Şimdi Ara

Beyler Kaç Level Oldunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
7
Favori
22.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
157 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A rh - kırmızı pot lazım. Canım azaldı baya. Buarada level 32.
    2 yan çar kastım çok zorluyorlar.
    Bu arada Sayın Coma, pazar hilesi kullananlara nezamam müdahale edeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa_Caliskan -- 10 Ocak 2019; 14:15:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23 levelim. Universite 4. chapter da takildim. Gecemiyorum...
  • 32 level el arabasını geliştirdim hala kullanıyorum bu gidişle bir tam otomatik alamayacağız sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan bu serverda işler zor ya nereye bağlanmalıyız beyler? Birde başka bir servera bağlanmak için DNS gerekiyor diyorlar. Yapabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Anlaşılan bu serverda işler zor ya nereye bağlanmalıyız beyler? Birde başka bir servera bağlanmak için DNS gerekiyor diyorlar. Yapabilen var mı?
    pvp server var hocam ama exp'e yatıp anca öyle bağlanabiliyorsunuz
  • 26 lv oldum yavaş yavaş item kasıyorum ama sıkıldım çoğu zaman afk bırakıyorum server kapanmasını bekliyorum..
  • Asgari ucretle iyi makine de alamiyoruz ki oyunda akalim. Paso darbogaz yapiyor sistem

• 14 level oldum. Lise modu açık. Zorluyor dersler falan. Sayısal kiti var ama sözel eksikliğini hissettiriyor.

• Para bulmanın en önemli yolu kendini belli bir yetenek diziliminde geliştirmendir. 25 level olup da hiçbir yetenekte iyi seviye değilsen para kasamazsın. Bir de nasibinde varsa büyük gelir kazanirsin nasibinde yoksa yasayacak kadar kazanırsın. Nasibini genisletmek istiyorsan hırslı ve kendini gelistiren bir karakter dizmen lazım. Yoksa kimseden birşry bekleme.

• 38 levelim oyunu bırakmayı düşünüyom sarmadı hiç.
  • Dedem 99 level oyunu bitirdi.
  • 37 olmuşum la. 18 olsakta ortamlara aksak diyoduk eskiden Zamanında ev araba kastık şimdi rahatız. Evlenip 2 tanede yeni karakter kattık oyuna onlarla uğraşıyoruz.
  • Level 21, sorun yok. Para bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 10 Ocak 2019; 16:22:15 >
  • Kardeşim bu oyun zaten p2w olmuş. Maalesef bizim oynadığımız server da ölü durumda. Belli bir miktar para ile server değişebiliyormuşsun ama benim o kadar param olmadığı için yerimden ayrılamıyorum. Umarım senin eline bir fırsat geçer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25 levelde takılıyorum item var ama pk çıkmıyorum :D
  • level 35 boss'um

• Hükümette money_trainer.exe adlı uygulama var fakat indirmeye açık değil.

Birde türban_power.exe adlı uygulama var bunun da çok işe yaradığını duydum
  • Son zamanların en eğlenceli konusu olmuş. 43 lvl im merak ediyom kaç lvl e kadar pk atabilcem :)
  • tLqA kullanıcısına yanıt
    Hocam o tamamen söylenti, oyuncular oyundan soğumasın, başlarında oyunu sürekli patchleyen biri var sansınlar diye pm'den pm'ye yayıldı.

Haa bazıları da GM'yi kullanarak para kasıyor drop düşürüyor vs.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.