Şimdi Ara

Beyler kıza açıldım ama.. (GÜNCELLENDİ 18.04.2016) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
39
Favori
24.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağol yorumun için. şimdilik beklemedeyim zaten.
  • Doğru yoldasın devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha lan napmissin sen merakla takip

• trollüyolar olum iyi falan diyerek dalga geçiyorduk dediği yerde kesmeliydin konuşmayı ayıp yani yazma bidaha ne yazarsa devam etme artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XGirit

peki bundan sonrasında nasıl devam etmeliyim? buradaki birçok kişinin aksine sen destek oluyorsun hocam. biliyorum benim durumumda olan ve çözmek isteyen çok kişi var fakat kimse "utanmak" veya "aşağılamak" yerine yardım etmeye çalışmıyor.

Hocam bana güven. Zamanında senin yaşadıklarını acı bır şekilde ben de tecrübe etmiştim.
    Kızın aklı karışmış. Mesajlardan gayet rahat anlaşılıyor. Ayrıca, onu son derece şaşırttığına emin ol.
    Normalde, insanlar bu tip olaylardan sonra kabuklarına çekiliyorlar. Kız ile aynı ortamdayken yüzleri kızarıyor, bakamıyorlar bile. Sanki bir suç işlemişler gibi.
    Açıkçası bu durum kızları daha da pohpohluyor.
    Sen, diğerlerinden farklı olduğunu gösterdin.
    Biraz daha beklemeye devam et..
    Kızdaki değişimi sen de görmeye başlayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: her şey çok güzel olacak

Eğer kız seni reddettiyse bu ona yanlış yaklaşmandan dolayı değildir. Sınıfta silik ve asosyal bir tipsen kızlar sana yaklaşmaz. Popüler olman gerek demiyorum bak, genelgeçer bilgiler sana yardım etmez. Öncelikle şimdilik bu kızı bırak. Özgüvenini geri getir, okulda kendin takıl, üç-beş tane sıkı arkadaşın olsun yeterli. Bak çok basitleştiriyorum sana işi:

- Ortamda biraz ciddi ol, soğukkanlı kal ve hemen her söze atlama.
    - Genelde kendin takılacağın için üç-beş arkadaş edin, seni gömmeye çalışmayacak türden olsunlar.
    - Kızlara takıl diğerleri gibi kanka olmaya veya ilgini belli etmeye çalışma.

Çok genel oldu ama sadece bunları uygularsan bile hoşlandığın kızın sana olan tavırlarının yüzseksen derece değişeğini göreceksin.

Sey sorcam ben gecen sene ezıktım. Bu sene basta derste esprıler yapa yapa ve sesımı cıkararak bıraz toparladım. Bıraz cıddı bır tıpım gorunus ve davranıs olarak.

Ama sorunum konusamıyorum sohbette konu acamıyorum acacak konu bulamıyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum özelden yazdım gerçi ama buraya da yazayım görülsün, MUHTEŞEMSİN!!

Neymiş trolluyormuşuz, başkası adına utanmışlarmış, orada susacakmışsın vıdı vıdı.. Şu an küfürlü yazamamak cidden eksiklik.

Kelimenin tam anlamıyla MUHTEŞEMSİN. Senin gibi birinin geçen sene ezik olması cidden imkansız görünüyor gözüme.

şu noktada sakın taktik falan dinleme. içindeki canavarı serbest bırakmışsın, önemli olan bu. taktikler o canavarın omzuna yük bindirir. sohbet açamıyorsan açma zerre önemi yok, sohbet falan açmadan direk insanlara ve özellikle o kıza ne söylemek istiyorsan direk git söyle ve gördüğüm kadarıyla zaten bu konuda iyisin.

HARİKASIN, AYNEN DEVAM

• bir de sana numaramı kim verdi ya daki kaçamağa dikkat çekmek istiyorum, cevap vermeye çekinmiş ve konuyu değiştirmiş. yani gerçekten de son konuşmanızı düşünüyodu. aksi takdirde bunu reddederdi, cevap vermekten kaçınmazdı.

• Az kibar ol kıza karşı bu nasıl bir sohbet. Bu sohbeti gören hiçbir kızın seninle çıkmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Az kibar ol kıza karşı bu nasıl bir sohbet. Bu sohbeti gören hiçbir kızın seninle çıkmaması lazım.

öyle işlemiyor dostum, adamın yoluna çıkma

• quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

Az kibar ol kıza karşı bu nasıl bir sohbet. Bu sohbeti gören hiçbir kızın seninle çıkmaması lazım.

İşler işler , bal gibi de işler.Medeniyet ve kibarlık olmadan hiçbir şey olmaz.Bunu unutmayın.Gerisi boş.
  • "Oralardan golü var" pozisyonundasın. Kızı tavlama ihtimalin yüksek. Yine de olmadığın biri gibi davranmaya çalışma derim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

İşler işler , bal gibi de işler.Medeniyet ve kibarlık olmadan hiçbir şey olmaz.Bunu unutmayın.Gerisi boş.

Arkadaş kıza hakettiğinden daha az ya da daha fazla kibar davranmamış. Gerisinin boş olmakla alakası yok, aslına bakarsan dediğin şey aşırı yüzeysel ve genelleyici. Ve hayır işlemiyor, kibar olarak ulaşabileceğin tek sonuç "ben seni arkadaş olarak görüyorum"

Adamın yoluna çıkma

• wsp mesajların ne öyle ya umutlu musun sen hala yazık
  • XGirit X kullanıcısına yanıt
    Kaybettiğin zaman değil vazgeçtiğin zaman yenilirsin.

• Abiii utanmaktan okuyamadim ssleri naber canim ne olm ahahahahahahaga

• Devamini okudum guzel konusmussun ben ihtimal veriyorum ozguven asilamissin mesjalarda

• bu nasıl bir ego nasıl bi ozguven.tavlama oranı %10.
  • 2013 girişliyim hocam. Mesajnız silinmiş galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi YBS -- 26 Mart 2016; 2:34:06 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.