Şimdi Ara

Beyler İşte Bittiğimiz An: Face'de Beni Kim Gözetliyor Uygulaması Çalışıyo :(*Yeni Gelişme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
20.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Error while loading page from Profil Araçları
  • Yemin ederim konuyu açana kafa göz dalasım geldi yani o derece.

Biliyorum, onunda bana dalası var.
  • arkadaşlar bu uygulama sanırım bizim gözetlediklerimizi gösteriyor.Bu gün profiline girdiğim 3 kişiyi gösterdi uygulama onlarda benım profilime girmediyse dediğim doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Yok çalışmıyor bende ayrıca yarım saat önce fotorafıma yorum yapan arkadaş 4 kişi arasında yok demekki random olarak sallıyo.

kesinlikle sallıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrefemir

Platonikler patladi desene muhaha.gif

Oğlum bütün kaşarlar benim profildeymiş sen ne diyosun
  • çalışmıyor.. arkadaşın hesaptan girip kendi profilme girdim sonra çıkıp kendi hesabımdan baktım arkadaş çıkmadı yalan yani random olarak online olanlardan sallıyolar 4 kişi
  • dondurduğum hesabı açtım son 3 saatte 4 kişi ziyaret etmiş iyi sallıyor
  • Uygulama arkadaşlarınızın en son cevrim içi oldugu tarihe göre gösteriyor :) bunu da uygulamayı eklerken "friends_online_presence " için izin istiyor ordan anlayabiliriz. Kaldıki zaten facebook.com kendi gizlilik ilkelerine aykırı bir durum için api üzerinden bilgi vermesi söz konusu olamaz. Hoş kim kime bakmış naapmış çokta önemli şeyler değil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSSembLy

Uygulama arkadaşlarınızın en son cevrim içi oldugu tarihe göre gösteriyor :) bunu da uygulamayı eklerken "friends_online_presence " için izin istiyor ordan anlayabiliriz. Kaldıki zaten facebook.com kendi gizlilik ilkelerine aykırı bir durum için api üzerinden bilgi vermesi söz konusu olamaz. Hoş kim kime bakmış naapmış çokta önemli şeyler değil :D

ilk defa böyle general görüyorum. Çok heyecanlandım.
  • Tamamen yalan ya sallıyor..Arkadaş uyuyali saatler oldu 1 dk önce seni ziyaret etti diyor..Kardeşimin telden girdim baktım onu da göstermedi..Ayvayı falan yediğimiz yok sonuçta doğru bile olsa kimse farkında değil boşverin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaqLeEye -- 24 Mart 2011; 1:52:18 >
  • Evet arkadaşlar bazı hesaplarda sistem uyumsuzluğu olmuş güncelleme gelmiş.Artık daha detaylı

Beni Kim Gözetliyor v1.2 Tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: logarkapağı

Evet arkadaşlar bazı hesaplarda sistem uyumsuzluğu olmuş güncelleme gelmiş.Artık daha detaylı

Beni Kim Gözetliyor v1.2 Tıkla

son surum yamayı kullanın beyler
    cracklenmış hali sınırsız anında gosterıyor

tşk panpa
  • Ulan böyle konu mu olur götüm 3.5 attı insafsızlar
  • Zuckerberg ile msnden konuştum haberler iyi.
    Bu uygulamanın DH Konu Dışı üyelerini kapsamayacağını söyledi hatunların profillere asılmaya devam beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSSembLy

Uygulama arkadaşlarınızın en son cevrim içi oldugu tarihe göre gösteriyor :) bunu da uygulamayı eklerken "friends_online_presence " için izin istiyor ordan anlayabiliriz. Kaldıki zaten facebook.com kendi gizlilik ilkelerine aykırı bir durum için api üzerinden bilgi vermesi söz konusu olamaz. Hoş kim kime bakmış naapmış çokta önemli şeyler değil :D

ohşş
  • hoşlandığım kız profile bakmş bu iyi tarafı kötü tarafı eski manitalara bakıyodum :D yakalandık sobe sobe sobe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Bende olmadı beyler

edit: oldu beyler korkulur bu siteden :D:D:D

deneme yaptım fatih bakalım çalışıyor mu

hocam çalışıyor

• La bari kimseye söylemeyin çalıştığını :D
  • Çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.