Şimdi Ara

Beyler Kız Meselesi Ciddi Çabuk gelin (Edit 20 Mart: 1 ay oldu delirecem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
56
Cevap
1
Favori
832
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Beyler Kız Meselesi Ciddi Çabuk gelin (Edit 20 Mart: 1 ay oldu delirecem)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: andresalih

Yaş kaç hocam ciddi soruyorum

16

Güzel kardeşim kızlar ilgiye aç varlıklardır.Sen şimdi kıza yazmak için başka yer bul yine konuşur seninle çünkü o an yapıcak işi yoktur , yapıcak başka bir şey bulduğunda senin en ufak hatanı bekler ya da hata yapmaya zorlar onu yaptın mıda engeli basar sende dımdızlak kalırsın.

He illa konuşucaksan git konuş , kız konuşur etrafında erkek var çünkü onunla ilgilenen var o çünkü çok güzel bir kız.Sonra işi seninle bitince ters bir cevabı yapıştırır sepetler , bu devrin kızları böyle fazla zorlama sana kız mı yok başka kapıları dene bu kapı iç taraftan kilitli.
    |
    |
    ВAВA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ιρнσηє б ѕραcє gяαу кυℓℓαηıcıѕı
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Kardeşim daha katedeceğin cok yol var. Kız engellediyse bi daha muhatap olmayacaktın mesela kulağına küoe olsun dostum sana değer vermeyene sen de verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu yaşlarda kızlar hiç çekilmez oluyor. Kız güzelse hiç şansın yok diyebilirim.

|
    |
    ВAВA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

quote:

Orijinalden alıntı: ВAВA

quote:

quote:

Beyler şimdi geçen pazartesi okuldan bi kıza yürümeye başladım. ilk önce kızı instagram takip ettim karşılık verdi. sonra bi arkadaştan numarasını bulup whatsapp'ten hafif de trollük katarak yürümeye başladım. Konuştuk işte, en son "mavi tik üzüyo :/" yazdım. sonra wp'den engelledi, fakat instagramda hala karşılıklı takip halindeydik. Ertesi gün okulda yemek yerken önümdeki banka oturdular arkadaşlarıyla, arada bi bakıp gülüştüler. O günün akşamına DMden "wp neden engelledin" yazdım. "rahatsız oldum" dedi "troll gibi konuştuğum için mi" dedim. "iyi tahmin" dedi. Ertesi gün sabah merdivenden inerken arkamdan arkadaşlarına "işte xxx bu" dediğini duydum yine gülüşüyolardı. Ertesi gün instagrama bi foto koydum kız altına yorum attı, onun üzerine DMden sohbet ettik biraz. Sonra ben bi an boş bulundum "okulda görememek üzüyo" yazdım, bunun üzerine görüldü atıp instagramdan engelledi. Şimdi sizce ne yapayım beyler. kızla yüzyüze hiç konuşmadım daha. Kız kendisiyle adam gibi yüzyüze konuşmamı bekliyo olabilir mi? Yarın sabah ilk iş kızla konuşmayı düşünüyorum? Napıyım cidden bilmiyorum?

Hoş geldin arkadaşım kız heryerden engelleme yaparak mesaj vermiş Gel yüzüme karşı çıkma teklifi yap kaçma

Dimi ya öyledir umarım bende öyle düşündüm

Kızlar kimseyi engellemez çok arkadaşım takipçim var diye hava atarlar... sana karşı ilgili kız seni kalbine ♡ eklemiş

Olum yapmayin lan

• Yarbay
    4764 Mesaj
    em onu

|
    |
    690 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Binom

Üzüyor dedin ya, heralde easter egg o kızda direk engelemme modu şey yapıyor.

|
    |

Need it want it you never gonna get it cause really what you're after is a fictional desire.
  • Binbaşı
    1798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: demirciler

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler şimdi geçen pazartesi okuldan bi kıza yürümeye başladım. ilk önce kızı instagram takip ettim karşılık verdi. sonra bi arkadaştan numarasını bulup whatsapp'ten hafif de trollük katarak yürümeye başladım. Konuştuk işte, en son "mavi tik üzüyo :/" yazdım. sonra wp'den engelledi, fakat instagramda hala karşılıklı takip halindeydik. Ertesi gün okulda yemek yerken önümdeki banka oturdular arkadaşlarıyla, arada bi bakıp gülüştüler. O günün akşamına DMden "wp neden engelledin" yazdım. "rahatsız oldum" dedi "troll gibi konuştuğum için mi" dedim. "iyi tahmin" dedi. Ertesi gün sabah merdivenden inerken arkamdan arkadaşlarına "işte xxx bu" dediğini duydum yine gülüşüyolardı. Ertesi gün instagrama bi foto koydum kız altına yorum attı, onun üzerine DMden sohbet ettik biraz. Sonra ben bi an boş bulundum "okulda görememek üzüyo" yazdım, bunun üzerine görüldü atıp instagramdan engelledi. Şimdi sizce ne yapayım beyler. kızla yüzyüze hiç konuşmadım daha. Kız kendisiyle adam gibi yüzyüze konuşmamı bekliyo olabilir mi? Yarın sabah ilk iş kızla konuşmayı düşünüyorum? Napıyım cidden bilmiyorum?

Hoş geldin arkadaşım kız heryerden engelleme yaparak mesaj vermiş Gel yüzüme karşı çıkma teklifi yap kaçma

Dimi ya öyledir umarım bende öyle düşündüm

Kızlar kimseyi engellemez çok arkadaşım takipçim var diye hava atarlar... sana karşı ilgili kız seni kalbine ♡ eklemiş

Olum yapmayin lan

Hoş geldin arkadaşım nasılsın

|
    |

• Yarbay
    3287 Mesaj
    Böyle konular görmek üzüyor

2506 Mesaj

muazzam mesaj

|
    |
    Binom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj
    ne oldu bu arada konuştun mu
    |
    |

|
    |
    Kız seni engel manyağı yapmış sende hala troll diyosun..
    |
    |

#SecretSeal
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Böyle konular görmek üzüyor

Uzuyor dedi diye bloklamayi dusundum sonra benim karsima cikip benle konusmaya calisir diye vazgectim

|
    |

• Yüzbaşı
    969 Mesaj
    Nasıl bir yüzsüzlük bu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj
    Edit 22 şubat: Beyler bugün sabah kantinde kız arkadaşlarıyla oturuyodu. Gittim masalarına "xxx iki dakika konuşabilir miyiz" dedim. kalktı konuşmaya başladık dedim işte "beni instagram neden engelledin, rahatsız mı oldun" o da "yhaa rahatsız değilde çok garip, benim numaram kimse de yok, nerden buldun" dedi. ben de "bi arkadaştan buldum, tanımazsın" falan dedim sonra biraz daha konuştuk zil çaldı. kızın arkadaşları "hadi xxx gidelim" dediler. kız "sonra görüşürüz" dedi gülerek sempatik bir şekilde ben de karşılık vardım. öğleden sonra kızın arkadaşlarından birinin sevgilisiyle sınıf arkadaşıyım kendisini de severim, çocuk geldi "xxx'i korkutuyomuşsun, vazgeçmiyormşusun" kız yazmanı istemiyomuş dedi. herkes koptu falan ben de tabi. sonra eyvallah dedim. bu kadar.

yorumları alayım canlar
    |
    |

• Binbaşı
    1018 Mesaj
    ü
    üzü
    üzüy
    üzüyo
    üzüy
    üzü
    üz
    ü
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.