Şimdi Ara

Beyler para HER ŞEY'dir. Range Rover ile Yaşadıklarım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
7
Favori
14.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba tutkusu var bende geçen haftasonu eniştem aradı Range Rover var gel al 2 gün takıl dedi, gittim aldım arabayı.

Hangi kırmızı ışıkta durduysam tüm gözlerin bende olduğunu gördüm, hele birinde yanımda tıka basa dolu dolmuş vardı içindekilerin hepsinin bana baktığını görünce utandım. neden utandım bende bilmiyorum :)

Neyse sabah işe geleceğim evin önünden ana caddeye çıkacağım daha arabanın ucunu bile çıkarmadım beni gören dolmuşcu durdu yol verdi geç kardeşim dedi, bende fluence var arada onunlada giderim işe o caddeye çıkana kadar terlerim kimse yol felan vermez.

Şehiriçinde gidiyorum taksici durdu yolun ortasında kornaya bastım 1 dakika abicim dedi sakin sakin. Fluence ile kornaya asılacam iner döverdi eminim.

Kızlara gelelim göz göze geldiğim sayısız kız oldu, instagrama hikaye attım ne kadar çok kankam varmış benim dedim, DM yağıyordu adeta.

Birde cafeye gittim önümden polo girdi vale yerinden bile kalkmadı ben tekeri döndürür döndürmez koştur koştur geldi. 10 lira verdim çıkarken inşallah sövmemiştir.

arabaya 1 gün bindim 2. si günü teslim ettim 1 günde 200 liramı yedi. herhalde 75 krş felan yakıyordu araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 9 Ekim 2017; 13:7:20 >

• maserati de cok ıyı :D
  • torosda iyi.
  • Olum öyle güzel bağlamışsin ki olay örgüsünu benimde lüks araba alasim geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 kuruş veya 0.75tl dir o

• quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

75 kuruş veya 0.75tl dir o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ye kürküm ye dünyası
  • Range Rover uğraşsa böyle güzel viral yapamaz.

• Ülkemizde "ye kürküm ye" mevzusu var. Karaktermiş, insanlıkmış bu tarz mevzular artık maddiyatından sonra sorgulanan şeyler...Zenginsen güçlüysen istisnalar dışında insana fazlaca saygı duyuluyor. Üzücü ama gerçek, bu dünyanın çoğu yerinde böyledir fakat ekonomik şartlara göre dozajı değişiyor.

Ben kendimden örnek vermek istiyorum. Ortaokul lise çağlarındayken ekonomik olarak sıkıntılar çekiyorduk, abartmıyorum insanlar evine misafirliğe bile çağırmazdı bizi :) Haftasonları pikniklere gidilirdi arabamız yoktu bizi çağırmazlardı vs vs bu duygu sömürüsü gibi algılamayın fakat durum böyleydi :)

Allah'a şükür belli noktadan sonra işlerimiz arttı ve şuan çalışmakta olduğum şirketimizi kurduk. Babamın benim gayet iyi arabalarımız oldu, inanın en samimisinden tutun en uzak insanına kadar o günlerden bugünlere tavırları bakış açıları değişmiştir.

Keza arkadaş çevresinin tutumu, hayatımızda olan insanların bakışı değişti. Bunu anlamak zor ve tuhaf, bir insanın maddi durumu size olan bakış açısını böylesine keskin şekilde etkilememeli...

İlla bizlerde iyi görünümlü ve kötü görünümlü şahıslara farklı davranmış olabiliriz, fakat maddi durumun belirleyici olması üzücü...Zengin olmakla insan olmak farklı şeyler...

• Ne anlattın hocam. Benim bile veresim geldi.

Kalbimi

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Range Rover uğraşsa böyle güzel viral yapamaz.

Yazdıklarımı tekrar okuyunca hak verdim size, güzel viral kasmışım.
  • Ne garip insanlar var be

• aynen öyle eskiden opel vardı şimdi bmw kavşaklarda herkes yol veriyor
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 13:30:4 >
  • Benim de yol veresim gelir

• Bence bütün bu yazdıkların üzücü şeyler. Ben de BMW ile bir yerlere gidicen seninki kadar olmasa da aşağı yukarı aynı tavırları alıyorum birde Skoda ile gidince farklı oluyor. Keşke herkes insan olduğu için sevilse saygı duyulsa.

• Arkadaşın dedikleri tamamen doğrudur.

2014 model Range'i olan bi akrabamızın arabasını bakıma götürmüştük arkadaşımla, sonrasında kafelerin bol olduğu tek şeritli bir yolda dalgınlığımıza gelip yolda durup telefondan haritaya bakıyorduk, 1 dakika falan yolda durmuşuz hiç haberimiz yok, arkamızda kuyruk oluşmuş, biri de ne korna çaldı ne sellektör yaptı arkadaş.

Ben de clio'ya biniyorum normalde, arabayı yıkamacıya götürünce bile yıkamacı sanki dövecekmiş gibi bakıyor, hatta bi tanesi bunu niye buraya getiriyosun git benzinlikte yıkat diye kızmıştı... Trafikte milletin davranışlarını saymıyorum bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

Arkadaşın dedikleri tamamen doğrudur.

2014 model Range'i olan bi akrabamızın arabasını bakıma götürmüştük arkadaşımla, sonrasında kafelerin bol olduğu tek şeritli bir yolda dalgınlığımıza gelip yolda durup telefondan haritaya bakıyorduk, 1 dakika falan yolda durmuşuz hiç haberimiz yok, arkamızda kuyruk oluşmuş, biri de ne korna çaldı ne sellektör yaptı arkadaş.

Ben de clio'ya biniyorum normalde, arabayı yıkamacıya götürünce bile yıkamacı sanki dövecekmiş gibi bakıyor, hatta bi tanesi bunu niye buraya getiriyosun git benzinlikte yıkat diye kızmıştı... Trafikte milletin davranışlarını saymıyorum bile...

Size öyle gelmiştir hocam.

• Okumayın range reklamı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.