Şimdi Ara

Beyler Kol alıcam bi yardım edebilirmisiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim ablalarım benim slim kasa bi xbox 360 ım var simdi ben buna 2. kolu alıcam da ne alıcam tam olarak bilmiyorum yani kablolu mu tavsiye edersiniz kablosuz mu birde ben bu siteden alıcam kolu ama burda bazı arkadaşlar arcade ve elite kolu satıyorlar bu kollar slim de çalıştırır mı yardım ederseniz sevinirim. Saygılarımla.

• çalışır tabi.Wireless alman daha iyi olur ama kabloluyuda pcye bağlama şansın var.
    quote:

Orijinalden alıntı: beranutku7

Abilerim ablalarım benim slim kasa bi xbox 360 ım var simdi ben buna 2. kolu alıcam da ne alıcam tam olarak bilmiyorum yani kablolu mu tavsiye edersiniz kablosuz mu birde ben bu siteden alıcam kolu ama burda bazı arkadaşlar arcade ve elite kolu satıyorlar bu kollar slim de çalıştırır mı yardım ederseniz sevinirim. Saygılarımla.

quote:

Orijinalden alıntı: beranutku7

Abilerim ablalarım benim slim kasa bi xbox 360 ım var simdi ben buna 2. kolu alıcam da ne alıcam tam olarak bilmiyorum yani kablolu mu tavsiye edersiniz kablosuz mu birde ben bu siteden alıcam kolu ama burda bazı arkadaşlar arcade ve elite kolu satıyorlar bu kollar slim de çalıştırır mı yardım ederseniz sevinirim. Saygılarımla.

• Orginal MS wiriless li al bi tane bak keyfine..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.