Şimdi Ara

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
577
Cevap
39
Favori
25.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yetersiz iq musun olum kız istemiyorum diyip dalga geçiyor,hiç olan sensin başkaları değil.
  • kız oltaya geliyor. Takipteyizz
  • Kızlara kibar, iyi çocuk olarak yaklaşarak kaç tanesini tavlayabildiniz ?

Onlara saf duygularınızla yaklaştığınızda, onları sevdiğinizi söylediğinizde, sizin kalbinizi kırmadan nasıl cevap veririm diye bile düşünmediler.

Alaya aldılar, arkadaşlarına anlatıp eğlendiler.

Ardından buraya gelip, sevdiğim kız kötü çocurkladan hoşlanıyor diye konu açtınız.

Kızlarla ilgili sorununuz mu var, kızı elde etmek mi istiyorsunuz ?

Xgirit, bu gidişle bu işi başaracak ve sizlerde izleyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £XE

quote:

Orijinalden alıntı: XGirit

quote:

quote:

peki çözümün nedir? şu an @iamsonasty nin dediği gibi "inatçı" ve "umursamaz" konuşuyorum kızla.

@iamsonasty 'e bir yere kadar katılıyorum.
    Ancak sen bu "inatçı" ve "umursamaz" rolüne kendini fazla kaptırırsan, onu umursadığını gösterirsin ve bu onu sadece eğlendirir. Yani kendini bu umursamaz imajına kaptırırsan, daha çok umursadığın herkes tarafından anlaşılır.

Sigmund Freud'un güzel bir sözü vardır..

"Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır."

Xgirit, burada tavsiyeleri bir anda sıralamak mantıklı değil. Adım adım gidelim.
    Kızla yazışmaların vs varsa buraya at, kızda değişim var mı yok mu anlayalım..

dünden beri konuşmamız.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016)

Kızın aklı karışmaya başlamış. Güzel gidiyorsun.

Bu kadar saçma bir şey görmedim. Kızın aklı karışsa ne olacak adamın kazancı ne olacak dostum ayrıca çok kaba davranmışsın bence git bir özür felan dile çok ayıp olmuş kızcağıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkRoad

quote:

quote:

quote:

quote:

peki çözümün nedir? şu an @iamsonasty nin dediği gibi "inatçı" ve "umursamaz" konuşuyorum kızla.

Ancak sen bu "inatçı" ve "umursamaz" rolüne kendini fazla kaptırırsan, onu umursadığını gösterirsin ve bu onu sadece eğlendirir. Yani kendini bu umursamaz imajına kaptırırsan, daha çok umursadığın herkes tarafından anlaşılır.

"Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır."

Xgirit, burada tavsiyeleri bir anda sıralamak mantıklı değil. Adım adım gidelim.

dünden beri konuşmamız.

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016)

Bu kadar saçma bir şey görmedim. Kızın aklı karışsa ne olacak adamın kazancı ne olacak dostum ayrıca çok kaba davranmışsın bence git bir özür felan dile çok ayıp olmuş kızcağıza.

Ya beyler, belli ki anlamıyorsunuz, adamın önünü niye kesmeye çalışıyorsunuz? Kızın aklının karışması demek, kimle uğraştığını anlamamış olması demek. Ayrıca asıl anlamadığınız nokta, şu noktada önemli olan şey kız değil, yapılması gerekeni yapmak. Kız burada amaç değil, nesne. Ha ben bu işin sonunda kızı da elde edeceğine inanıyorum, ama bu sadece yan kazanç olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Atatürk bir yemek sohbetinde insanlara harf devrimini ne kadar sürede yapması gerektiğini sorar. Aldığı cevaplar genelde yıllardan, hatta on yıllardan bahsetmektedir. Bir anda Atatürk çıkar ve 3 aydan bahseder. Herkes şaşırır, üç ayda bütün millet yeni alfabeyi mi kabul edecek diye düşünür. Bunun üzerine Atatürk, eğer bir anda, vurucu bir şekilde inkılap yapılmazsa hiçbir zaman yeni alfabenin oturmayacağını, kimsenin yeni harfleri kullanmaya tenezzül etmeyeceğini söyler.

Atatürk gibi ol dostum, vurucu bir şekilde kendini ortaya koy ki kendini kolayca kabul ettir. Bunları da uzun vadeli planlardan ve içi boş taktiklerden neden kaçınman gerektiğini göstermek için anlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F047747E -- 26 Mart 2016; 10:17:14 >
  • örnek ufkumu açtı gerçekten sağol. aceleci davranmıyorum ve artık o silik ifademden kurtulmaya çalışıyorum. eski "ben" i silmek için uğraşmaya devam edeceğim.
  • Liverpool-Milan, Arsenal-Reading maçları yalan kardeşim ben bu maçtaki gibi geri dönüş görmedim , helal olsun, almadan gelme!!

