda aynı şekilde bu puanlara inanılmaz derecede ihtiyacımız var.90 dakika kalben juventusu destekleyebilirsiniz yada hiçbirşey hissetmezsiniz ama bu durum size maç öncesi 5 yer, tır gibi geçer, beter olun vs tarzı yorumlar getirmeyi gerektirmez.veya şu an kazandınız devam ediyorsunuz siz yada bir kısmınız yada bunu aklından geçirenler başlayacak ananızın ligi muhabbeti, konular felan gırla hele akşam olup liseli tayfası gelince ortalık iyice ayağa düşecek.kazandığınız bir ulusal başarının ulusal olarak zevkle kutlanmasına izin vermedikten sonra nasıl bir sonraki maçta destek bekleyeceksiniz yada en basitinden köstek olmamalarını isteyebileceksiniz ki.
    sözlerim herkese çünkü hepimiz aynı şeyleri yapıyoruz.

Hocam taraftar profili olarak hepimiz aynıyız ama empati kurmakta sıkıntılar var , teşekkürler bu güzel yorumunuz için
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,272
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.