Şimdi Ara

Beyler sahibindende iphone 5 neden 1.350 lira ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Beyler sahibindende iphone 5 neden 1.350 lira ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    858 Mesaj
    arkadaslar almayi dusunuyorum ama kafama bisey takildi.genelde sordugum her yerde 2.000-1.800 lira olan telefon neden bu sitede bu kadar ucuz ? ustelik 2. elde degil sifir kutusuz 12 taksit imkani sunuyolar siz ne dusunuyosunuz ?

fiyatlarin arasinda ucurum oldugu icin guvenemedim sizede bir sorayim dedim.

|
    |

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1
  • Yarbay
    4167 Mesaj
    Az once bi tekno sitesinde bakiniyordum, hangisi oldugunu unuttum.ya vatandi ya da istanbulbilisim 16 gb 1500 kusurdu. Sanirim 2000 lira dediklerin 32 gb?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    yurt dısı malıdır
    |
    |
    |
    |
    “Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu?Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
    Artık uyarıldın.
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DijitalVisne

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: EudaimoniA

Senin sorduğun 2000TL lik cihazlar TR garantili, sahibindendeki cihazlar ise yurtdışı ve fiyatları ucuz değil. Kaba bir hesapla, 1350TL + 115TL vergi + yaklaşık 100TL pasaport kaydı (kaydettireceğin bir pasaportun olmadığını varsayarak) ile 1565TL ye gelir.

hocam yurt disi mali olunca ne oluyor ? pasaportum var kaydettirmek icin ayrica bir ucret odememe gerek var mi ?

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1
  • Yarbay
    5848 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Senin sorduğun 2000TL lik cihazlar TR garantili, sahibindendeki cihazlar ise yurtdışı ve fiyatları ucuz değil. Kaba bir hesapla, 1350TL + 115TL vergi + yaklaşık 100TL pasaport kaydı (kaydettireceğin bir pasaportun olmadığını varsayarak) ile 1565TL ye gelir.

hocam yurt disi mali olunca ne oluyor ? pasaportum var kaydettirmek icin ayrica bir ucret odememe gerek var mi ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

quote:

pasaportun varsa sadece vergısını odersın ayrıca 1350 tl tek cekım yada nakıt fıyatı 12 taksıtte 1500 tl ye gelıyor bıde pasaport vergısı var aynı hesap

|
    |

• Binbaşı
    1261 Mesaj
    Sahibinden de iPhonelar genelde ucuz oluyor. Nedeni ise yurt dışı alınıp kayıt yaptırılmaları. Yani kilidini açıyorlar ve daha ucuza gelmiş oluyor.

|
    |

MacBook Air, iPhone XS MAX, Apple App Developer.
    Tıp fakültesi öğrencisi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.