Şimdi Ara

beyler nolur yardım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadşlar telefon 5s sürüm 7.1.2 di. 8.2 ye güncellemek istedim pc ye taktım i tunesdan indir ve güncelle dedim indirdi daha sonra iphone bekleniyorda kaldı bi süre bu arada telefon kapanmaya başladı ardından usb yi bi çıkardım ve bi kaç dakika sonra olmadı diye hata verdi ve telefon recovery modda kaldı . şarj kablosu ve itunes işareti var . pc ye takıyorum i tunesda görmüyor ne yapmam lazım lütfen yardım !!!

• Hard Reset attınız mı ?
    (Home+Power)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keceli00

Hard Reset attınız mı ?
    (Home+Power)

telefon kapanmıyor zaten pc ye bağlı olduğu için çıkartıp takıp aynı anda home + power yaptım yinede bişi olmadı
  • yok mu yardım edicek ? bilgisayar hiç bi türlü telefonu görmüyor
  • DFU moda alıp shift restore denedin mi?
  • güncel Ipsw dosyasini internetten indir daha sonra cihazini pc ye bagla telefonda recovery mod olarak gözüktükten sonra tamamen kapat cihazini sonra tekrar acilmadan önce home ve power tusuna basili tut elma simgesi gelip gittikten sonra 3 e kadar icinden sayip power tusunu birak home tusuna basili tut pc yeni bir donanim buldu dedikten sonra herseyden elini cek itunes telefonuna baglanacak dfu modda daha sonra bilgisayarindaki ok tusu var yukari dogru olan ona basarak itunes üzerinden telefonu geri yükle denilen yere bas indirdigin Ipsw dosyasini göster sonra arkana yaslan ve bekle
  • Yorum yapan arkadaşlar teşekkür ederim sorunu çözdüm , bnm masaüstü bilgisayarım vardı onda denedim orda algıladı telefonu ardından tekrar leptopa geçtim algıladı . Tek sorun leptopun telefonu algılayamamasıydı o yüzden dfu veya diğer şeyler işe yaramıyordu , teşekkürler tekrar

• 7.1.2 li 5s altın değerindedir keşke geçmeden sorsaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

7.1.2 li 5s altın değerindedir keşke geçmeden sorsaydın

Er yada geç geçicektim , o yüzden sıkntı yok türkçe siri fln gelicek hadi olmadı ios 9 gelicek yine 7 de kalamam ya . Değişiklik iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey418 -- 15 Mart 2015; 18:39:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: returnwolf35

quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

7.1.2 li 5s altın değerindedir keşke geçmeden sorsaydın

Er yada geç geçicektim , o yüzden sıkntı yok türkçe siri fln gelicek hadi olmadı ios 9 gelicek yine 7 de kalamam ya . Değişiklik iyidir

inş. pişman olmazsın
  • Bu tarz işlemlerde eğer mümkünse orjinali kabloyu kullanın çok fark ediyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.