Şimdi Ara

Beyler izleyecek dizi kalmadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 6 saat 35 dakika kadarı kaldı.
    Piyasada ki çoğu diziyi izledim,bazılarını beğenmedim. The Sopranos,The Wire,OZ tam aradığım diziler ama maalesef eski oldukları için hd olmasa bile izlenebilecek kadar kaliteli görüntülerini bile bulamıyorum. Sons of Anarchy ve Game of Thrones da bitirince şuan boşta kaldım. Şöyle güzel bir dizi öneriniz var mı sürükleyici?

|
    |

Rome izleyebilirsin, 720p'si var, bizzat izledim, ayna gibi görüntüyle. Bulman biraz zor olabilir ama çok muhteşem dizidir.

Rome'da tarihi karakterleri de görüyorsun, ve bütün olaylar gerçek, bütün kişiler, herşey gerçek olduğu için inanılmaz bir etki bırakıyor insanda. Sezar, Brütüs, Cleopatra dizi karakterlerinin adları. İnanılmaz bütçeli bir dizi, 22 bölüm toplamda zaten ama 125 milyon dolar bütçesi var. (fikir vermesi açısından Game of Thrones 3 sezonu toplam 30 bölüm 90 milyon dolar bütçesi vardı.)

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

The Sopranos HD mevcut. The Wire daha çıkmadı, Oz da yok diye biliyorum.

Rome izleyebilirsin, 720p'si var, bizzat izledim, ayna gibi görüntüyle. Bulman biraz zor olabilir ama çok muhteşem dizidir.

Rome'da tarihi karakterleri de görüyorsun, ve bütün olaylar gerçek, bütün kişiler, herşey gerçek olduğu için inanılmaz bir etki bırakıyor insanda. Sezar, Brütüs, Cleopatra dizi karakterlerinin adları. İnanılmaz bütçeli bir dizi, 22 bölüm toplamda zaten ama 125 milyon dolar bütçesi var. (fikir vermesi açısından Game of Thrones 3 sezonu toplam 30 bölüm 90 milyon dolar bütçesi vardı.)

The Sopranos'u nereden indirdin hocam? Ben torrentte buldum bir tane şuan indiriyorum ilk bölümü ama 480p yazıyor. İnsin kalite iyiyse başlarım. Spartacus hayranı olarak Rome listeye aldım bayadır ismini duyuyorum ama bakmamıştım izlerim bir ara.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

The Sopranos HD mevcut. The Wire daha çıkmadı, Oz da yok diye biliyorum.

The Sopranos'u nereden indirdin hocam? Ben torrentte buldum bir tane şuan indiriyorum ilk bölümü ama 480p yazıyor. İnsin kalite iyiyse başlarım. Spartacus hayranı olarak Rome listeye aldım bayadır ismini duyuyorum ama bakmamıştım izlerim bir ara.

Rome'u en başa yazmalısınız eğer Spartacus sevdiyseniz. Rome'dan sonra Spartacus sıkıcı ve kalitesiz geldi bana şahsen.
    |
    |

• Yarbay
    4732 Mesaj
    Boardwalk Empire ve Luther.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 25 Aralık 2013; 21:47:56 >
    |
    |
    chuck,prison break,lost,breaking bad,x-files bunlar bitirdiğim diziler devam eden diziler arasın'da sherlock ve arrow izliyorum lakin bunlar'da ara verdiği için bende boş kaldım geçenlerde fring'e başlayım dedim 2 bölüm izledim biraz x files çakması gibi geldi banada dizi önerin izldeğim diziler gibi lütfen
    https://www.youtube.com/watch?v=cDLNt51KBQQ
  • Emekli Yönetici
    11309 Mesaj
    Oz'u bulanlar vardı sanırım ama ben de 6 sezon 33.3 gb indirmiştim. İzleyince görüntü kalitesini hiç aramadım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: fable

chuck,prison break,lost,breaking bad,x-files bunlar bitirdiğim diziler devam eden diziler arasın'da sherlock ve arrow izliyorum lakin bunlar'da ara verdiği için bende boş kaldım geçenlerde fring'e başlayım dedim 2 bölüm izledim biraz x files çakması gibi geldi banada dizi önerin izldeğim diziler gibi lütfen

fringe iyidir.izlemelisiniz kesinlikle
    |
    |

• Yüzbaşı
    691 Mesaj
    Rome yi gecen hafta bitirdim. Guzel dizi ama spartacus ile cok farkli. Spartacus durmak bilmeyen aksiyon icerirken rome daha cok entrika ve siyaset uzerine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LOST/ SUPERNATURAL /PRİSON BREAK/HOW I MET YOUR MOTHER/ DEXTER/ ROME/ SPARTACUS/ SİX FEET UNDER/ X FİLES/ CHUCK/ TERMİNATÖR/ FRİNGE/ OZ/ MERLİN/ FLASHFORWARD/ HOUSE M.D./ ROOTS/ TWİN PEAKS/ BLUE MOUNTAİN STATE / KYLE XY / SOPRANOS / FRİENDS / SONS OF ANACHY/ CALIFORNICATION/ AMERICAN HORROR STORY / Mr. MERCEDES / THE STAND / STORM OF THE CENTURY / ORANGE İS THE NEW BLACK / LA CASA DE PAPEL/ LEYLA ILE MECNUN / EZEL / DİRİLİŞ / KARDEŞ PAYI
  • Yarbay
    3823 Mesaj
    The wire ve oz un hd si olmadığı gibi görüntü kalitesi gerçekten çok kötü.Ama ikisi de muhteşem dizi olduğu için izlerken inan hd yi aramıyorsun bile. Sürükleyici dizi arıyorsan the wire sarmayabilir.Baya yavaş bir dizi.Bir bölüm bitince diğer bölüme heyecanla başlamazsın.Ben "the sopranos" dan başlamanı tavsiye ederim.O da çok sürükleyici değil ama benim bir numaramdır.
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.