Şimdi Ara

Beyler kendimi atıcam artık !!! (Babamdan nefret ediyorum) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Orijinalden alıntı: blackrush

Abi sadece bu değil bir sürü şey var. Şuan aklıma gelmiyor ama yaptıklarını yazsam kitap olur. Ev aldık balkon yaptırdık çatı katına, orayı boş bulduya ağaç falan ekicem demeye başladı zor ikna ettim. Şimdi balkon her yerinde dondurma kapları, yoğurt kapları var içlerinde domatesi soğan biber falan ekili. Ya deliricem cidden böyle bi adam yok.

Balkonda domates biber yetiştirmesi niye garibine gidiyor? Aristokrat bir aileden falan mı geliyorsun?
    Yaşını bilmiyorum ama ergenlik çağı belirtileri gösteriyorsun.

Biz de balkonda çilek maydanoz ve nane yetistiriyoruz. Gayet olagan birsey. Sen çocuklarına daha iyi bir baba olursun inşallah, senin su an ki durumun kuşak çatışması bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitaros -- 27 Nisan 2012; 1:20:01 >

• Kendi haline birak ,tiye al..
  • nankör evlat.
  • Ηυυεξφβς αξδθεπδνα αοχμενςκ.
  • lan benim babam milleti besler bizi beslemez,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

nankör evlat.

hayir.burdaki yazilarda kesinlikle nankorluk,nagmertlik algilamadim.
    blackrush toplumda tabu halindeki tutuma cok isabetli,bir balance subabi(diyelim)konusu acmis.
    ilk okudugumda bu topic gercek olamaz dedim ve hemen ilk firsatta yaziverdim.
    insan aslinda acaba bende bi sorunmu var diyor,ama ortak halleri gorunce duruma gore moralleniyor.
    konu edilen isyan halleri bir azinligi kapsar,yasamayan forumdashlar bunu anlayamaz ve yadirgarlar.
    asmalar filizleniyor.benim 80lik bakalim habersizce hangi arada 5mt lik iskelede tarzanlik yapma niyetindedir,foto cekersem yayinlarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrush

Abi sadece bu değil bir sürü şey var. Şuan aklıma gelmiyor ama yaptıklarını yazsam kitap olur. Ev aldık balkon yaptırdık çatı katına, orayı boş bulduya ağaç falan ekicem demeye başladı zor ikna ettim. Şimdi balkon her yerinde dondurma kapları, yoğurt kapları var içlerinde domatesi soğan biber falan ekili. Ya deliricem cidden böyle bi adam yok.

Balkonda pencere önünde veya balkon uçlarında yoğurt kaplarının içinde çiçek ekenlere bende sinir oluyorum çok çirkin görünüyor bide herkesin görebileceği yerlere konulunca dışardan çok çirkin bir görüntü ortaya çıkıyor.Al bi saksı ona ek kaç kuruşluk bişey.
  • Konuyu açan arkadaşım senin yazdıkların çok sert kaçmış tabi babanada böyle konuşuyorsan, kırık cam konusunda örnek verdiğin gibi tatlı dil çözüm olur diye düşünüyorum en azından bütün konularda olmazsada çoğu konuda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 27 Nisan 2012; 15:48:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypeRockTiF

Konuyu açan arkadaşım senin yazdıkların çok sert kaçmış tabi babanada böyle konuşuyorsan, kırık cam konusunda örnek verdiğin gibi tatlı dil çözüm olur diye düşünüyorum en azından bütün konularda olmazsada çoğu konuda..

tatli dilden anlamayan oldukca fazla bi kesim var !
    bunun aksinin iddaasi hazir laftan ote degil.
  • Babana söyle bir dahakine taşlama değil kesme felan kullansın. Şaka bir yana baban hakkında böyle düşünmen şaşırtıcı.Babalar ne kadar kötü olursa olsun ona böyle davranmamalısın.Bu davranişlarını(ikinizinde) aile arası ilişkileri tamamen bitirebilir.Unutmayın ne olursa olsun o sizin babanın.Biraz anlayışlı olursanız sevinirim.
  • baban süper bir malzeme bence yasadıgın herseyi yazıya dök ileride kitap haline getirip bol para kazanabilirsin gayet ciddiyim
  • Kardeşim babadan nefret edilmez
  • kuralci tabulara devam!
  • Arkadaşımın babası eve borç takıp kaçtı. Kaç kere haciz geldi, arkadaşım çalışıp bir yandan babasının borcunu ödüyor, bir yandan ev geçindiriyor. Haline şükret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icg

Arkadaşımın babası eve borç takıp kaçtı. Kaç kere haciz geldi, arkadaşım çalışıp bir yandan babasının borcunu ödüyor, bir yandan ev geçindiriyor. Haline şükret.

iste gercek bir ornek,nefretlik degilmidir ?
  • Allah sana sabır versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantast1c -- 28 Mayıs 2012; 15:43:25 >
  • 18-20 yasindayken babami cok cahil biseyden anlamaz diye gorurdum hep . Suan 28 yasindayim babam bukadar cok seyi nerden biliyo diyorum ve resmen tapiyorum babama
  • 9 ay once karsi tarafin canina kasit koymus gibi en sonuncu trafik kazasini daha yapti,
    ogrenci bayanin arabasi tamamen hurda olup atilirken bizimkininkinide kaportaciya hurdaya atilmak uzere cekildi.
    bir hafta sonra arabayi yaptiracagim diye tutturdu,'83 opel ascona.
    astari yuzunden pahali olur diyerek kendi arabami '86 opel kadett ona,kendimede 2ci el baska bi tane alirim diye ikna ettim.
    arayip,bulup,alana kadar 1,5 ay gecistirdim.derken benim arabada kaza yapmaya firsat bulamadan mekanik yetersizlikten dolayi ciddi bakim ihtiyaci belirtileri verdi.
    ticari,kabinli cok temiz bi '08 opel combo buldum ve aldim,arada nefsini korler dusuncesiyle.
    ilk gunlerde arabanin hacminden ve kapali kabin ozelliginden dolayi ihtiyarin bu araci kullanmasini sakincali olacagi kanaatine vardik,dokundurtmadik.
    bi corsa aliriz diyerek 1 ay daha oyaladik,sayili gunler gecti ve '03 opel corsa aldik.
    araba cok harika ve temiz,bu aksam 10 dakika bagajini acmak icin ugrasti durdu,bi kez gosterdim ama aninda resetliyor ve hatirlayamiyor.
    brak dedim kilidi bozmadan,kufurlerle birakti gitti.
    sol goz gormuyor,ayaklar tutmuyor,refleksler minimumda yas 80,unutkanlik hat safhada,izahattan almiyor,ikna olmuyor.ehliyetini aldirtmak icin ihbarda bulunmayi dusunuyorum,bi yolunu bulup ne oldugunu ogrenir,kahrolur diye goze alamiyorum.
    bu faaliyetler yazildigi gibi kolay olmuyor.
    ne kavgalar,ne kufurler,ne hakaretler,ne tansiyonlar,ne huzursuzluklar,nede isyanlar yaziyla ifade olmuyor.....

• Baban bu konuyu okusa ne der acaba? Ben olsam yazıklar olsun derdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.