Şimdi Ara

Beyler Lütfen Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper tw8 eea-89 notebook um var format attım driverları yüklemem lazım ama şu lanet olasıııı !!!! ftp siteye giremiyom yardım edin lütfen kullanıcı adı ve şifre istiyo ! yardımlarınız için şimdiden teşekürler

• lütfen cevap verin ya :(
  • abcuser12 kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adı ve şifreyi bilmeden göremezsiniz aradığınız nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer nete bağlanabiliyorsan driver booster indir ve çalıştır. Program tarama yaptıktan sonra sürücüleri kuracaktır.

• ya format attıktan sonra cihaz ekran kartımı görmedi vga olarak görüyo o yüzden nvidianın sitesinden indirince görmüyo bende araştırdım her yerde bunlarftp://213.194.123.227/Windows7%20Suruculeri/CPM-CPO%20Serisi%20%28TW8%29/ var ama kullanıcı adı ve şifre istiyo bende giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

Kullanıcı adı ve şifreyi bilmeden göremezsiniz aradığınız nedir

casper nirvana tw8 eaa89 sürücülerini arıyorum
  • abcuser12 kullanıcısına yanıt
    Hocam artık FTP sitesinde driverler yer almıyor.Casper sitesinden modeli seçerek indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Eğer nete bağlanabiliyorsan driver booster indir ve çalıştır. Program tarama yaptıktan sonra sürücüleri kuracaktır.

çok teşekkür ederim vga yazan bağdaştırıcı yı güncelledim ve yeniden başlattım ekran kartım geldi çok teşekürler :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcuser12

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Eğer nete bağlanabiliyorsan driver booster indir ve çalıştır. Program tarama yaptıktan sonra sürücüleri kuracaktır.

çok teşekkür ederim vga yazan bağdaştırıcı yı güncelledim ve yeniden başlattım ekran kartım geldi çok teşekürler :D :D :D

Önemli değil kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 5 Kasım 2016; 21:00:41 >
  • Yalnız bi daha konu açacağın zaman,konu başlığını doğru yaz. İmdat, help,üşüttüm... Gibi başlıklar atma. Muhtar konuyu kilitliyor sonra

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.