Şimdi Ara

Beyler Kuşum SS'li (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Evet ancak bu kadar boyları muhabbetin kuşunun biraz irisi ama gaga yapısı ve huyu çok farklı gagaları müthiş kuvvetli ve çok hırçınlar afrika papağanı olduğu için böyle olduğu söyleniyor..ben bunu yavruyken aldığım için alıştırabildim sultanı petshoptan almıştım tavsiyem kesinlikle petshopdan alınmasın tanıdıktan yavru olarak veya üretim yerlerinden ısmarlama yavru alın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

quote:

Orijinalden alıntı: akınfev

Kardesım bende almak ıstıyorum da nerde bulabılırım

kardeş hangi şehirdesin bilmiyorum ama petshoplarda bulabilirsin ama tavsiyem evden alman. google a sultan papağanları yaz. 2-3 forum çıkıyor. orada satanlardan alırsan daha iyi olur.

İstanbul kartal da yasıyorum neden petshop dan almıyım bı sebebı varmı ?
  • quote:

beyler taci bir sultan papağanı erkek 7-8 aylık olduğunu tahmin ediyorum. tamamiyle evcil. benimle birlikte tv izler fifa 12 oynar başını okşatır. resimlerini sizinle paylaşmak istedim. çoğu insandan daha iyi. benim için hayvan sevgisi çok başka bişey...

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

bu sendeki kuş dişi kardeşim yıllar once besledık biz bunlardan baya yavrusunu aldık erkekler siyah renkte FÜME dişiler sendeki gibi sarımsı oluyor bilgine ve ayrıca erkek konuşuyordu dişide kıskanıp tükürüyordu =)
  • Sultan papağanı çok güzel.
  • quote:

quote:

quote:

Kardesım bende almak ıstıyorum da nerde bulabılırım

kardeş hangi şehirdesin bilmiyorum ama petshoplarda bulabilirsin ama tavsiyem evden alman. google a sultan papağanları yaz. 2-3 forum çıkıyor. orada satanlardan alırsan daha iyi olur.

İstanbul kartal da yasıyorum neden petshop dan almıyım bı sebebı varmı ?

petshopta hem bakımsız oluyorlar hemde ele alışmaları zaman alıyor. bulabilirsen elden al. dediğim sitelere bakabilirsin. istanbulda çok fazla var evde üretim yapan...
  • Oha benim kusumla ayni :) benimkide sultan papagani. Ayni benimkide 7-8 aylik. Seninkiyle fiziksel olarak ayni. Sadece benimkinin mutasyonu pearl ve disi oldugunu tahmin ediyorum. 1 yasinda anlicaz. :)
    Adida Mayhos. Cok tatli gercekten benimle herseyi yapiyor cok uysal. Aksamlari benle beraber cekirdek citliyor film izliyoruz :)) cok eglenceli.

İsterseniz ss koyabilirim bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

quote:

beyler taci bir sultan papağanı erkek 7-8 aylık olduğunu tahmin ediyorum. tamamiyle evcil. benimle birlikte tv izler fifa 12 oynar başını okşatır. resimlerini sizinle paylaşmak istedim. çoğu insandan daha iyi. benim için hayvan sevgisi çok başka bişey...

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

Beyler Kuşum SS'li

bu sendeki kuş dişi kardeşim yıllar once besledık biz bunlardan baya yavrusunu aldık erkekler siyah renkte FÜME dişiler sendeki gibi sarımsı oluyor bilgine ve ayrıca erkek konuşuyordu dişide kıskanıp tükürüyordu =)

Arkadasim yanlisin var biraz. Erkeklerin hepsi siyah olmuyor. Mutasyona gore degisiyor renk olayi. Mesela benimki pearl ve erkekse senin dedigin gibi tuy dokumunde kafasindan asagi siyahlasicak.
  • kuşunun boyu kaç cm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamEwiL

Beyler Kuşum SS'li

• Bendede vardı tropik ormanlarda yaşayanlardan 2 saat dışarı çıktık her yer kan içinde can çekişiyordu ama ölmedi konuşuyoduda
  • benim favorim alcaksam bundan alırım kardeş

macaw

Beyler Kuşum SS'li
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaköy_soğancısı

benim favorim alcaksam bundan alırım kardeş

macaw

Beyler Kuşum SS'li

Off bunlar hem goruntu hem zeka yonunden super kuslardir ancak bakim, egitim, fiyat acisindan cok zorlar. Ozellikle sahibinden ayri kalamazlar alistigi seylerden cok zor vazgecerler. Bunlara bakmak icin bol vaktin ve sabrin olmali. Ama super kuslar gercekten :)

• quote:

Klipsi Ca

Off bunlar hem goruntu hem zeka yonunden super kuslardir ancak bakim, egitim, fiyat acisindan cok zorlar. Ozellikle sahibinden ayri kalamazlar alistigi seylerden cok zor vazgecerler. Bunlara bakmak icin bol vaktin ve sabrin olmali. Ama super kuslar gercekten :)

aynen kardeşim bi parayı denkleştirsem alacam bakalım nasip 1000 1500 arası var bide 90 100 sene yaşıyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaköy_soğancısı

quote:

Klipsi Ca

aynen kardeşim bi parayı denkleştirsem alacam bakalım nasip 1000 1500 arası var bide 90 100 sene yaşıyorlarmış

Evet fiyatlarini cok iyi bilmesemde. Yuksek oldugunu biliyorum. Ayrica ciftlik gibi uretilen yerlerden alin. Evcil olsun yani. Bu kuslarin yabanilerine bakamassiniz. Evde cocuk vs parmagini uzatsa kafesine abartisiz koparabilir.

Tabi papagani aldiktan sonra masraflar bitmez. Tam tersi cogalir. Cunku bu papaganlar basit beslenmiyorlar kendin gibi bakmalisin evde daima meyve bulundurmalisin. Devamli tas almalisin.

Bakimi cogu kedi-kopekten bile daha zor. Ama bi egittimmi super bisey cok seviyorum o turu. Gorsel solenler resmen :)

• macaw için çok büyük bi odanızın olması ve de o odanın tamamen kuşa ait olması gerekiyor..

ayrıca böyle renkli bi Ara Papağanı 2000-3000 tl'den aşağı alamazsınız. tabi bulabilirseniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.