• quote:

örnek ufkumu açtı gerçekten sağol. aceleci davranmıyorum ve artık o silik ifademden kurtulmaya çalışıyorum. eski "ben" i silmek için uğraşmaya devam edeceğim.

Eski sen, sen onu sildiğin anda silindi dostum. Çevredekilerin farketmesini de kafaya takma, zaten eninde sonunda, isteseler de istemeseler de, farkında olsalar da olmasalar da farkedecekler. Sen sadece yeni sen ol, gerisini düşünme. Gerisi otomatik gerçekleşiyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitar Possession

Karşınızdaki insanın hislerinden emin olmayıp damdan düşer gibi teklif ederseniz böyle bir şeyin olması normal. Bazıları da Freud'dan falan örnek vermiş te allam. Hisleri olan kız ilgilenir, değişir yani bir şekilde hoşlandığını belli eder ama kesinlikle çıkma teklifine "hayır" cevabı verip eziklemez. Zorlamaya devam ettikçe giderek kendinden soğutursun. Ha belki ağzınla kuş tutup belli hisler oluşturabilirsin ama sonuca her zaman hazırlıklı ol.

Kızlar ne istediklerini bilmez. Dediklerinin kararını kızlara bırakmak ise baştan kaybetmektir. Ayrıca arkadaşın meselesi kız meselesi olmaktan çıktı.

• Belki biraz kirici olacak ama gercekleri gor diye yaxiyorum..konunun ilk 3-4 cümlesini okuyunca işin olmayacağı anlaşılıyor zaten.. Anlamadığım kisim neden böyle bir fanteziye girisiyorsun ..cidden kendi durumunu göremeyecek kadar kor musun ? Olmayacak kişilerle boşa hayal kurmayin üzülen siz olursunuz davul bile dengi dengine boşa dememişler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkRoad

quote:

quote:

quote:

quote:

dünden beri konuşmamız.

Kızın aklının karışması demek, Xgirit'i normalde takmazken, artık düşünmeye başlaması demek.

Kızın aklında şu an türlü sorular olduğunu sana garanti ederim. Belli ki kız daha önceden de böyle teklifler aldı ve büyük ihtimalle aynı şekilde aşağıladı ve herkesin ortak noktası kendini ezilmiş görüp bir daha kıza selam bile verememesiydi.

Whatsapp konuşmalarından açıkça ortada ki kız geri vites yapmış. Bir anda sayıp sövüp bir daha benimle muhatap olma gibi bir cevap yok.

• Vay be!

• Adamım sen ne yaptın be.Hiç arayı baya Bi iyileştirmeden kıza sevdiğin söylenir mi?Sana diyim artık unut.Yani bi kez red yedikten sonra çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitar Possession

Karşınızdaki insanın hislerinden emin olmayıp damdan düşer gibi teklif ederseniz böyle bir şeyin olması normal. Bazıları da Freud'dan falan örnek vermiş te allam. Hisleri olan kız ilgilenir, değişir yani bir şekilde hoşlandığını belli eder ama kesinlikle çıkma teklifine "hayır" cevabı verip eziklemez. Zorlamaya devam ettikçe giderek kendinden soğutursun. Ha belki ağzınla kuş tutup belli hisler oluşturabilirsin ama sonuca her zaman hazırlıklı ol.

Olayın özünden çok uzaksın hocam.

Kızı zorlamaya çalışmıyor. Kızın resmen beynine işliyor.

Burada, Xgirit'e internette yazan kız tavlama taktiklerini söylemiyorum.
  • Kıza ne söyledinde seni ezikleyip reddetti. Aranızda geçen konuşmayı merak ettim detaylandırır mısın?

• sizi red eden kizlarin aile yapisina bakin , kesin babasi kironun teki oluyor , zaten kizlarda babasi gibi erkek aradiklari icin kirolardan cok hoslaniyor
    cunku onundeki rol model o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayné -- 27 Mart 2016; 8:01:06 >
  • Felix88 kullanıcısına yanıt
    normal bir muhabbete başlar gibi başladım nasılsın napıyorsun gibi işte sonradan uzun zamandır kendime güvenip konuşamadığımı ve aslında 2 senedir ondan çok hoşlandığımı söyledim. zaten bunu söyler söylemez ezikleyici bir ifade takınıp güldü sonra da reddetti ve gitti. ben de kaldım öyle.
  • Konu sahibi gelismeleri ilk mesaja ekleseya. Boyle cok kopuk.

Takip etmek istiyorum ama boyle olmaz

• Dostum cıkma anını yanlıs yaptın.
    Kızla konusup merdıvenın onunde cıkma teklıfı edecektın. Kız hayır derse hayvanca gulup merdıvenden cıkalım dıycektın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.