Şimdi Ara

BEYLER MM ÇOK GÜZEL HERKESİ BEKLİYORUM ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=715768648

BAŞKA DİYECEK SÖZÜM YOK

smurf hesabımı dahdada düşürmeye calısıyorum derankers grubundan maça girdik ranklar ortada.

Gerçekten valve kafayı yemiş.

1700 saatlik oyuncuyum rankım lem bana ömrümde denk gelmedi böyle bişey

• Bu ney bi suprame ile silver aynı oyuna nasıl denk gelir ki?
    Valve bence tamamen yeni rank sistemlerini çıkarta çıkarta iyice bozdu
  • HolyHybris kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum ama adamlar girdiğimiz anda hi novas falan yazdı.Ranklarımızı biliyolardı.

Yani demeye calıstıgım işin içinde bişey olabilir.

ben bi kere karşının rankının nova olucagını tahmin etmedim ...
  • sende boş durmamışsın reportlamıssın adamları
  • derankers grubunun linkini atar mısın
  • arjenrobbenn A kullanıcısına yanıt
    derank.me
  • bu site nasıl çalışıyor benim rankım global ve lem e düşmek istiyorum
  • bütün maç kapıştık adamlarla.10-20 kez falan reportladım
  • arjenrobbenn A kullanıcısına yanıt
    https://steamcommunity.com/groups/csgo_derankers
  • Rank sisteminde sorun yok. Takımınızdaki rütbesi gözükmeyen yani gizli olan kişi büyük ihtimal lem-supreme arası olduğu için, takımınızdaki en yüksek kişinin elosuna göre rakip bulmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DewMac kullanıcısına yanıt
    şimdi ben sistemi söyliyim sana

5 kişinin ort elosu alınır ve ardından karşıya o ortalamada 5 kişi verilir.

takımımızdaki rütbesi görünmeye kişinin elosu diyelim 5000 bizlerinde 1000 toplamımız 9000

karşıdaki lemlerin elosu 4000 supreme yine 5000 toplamı 21000 olmuyor yine.

He bu arada bunları açıklamama hiç gerek yoktu aslında o arkadaşın rankı yok henuz 10 winini tamamlamadı. arkadaşla biz 6 maça girdik 6sıda lose kendi elosu şuanda silver 3 civarı. 50-60 maç yapmış henüz sadece 1 wini var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanteneke888

şimdi ben sistemi söyliyim sana

5 kişinin ort elosu alınır ve ardından karşıya o ortalamada 5 kişi verilir.

takımımızdaki rütbesi görünmeye kişinin elosu diyelim 5000 bizlerinde 1000 toplamımız 9000

karşıdaki lemlerin elosu 4000 supreme yine 5000 toplamı 21000 olmuyor yine.

He bu arada bunları açıklamama hiç gerek yoktu aslında o arkadaşın rankı yok henuz 10 winini tamamlamadı. arkadaşla biz 6 maça girdik 6sıda lose kendi elosu şuanda silver 3 civarı. 50-60 maç yapmış henüz sadece 1 wini var.

Hayir ortalamaya göre yapılmaz. 1 global 4 silver girin , karşı takıma 5 superme gelir. Rankı görünmeyen kişi büyük ihtimalle süprim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 3 Temmuz 2016; 15:09:30 >
  • hahha aynısı banada olmuştu 4 silver bi tanede düşük rankta biri vardı karşı takımda inan karşı taraf için üzülmüştüm yapılan gerçekten o kişiler için haksızlık
  • LEM hesabım vardı 19 win arka arkaya ama rank atlayamıyorsun, 4 tane mg arkadaşımla girdim karşı takımı full global attı :).
  • Bende smurf hesabi actim 9oyun attim hepsini aldim 40 üstü frag la ama mac sonu rütbeler hep silver çıkıyor 10 maçtan sonra silver mi verir simdi nolcak bilmiyorum

• Büyük ihtimal unranked olan supreme-global gibi bir rütbesi vardı. Genelde lobideki en yüksek rütbenin 1 düşük rütbelisi 3-4 kişi,diğerleri de en yüksek rütbedeki kişinin aynı rütbesi oluyor. 4 tane nova 3 - 1 tane DMG girseniz,rakip 2 MGE 3 MG2 kıvamı bir şey oluyor. Aynı burdada öyle bir şey olmuş ama diğer nova arkadaşlara falan ağır haksızlık oluyor tabi. 1 kişi nereye kadar taşıyabilir 5 tane kendi rütbesine yakın adama karşı
  • Valvenin elo anlayışına tüküreyim ben, rankım mg 2 karşıma DMG geldi, çözemedim bu nasıl bir elo bizde nova geliyor, karşıya dmg,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.