Şimdi Ara

[BEYLER KONUYA] İstanbul 'da kalın FLANEL / ODUNCU gömlek bulunacak yerler listesi çıkarıyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler sevmeyen yoktur sanırım bu tarz gömlekleri. çok rahatlar, sıcaktan koruyorlar hem de çok güzel gözüküyorlar. her eve lazım bu namussuzlar

bende de var birkaç tane bunlardan ama hep denk gelip de aldığım ürünler oldular, ummadığım yerlerde karşılaşıp da aldım. hiç de pişman olmadım, ama belki alınacak yerleri bilsem daha ucuza daha iyilerini alabilirdim.

bilmeyenler için şu tarz gömlekler oluyor bunlar:

[BEYLER KONUYA] İstanbul 'da kalın FLANEL / ODUNCU gömlek bulunacak yerler listesi çıkarıyoruz

kumaş olarak şöyle oluyorlar:

şu da benim yıllardır giydiğim gömlek. ama son zamanlarda moda oldu suyu çıktı ayar oldum

evet beyler nereden buluyoruz bunları? levis, lee cooper gibi mağazalarda fahiş fiyatlara satılanları mevcut ama o kadar para savuracak kadar enayi değilim açıkçası. hazır indirim dönemi de gelmişken nerelerden alınır topluca kararlaştırıp hücum edelim forumca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson -- 8 Ocak 2015; 22:26:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Colins te geçen sene indirimdeyken görmüştüm bu tarz gömlekler. Onun dışında morhipo trendyol gibi yerlerde o markaların betikleri oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • listeyi bu mesajda toplayayım, karışmasın konu

şimdilik kendi listemi oluşturarak başlıyorum.

arada bir üreten markalar:
    -koton
    -loft
    -mavi

asıl bakılacak yerler:

-?
    -?
    -?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson -- 8 Ocak 2015; 22:02:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de seviyorum bunları da beden olmuyo bana hep bol oluyor daralttırmaya da çekiniyorum hepten bok olur diye şimdi biraz giyiliyo da

• Soguktan koruyolar hocam bende de 2 tane var bu arada biri bershka biri colins

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Soguktan koruyolar hocam bende de 2 tane var bu arada biri bershka biri colins

ben geçen bershkada gördüm bir tane, çok güzeldi ama xl bedendi alamadım içime oturdu

• Yer ismi bilmiyorum ama lalelide istemediğin kadar gömlek çeşidi bulabilirsin

• Sıcaktan koruyorlar derken ne demek istedin ?

• Erkekler konuya yazmasaydın bir sürü kız gelcekti gömlektrn anlamayan iyi düşünmüşsün

• Hocam buldunuz mu?

• Odun mu kesiyon hocam?
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Nadir de olsa keserim arada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.